Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

15 lis 2007, 09:30

Czesc :-D
kasi.kVikula super wyglada i jaka juz duza :ico_szoking: :ico_brawa_01:
wszystkiego co najlepsze z okazji Chrztu Swietego dla Vikusi :ico_tort:
justynat., Cyprinek pieknie siedzi istoi i tez jak szybko rosnie :ico_brawa_01: caro, do urodzin Oskarka zostalo 4 m-ce...ale ten czas szybkoooo leci :ico_olaboga: tylko patrzec jak panienki do domu zacznie sprowadzac :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-15, 09:13 ]
no tak i znow spoznilam sie na kawe :ico_placzek:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

15 lis 2007, 10:29

melduje sie na kawce
ta nasza klasa to mnie tak wczoraj wciagneła ze nie mogłam wyjść znalazłam kilka koleżanek
a martynka miała dwu dniówke a nie trzydniówke bo temperature miała 2 dni a dzis jest obsypana
nie wiem mam iść z nia do lekarki?

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

15 lis 2007, 10:43

syla75, jesli juz nie ma goraczki a ma wysypke to na 100% byla 3 lub jak mowisz 2 dniowka i mysle ze nie ma potrzeby chodzic do lekarza... wysypka zniknie sama ...lekarz nie da Ci zadnego leku na to :-)

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

15 lis 2007, 11:17

nowłaśnie mordeczko :-D
Justynko witaj kochana Cyprian super chłopczyk ale fajoski zazdroszcze ci że jedziecie do mężulka też bym chciała ale u nas inna sytuacja bo nicolka do szkoły więc bym musiała się zdecydować albo w ta albo w tą.
Delicja ciesze się ze u ciebie juz lepiej ze juz masz za soba ten ból trzymałam kciuki i pomogły :-D
Rybciu super by było jakby ci sie z ta pracą w domku udało byłabyś z Jędrulą a kaski więcej by było życzę ci z całego serca
KASIK Vikula boska te oczy :ico_noniewiem: ciesze sie ze chrzest sie udał tylko szkoda że rodziców nie było no ale cóż takie życie

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

15 lis 2007, 12:11

witajcie. bedąc w szpitalu chyba ktoś podmienił mi dziecko :ico_szoking: to które mam obecnie chce tylko na ręce, cały czas marudzi, budzi się w nocy kilka razy. nie chce spać. wczoraj zasnęła po 22 :ico_noniewiem: gdzie się podziała moje spokojniutka Oleńka, która szła spać po 19 i budziła się o 8???? :ico_szoking:
nawet nie mogę z wami poklikać, bo cały czas słysze łeee i muszę ją na kolanach trzymać, a ona mi tu wszystkie guziki wciska.
syla dziękuję za kciuki :-)
kasi.k wszystkiego najlepszego dla Vikulki z okazji chrztu. pięknie wyglądaliście!!!!

[ Dodano: 2007-11-15, 11:12 ]
no juz wymusila na mnie kolana

[ Dodano: 2007-11-15, 11:12 ]
Rybciu atrakcyjna ta pensja :-)

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

15 lis 2007, 12:21

ale wiecie co chyba to teraz taki okres przechodza nasze maluszki bo martynka tez by ciagle chciała być ze mna jak mnie traci z zasiegu wzroku to jest taki straszny płacz jakby coś jej się działo,najchetniej na rekach by była
a wysypke ma nawet na główce

[ Dodano: 2007-11-15, 11:28 ]
Obrazek

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

15 lis 2007, 12:30

czołem dziewczyny
powiem wam w tajemnicy ze sie obraziłam na tt bo co napisze posta to mi go wcina i wyskakuje error wiec postanowiłam nie pisac ale dizs sie złamała i probuje moze sie uda :-)
czytam was na biżąco żebym nie miała zaległosci

widze ze chyba teraz każde dziecko ma taki okres bycia u mamy na rękach i tylko mama :ico_olaboga: mi juz rece odpadaja od mojej dziewczynki tylko sie przytula pokłada i najlepsza zabawa u mamy na kolanach i wstawanie to teraz najwieksza frajda

Ciesze sie ze dziciaczki wracaja do zdrowia

Kasik ale Vikusia to ma zarabiste oczki hihi

no dobra trzymajcie kciuki zeby moj post sie pojwił

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

15 lis 2007, 13:21

delicja pisze:chyba ktoś podmienił mi dziecko :ico_szoking: to które mam obecnie chce tylko na ręce, cały czas marudzi, budzi się w nocy kilka razy. nie chce spać. wczoraj zasnęła po 22 :ico_noniewiem: gdzie się podziała moje spokojniutka Oleńka, która szła spać po 19 i budziła się o 8????

U nas jest identycznie :ico_noniewiem: Tylko imię inne...

No i Julcia, tak jak Martynka Syli też ma wysypkę nawet na czółku... Jadłaby tylko danonki, nic więcej, i to też na siłę. butla tylko raz dziennie. Tylko pic i pić a przecież gorączki już nie ma :ico_placzek: Ale o 16 wszystko się wyjaśni... Bo wizytę mamy

A ja tymczasem biorę się za robotę, niestety nie wytrzyma ona do pojutra :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-15 ]
i w dodatku jęczmień mi się na powiece robi. Po prostu wspaniale biorąc pod uwagę, że trzeba przykładać złoto, na które ja mam uczulenie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Dorunia20
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:29

15 lis 2007, 13:27

Hej kochane :)
Kasiu najbardziej podobalo mi sie zdjecie na ktorym Twoja corunia sciska krawat chyba jakiegos wujka :-D A moj Kornelek od dwoch dni lapie sie lozeczka i sobie kleczy,a dzisiaj to juz stawal trzymajac sie lozeczka,u was pewnie to bylo juz dawno,ale Kornelek moze troche pozniej robic tego typu rzeczy bo mial stwierdzone slabe napiecie miesni.. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

15 lis 2007, 13:45

Dorunia20, Jedrula jeszcze takich rzeczy nie robi :-D

Kolka, wazne,ze chociaz chce pic -Andrzejek jak byl chory,zanim dostal antybiotyk to ani jesc ani pic - nic.Bylam przerazona :ico_szoking:
Moje dziecko wogule nie pilo - tylko mleko.Wszyscy sie dziwili jak on moze nie pic :ico_wstydzioch: No i teraz mu daje 3 razy dziennie po 30 ml na sile - to pomemla,pomemla i wypije :ico_noniewiem: I sam butelke trzyma :-D Ale niekapka jeszcze nie rozumie :ico_noniewiem:

kamelek1, witaj :-D

caro - no widzisz a oni szukaja juz od miesiaca i nikogo nie ma chetnego :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość