Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

30 wrz 2013, 14:28

Gosia, no niby nie śpieszy się nam, ale to osiedle buduje deweloper, więc czas jest ograniczony :(
Nasz mieszkanie można by wynająć za max 1000 zł, bo tak w Toruniu chodzą, ale ja wolę je sprzedać, bo spłacimy wtedy kredyt na to mieszkanie zaciągnięty i zostanie nam jeszcze sporo kasy na wykończenie posesji, na dom możemy już wziąć kredyt, bo zdolność mamy, ale ja tak nie chcę. Możemy też podpisać umowę rezerwacyjną i wpłacić 5000 zł( wtedy tylko to by nam przepadło, gdyby plan sprzedaży się nie powiódł); eeeeh,

już zaczynamy mieć sprzeczki z małżem w tej kwestii...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

30 wrz 2013, 23:32

Qanchita a kto siedzi z dzieciakami jak chodzisz do pracy?
W nocy mąż jest w domu z dzieciakami. A jak mam dniówki, to Jolka do p-la a Tymek do niani i jak wracam to zbieram dzieciaki po drodze :ico_oczko:

Gosia dodaję kilka zdjęć... ale mało ich. Musiałabym nadrobić fotografowanie moich dzieci :ico_sorki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 paź 2013, 08:56

jaki blondasek z Tymka :-) super!
mi sie dzis snilo,ze po kolei wazylysmy nasze dzieci i Maksio Gosi wazyl 15 kg :-) głupi sen :-)
Mały dziś dał nam pospac do 8;30.Maz ma dzis jeszcze wolne,a ja na targ i do lumpków sie wybieram bo mąż nie ma w czym chodzic ;/

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 paź 2013, 09:23

Hejka!! Madleine powstawiaj zdjecia z wakacji!!!

Qanchita ale białasek z Tymusia super ma te włosy
!!! Po kim on taki jaśniutki?

a ja bedę ciocią lalalalalalala :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: moja siostra :ico_ciezarowka: ahhh już nie mogę się doczekać 1 czerwca 2014 :-D ale czad ciekawe co bezie bo u Nas w rodzinie mama jeszcze nie ma wnuka same wnuczki to moze tym razem :-D

Gosia a ile Maksio waży? Kajka 3 tyg temu 9660g
nie wiem czy pisałam ale od przedwczoraj Kajka zaczęła staiwać pierqwsze kroki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: najchętniej to do dziadka chodzi :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 paź 2013, 11:16

Kasia Tymcio za mną taki białasek :ico_haha_01:
Z wiekiem włosy ciemnieją. A już w ogóle jak zaczęłam farbować to moje naturalnie słoneczne włosy zniknęły bezpowrotnie :ico_zly:

Gratuluję siostrze! No i życzę synka bo wiem jak sam się cieszyłam że wreszcie pierwszy chłopak w rodzinie się urodzi :ico_sorki:


Madleine a jak się czujecie po powrocie?
Duża zmiana temperatury...U mnie niby słońce pięknie świeci ale jest mroźnie i wietrznie :ico_zly:
Udanych łowów. Ja ostatnio też pokochałam lumpy, tylko czasu ciągle brak na poszukiwania :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 paź 2013, 13:39

u nas tez slnecznie,ale zimny wiatr bardzo ;/

Marcinek wazy rowne 10 kg.

Gratulacje dla Kajci za pierwsze kroczki!

Ja kupilam dzis w lumpku super zimową kurtkę z DKNY za 65 zł.Drogo,ale jest naprawde ekstra.
Kamilowi kupilam 3 sweterki i koszulke.

Marcinek teraz taki całuśny sie zrobil,przychodzi tuli sie,całuje po 15 razy,chwyta rączkami za kark i daje buziaki cudny :-)
Ale oprocz tego okropnie wymusza,jak mu sie powie "nie" to dziki wrzask ;/

Zdjecia wstawie jak zmniejsze i zgram.

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 paź 2013, 15:41

Moja Kluska waży ok 11 kg, ale też i mierzy sporo, bo ciuszki na 86-92 cm:)

Byłyśmy dziś na kolejnym badaniu, który zalecił lekarz pulmonolog i przy badaniu okazało się, że to test potliwości na mukowiscydozę jest :ico_szoking: jestem mega rozbita dlaczego lekarz zlecił takie badanie... czy podejrzewa u Małej to.... wyniki będę znać dopiero na wizycie, a ta 22go- osiwieję do tego czasu. Czytałam na necie o rozpoznaniu, objawach i oprócz tych obturacji częstych nic do nas nie pasuje...

Quanchita, Tymcio rzeczywiście blonadasek, słodki

Madeline czekam na fotki

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 paź 2013, 16:43

hej. co do dawania parówek to ja już dawno daje zjada poł parówki a pożniej drugą połowke:) :-D ja te z sokołowa kupuje

Qanchita super fotki :) :-D

Kasiala super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Kajci

meggi_24 ha ha u nas też jak mężowi ostatnio siadłam na kolana i sie przytuliłam to obydwie w krzyk no masakra hehe :-D :-D
ooo super silna Antosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasia cały czas przy meblach mi chodzi ale na każde dziecko przychodzi czas :) Maja zaczela mi po roczku też chodzic :-D

okropna pogoda zimno brrr az sie nie chce wychodzic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 paź 2013, 17:37

Tymcio ważył 12 kg a teraz ma 10,5. Może to nadal nie jest mało ale widać po nim bardzo...nóżki zrobiły się o wiele cieńsze i brzuszka brak.... i po pieluszkach widzę, bo 5 dady nosi już od jakiegoś czasu i były ok a teraz muszę je ciasno zapinać bo spadają :ico_szoking:

Tośka trzymam kciuki żeby to nie było nic złego! Moja bratanica często chorowała na zapalenie oskrzeli i płuc i jak wylądowali w szpitalu jak miała 3 lata to lekarze też zlecili badanie w tym kierunku...może to rutynowe badania w momencie kiedy dzieci często chorują? Nie denerwuj się na zapas :ico_sorki:
Marcinek teraz taki całuśny sie zrobil,przychodzi tuli sie,całuje po 15 razy,chwyta rączkami za kark i daje buziaki cudny :-)
Ale oprocz tego okropnie wymusza,jak mu sie powie "nie" to dziki wrzask ;/
To dokładnie jak u nas...Przytula się co chwilkę, całuje tak że cała mokra jestem ale spróbuj tylko coś zabronić lub zabrać :ico_nerwusek:
Ja kupilam dzis w lumpku super zimową kurtkę z DKNY za 65 zł.Drogo,ale jest naprawde ekstra.
Kamilowi kupilam 3 sweterki i koszulke.
U mnie w jednym z lumków też mają dość wysokie ceny ale uwielbiam tam chodzić bo rzeczy są prawie nowe a czasami nawet nowe z metkami. Pomyśl ile byś dała za taką nową kurtkę w sklepie :ico_oczko:
Pokażesz ją nam?

Czekam na męża bo umówiłam się z koleżankami dzisiaj na kawkę na 18 ale już widzę że przed 19 nie dotrę :ico_zly:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

01 paź 2013, 18:11

Quanchita Tymcio pewnie schudł dlatego,ze chodzi,wiecej się rusza :-)
My nadal 4 z Dady nosimy i są w sam raz :-) Ale Marcinek drobny od zawsze.

Zdjecia z wyjazdu są na FB :-)

Kurtka się teraz pierze,ale jak wyschnie to moze zrobie foty.

Kurde to widze,ze tu jedyna jestem co parówek nie daje.Jakoś nie jestem przekonana...tylko na wakacjach mial labe chłopak i jadł co chciał :-) Teraz znowu przestawiamy się na zdrową żywność. No i musze się odchudzic bo na wyjezdzie pofolgowałam z jedzeniem troche i pewnie ze 2 kg wiecej jest.A pozatym okropnie się czułam w kostiumie kąpielowym.Zamierzam znowui zaczac ćwiczyć bo moj cellulit na tyłku mnie przerazil ;/

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość