ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

30 wrz 2007, 22:05

ja przyszłam sie pozegnac, bo zaraz filmik zaczne ogladac, ciekawe czy dotrwam do tej 24 zeby obejrzec cały..

zbora zycze powodzenia i czekam na relacje z pierwszego dnia z pracy po takiej przerwie :ico_oczko:

dobranoc

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

30 wrz 2007, 22:05

Gosia...a ze ja tak zapytam jak wyglada u was taki casting na nianie?ona wchodzi a w :ico_szoking: takie...i pytania?czy moze ona sama opowiada o tym jak bedzie sie zajmowac malenstwem....?bo ja to bym chciala chyba wiedziec co niania robi z malą w czasie mojej nieobecnosci...hmmmma widze ze uroda to podstawowe kryterium na "nie"? :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

30 wrz 2007, 22:15

Trzęście portkami ze mną! :-D będzie mi raźniej :-D nie no generalnie jak wiem, że ktoś mnie wspiera i o mnie myśli, to już mi lżej. I wiem, że jak przetrwa, ten 1tydzień to już będzie z górki. Tylko w święta będę rozpaczać, że nie mogę z niczym zdążyć...

Gosia Ty to wiesz co...ja się pakuję....przyjeżdżam...i chcę 1200na rękę...i jeszcze Hubert będzie miał narzeczoną pod ręką to wiesz...a ja...cóż...25 lat...ale brzydka...i zajęta co jest ewidentym plusem!!!

i pokazuję me dziecię z przedwczoraj i wczoraj...
Obrazek
Obrazek

to u mnie w pracy-siostra mojej szefowej,właścicielka solarium ( na którym spaliłam się ostatnio...zapomniałam napisać...weszłam na 5minut i 3dni mnie wszystko bolało, szczypało i wyglądałam jak burak!)
Obrazek

a tak pływam na brzuszku
Obrazek

Obrazek

i mój kwiatuszek
Obrazek

i mały talibek
Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

30 wrz 2007, 22:24

Zborra..piekna ta nasza Hania :ico_brawa_01: i wielkosciowo wygląda jak moja Maya...i buzia ladnie okrąglutka a mama ją chce tuczyc :ico_puknij:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

30 wrz 2007, 22:36

hehehe...tak...to tylko zdjęcia...

ok,lecę...muszę jeszcze sobie przygotować ciuchy, wyprasować fartuszek...i tak ogólnie rzucić okiem na wszystko, czy jest ok, czy wszystko zrobiłam co miałam itp.
Dobrej nocki...bo ja na pewno się nie wyśpię...

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

30 wrz 2007, 23:23

Zbora nic się nie martw, zostawiasz Hanię z mamą, osobą która mała już zna, będzie dobrze, a najgorsze będą tylko początki, teraz sie martwisz ale z czasem sie przyzwyczaisz i napewno Hania będzie pod dobrą opieką. To powodzonka jutro :-)

Tak właśnie zaczęłam myśleć czy w tym momencie życia Kingi chciałabym ją zostawić... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: i chyba jeszcze nie teraz, z 1 strony przeraża mnie myśl że mogłabym ją co dzień zostawiać a z 2 to już czasem mam dość siedzenia i chciałabym coś zacząć robić, ale pewnie się skończy na tym że jednak zostanę w domu i pomyślę o czymś jak mała trochę podrośnie.

Wklejam fotke tego co udało mi wygrać:

Obrazek [/b]

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

01 paź 2007, 07:25

Zbora, Hania cudowna i wcale nie wyglada jakby musiala przytyc. vo do powrotu do pracy, to wierze ze bedzie dobrze, Hania bedzie sie zajmowac "najlepsza niania świata" czyli babcia, nie martw sie, przezyjesz tydzien i bedzie ok.

mama dominika - komplecik super

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

01 paź 2007, 08:03

Hania jest śliczniutka i popieram dziewczyny - wcale nie wygląda na anorektyczkę :ico_szoking:

zborra przesyłam ci kopniaka na powodzenie-trzymam kciuki za bezbolesny powrót do pracy i czekamy na relacje :ico_buziaczki_big:

mama_Dominika komplecik słodziutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ewcik where are you ???????????????????????????????????? Ja już usycham z ciekawości :ico_oczko:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

01 paź 2007, 08:38

witajcie

Obrazek

Dla Zbory daj zanć jak było, ale wierzę,że wszystko będzie ok, tylko pewnie będziesz usychać z tęsknoty, Hania śliczniutka, zdjęcia super i podzielam zdanie dziewczyn, nie wychląda jakby miała przytyć a co do gości to zrobili tak jak sądziłam nie przyjechali i nawte głupiego smsa nie wysłali....
Glizdunia Twoja MAyeczka jest kochaniutka, śliczniutka i w ogóle super no jeszcze ja nie pracuję także jest nas dwie...
Mama Dominika piękny komplecik, te cudeńka są super, szkoda, że Mateuszka nie mogę ubrać w takie ubranko, drugie dziecko chciałabym żeby było dziewczynką ale coś mi się wydaje że raczej mi się to nie uda, byłam pewna, zanim się dowiedziałam ze syn, ze Mateuszek jest dziewczynką

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

01 paź 2007, 08:48

Ja z :ico_kawa: :ico_kawa:

Glizdunia ja też zostaję w domu wiec napewno będę zaglądać, a poza tym myślę że dziewczyny nawet jak wrócą do pracy i tak nie pozwolą aby ten nasz wątek "przycichł", każda z nas napewno zawsze znajdzie chwilkę aby cosik naskrobać.

Kate nie nastawiaj się w ten sposób co do płci, my wypróbowaliśmy metodę na dziewczynkę i nie wiem czy to przypadek czy faktycznie odniosła efekt... :ico_noniewiem:

To :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości