Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

05 wrz 2008, 11:43

kaska28 pisze:Gosiu ja miałam urlop tydzień przed chrzcinami. Miałam dużo biegania, załatwiania itp. Jeszcze dzień przed chrztem facet na parkingu walnął we mnie samochodem :ico_zly: Dużo nie uszkodził ale kolejne godziny spędzilam w czekaniu na Policję, w Ubezpieczeniu . Aj szkoda gadać.


.. no to faktycznie "relaksujacy" urlop!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 wrz 2008, 13:29

Najlepsze życzenia dla Mirusia i Karolka, STO LAT CHŁOPAKI :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

A ciekawe co u Gooni słychać... może na weekend do nas zajrzy?

My wróciłyśmy z zakupków, pogody nie ma na spacery, wprawdzie zimno nie jest, ale deszcz co chwilę pada i trzeba z parasolem chodzić.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 wrz 2008, 13:42

cześć dziewczyny.
Sto lat dla Mirka i Karolka :ico_brawa_01:
I wszystkiego najlepszego dla Majki... Matko już 9 miesięcy :ico_szoking: nie długo zaczniemy pewnie debatować o pierwszym torcie i przyjęciu naszych maluchów :ico_haha_01: łezka się w oku kręci...
Pinko biedna Ula... ja osobiście nie mogę jeść groszku zielonego, bo mnie brzuch boli i wzdęcia mam straszne, dlatego nie daję jeszcze Gabrielowi... co do makaronu to muszę przyznać, że moja mama kiedyś zawsze do rosołu sama robiłą makaron, a ja teraz tylko sporadycznie, bo mam lenia :ico_noniewiem: a niewątpliwie jest lepszy...

współczuję ciężkich nocy... Gabriel się dzisiaj o 3.30 obudził i na czworaka zaczął łobuzować, ale po 20 minutach zasnął znowu...

Kuba wraca teraz z Legnicy, ale ma jeszcze pracę we Wrocławiu i do domu przyjedzie wieczorem, jutro wyjeżdża znowu i wraca dopiero w poniedziałek-podobno cały wrzesień ma być taki, ale przynajmniej się wykopiemy z długów...

a ja rano okres dostałam i mnie strasznie brzuch boli :ico_placzek:
Gabriel sobie drzemie i tak głośno ciumka smoka, że się niańka włącza co chwilę i słyszę tu w głośniku mlaskanie :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-09-05, 13:44 ]
a w ogóle to mi się pranie piętrzy, bałagan mam wszędzie, nie amm jak posprzątać, bo albo Gabriel mi nie da, a jak śpi to nie mogę mu się po pokoju kręcić i też nic tam nie zrobię, a im więcej się tego zbiera tym gorzej się za to zabrać... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

05 wrz 2008, 14:32

Witamy sie i my i stawiamy :ico_tort: na 8miesięcy :-D ,ale ten czas leci...
Rania Cóż za piekne zebiska :ico_brawa_01: a moj nie ma jeszcze zadnego :ico_noniewiem:
Asikk Dokladnie tak samo robi Mirek :ico_haha_01:
Fintifluszka :ico_brawa_01: dla Gabcia za postepy....Moj Mirek tez siada z pozycji leżącej z brzuszka :ico_haha_01:

Życzonka dla Majki :ico_prezent: i dla Karolka :ico_buziaczki_big:
U nas dzis nocka i ranek ciezkie Mirek ciagle plakal nie chcial nic do buzi włożyc niewiem chyba te zeby mu dokuczaja,dalam mu czopek i poki co jest spokoj.
Uciekam po moją Julie do przedszkola Pa

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

05 wrz 2008, 15:19

pinko pisze:A ciekawe co u Gooni słychać... może na weekend do nas zajrzy?


No ciekawe... :ico_noniewiem:

Pinko, jak tam wozeczek, dojechal juz?? Jak sie sprawuje??

Jola_85 pisze:a moj nie ma jeszcze zadnego :ico_noniewiem:
na niego tez przyjdzie pora, nic sie nie martw!!

Ja zmykam pomalu i lece na busa. Nie wiem czy znajde chwilke zeby zajrzec przez weekend, wiec do milego....

Trzymajcie sie! PA!!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

05 wrz 2008, 15:54

Witam i ja .Amelka robi druga drzemke.julka przeziebiona wiec dzisij jest w domku.Wszystkiego najlepszego dla mojej siostrzenicy MAJUSI i Mirusia i Karolka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Ja mam w domu taki balagan a jak mam troche wolnego to robie se kawke wlanczam kompai za nim sie obejze Melcia juz nie spi. okna to juz same wolaja o mycie musze sie zmobilizowac i porobic cos.Dobra zmykam pa

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

05 wrz 2008, 16:37

WITAM I WSZYSTKIEGO NAJ DLA NASZYCH BOBASÓW KTÓRE OBCHODZA UROCZYSTOŚCI. tAK KAMIL MA MOJE OCZKA ZRESZTA WSZYSCY MÓWIĄ ŻE ON CAŁY DOMNIE JEST PODOBNY. cO DO NOCKI TO JA MAM SPOKOJNE KAMIL PRZESYPIA CAŁE CZASEM OBUDZI SIE NA PICIE ALE POTEM ZASYPI ALE ZATO W DZIEŃ GO USPAĆ TO MASAKRA DZIŚ ZASNOŁ RANO O 10:40 I 0 12 :00 JUŻ PO SPANIA A TERAZ DO TEJ PORY NIE ZDRZEMNĄŁ SIĘ ANI MINUTKI CHOĆ BYLIŚMY PRAWIE 3 H NA DWORKU U NAS DZIS NORMALNIE LATO TAK CIEPŁO MAŁY BYŁ NA KRUTKICH SPODENKACH I REKAWKU GOŁE STÓPKI I BEZ CZAPY A I TAK NIE ZASNOŁ. TERAZ SIEDZI W KOJCU I SIE BAWI OD CZASU DO CZASU COŚ POMARUDZI ALE CHYBA BEDE MUSIAJA JEDNAK POŁOZYC SIE KOŁO NIEGO ABY ZASNOŁOK ZAJRZE POT5EM ŚLICZNE FOTKI A NO I GRATULACJE ZA POSTEPY DLA MALUCHÓW. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-05, 17:19 ]
no kamil poszedł spać poleżałam z nim 5 minutek dałam mu herbatke i zasnoł ciekawe na ile??
:ico_puknij:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

05 wrz 2008, 17:21

Arturek już sapł dwa razy ale jakiś takispokojny i jkby znów śpiący był to go położyłam i zobaczymy co tego wyjdzie, jak nie uśnie to też katastrofy nie będzie. dzisiaj ma jakiś lepszy dzień i nic nie marudzi :ico_brawa_01: odpukać bardzo mocno.

mariola pisze:wlanczam kompai za nim sie obejze Melcia juz nie spi.

mam tak samo, no tylko dzisiaj mi przyszły nowe filtry do odkurzacza i ażeby zobaczyć jak działają sprzątnęłam trochę

Asikk pisze:NORMALNIE LATO TAK CIEPŁO MAŁY BYŁ NA KRUTKICH SPODENKACH I REKAWKU

u mnie dzisiaj tak samo i też na ktrótko spacerowaliśmy

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 wrz 2008, 17:23

Pinko dojechała spacerówka??

my mamy piekiełko, Gabiel się nie ładnie zachowuje... jestem dzisiaj wycieńczona, idziemy za chwilę na dwór...

[ Dodano: 2008-09-05, 17:24 ]
u nas rano było zimno i na prawdę ciepło Gabiego ubrałam, a teraz też cieplutko, słonko świeci...

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

05 wrz 2008, 17:29

ciekawe jak weekend czy jak zwykle brzydko bedzie, ja w niedziele się wybieram do lasku na grzybki odpocząć troszke a mały do teściówki idzie na cały dzionek ciekawe jak to bedzie jeszcze nigdy nie zostawał na tak długo bezemnie tak 2-3 h tak

[ Dodano: 2008-09-05, 18:32 ]
a no i mój po spaniu obudził sie o 17:30 aż 30min spał :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: teraz zjadł mus owocowy i danonka , a buzia mu sie dalej tak ziewa ze mnie zje zaraz ale moze i dobrze bo wczesniej zaśnie wieczorem kapiel o 19:30 butla i do spania.

[ Dodano: 2008-09-05, 19:04 ]
[code][/code]Obrazek a to zdięcie z przed chwilki ale niestety tylko 2 zęby widać :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość