Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

25 lut 2012, 15:57

Koroneczka to bratowa ma termin na dniach, tak?
1 kwiecień, ale już dzieciaczki chcą wyjść :ico_sorki: z bliźniakami to wszystko wcześniej się zaczyna, już mają ponad 2 kg, jeszcze troszkę by mogły posiedzieć :ico_sorki:
A słyszałyście o tej kobiecie z Wrocławia? Była w ciąży 3-trojaczej. W 21 tc urodziła 1 dziecko ale zmarło. Dalszy poród udało się zatrzymać ale ona musiała leżeć w takiej pozycji, że głowa była pochylona do przodu i niżej niż nogi. Po 75 dniach leżenia na specjalnym łóżku urodziła pozostałą 2 dzieci-oba maluchy zdrowe.
Nie słyszałam :ico_szoking: ale dobrze, że chociaż pozostała dwójka zdrowa.

Moja znajoma poroniła w 21 tygodniu, na łóżku szpitalnym w pokoju przy mężu urodziła martwą dziewczynkę. Lekarze na to, że ma skurcze mówili, że tak ma być :ico_sorki: Zabieg miała planowany na następny dzień. Straszna trauma :ico_sorki:

Ciasto pięknie wyrosło i cudnie pachnie- jak skonsumuje dam znać :-)

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

25 lut 2012, 16:21

Murchinson TSH wyszło mi 11,450 nie bardzo się orientuję co to daje a z tym padaniem na pyszczek to wiem o czym mówisz mam to od dawna :-D
Jak chodzi o studia to chemia w parze z biologią musi być zdana na położnictwo i wszelkie kierunki medyczne a ja zapomniałam i samą biologię wpisałam wos i historię wpisałam na zaś nie z potrzeby

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

25 lut 2012, 16:23

Mariola_Larose, położnictwo znajdziesz też na uczelniach zawodowych gdzie jest wymóg matury z jednego z tych przedmiotów poszukaj :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 lut 2012, 16:36

Mariola_Larose no trochę ponad normę (dla zdrowej osoby do 10) masz tsh. Zrób jeśli jeszcze nie masz badanie ft3 i ft4 i usg bo przyczyn niedoczynności może być wiele i same hormony nie wystarczą do pełnej diagnozy.
Ja jako odstawiam tabsy to po 4 tyg. prawie do 100 tsh dobija i wtedy jak najwięcej ćwiczeń fizycznych mi pomaga.
Że na kierunki medyczne potrzebna chemia i biologia to wiem ale myślałam że to jakiś kierunek gdzie wszystkie 4 przedmioty trzeba mieć zdane. Jak chcesz to poszukam zestawy maturalne z chemii i Ci prześlę. Osobiście polecam testy Persony zarówno z chemii jak i z biologii do ćwiczenia w domu przed egzaminem.
Poszukaj taki jak napisała Koroneczka może na innej uczelni.

[ Dodano: 25-02-2012, 15:40 ]
Moja znajoma poroniła w 21 tygodniu, na łóżku szpitalnym w pokoju przy mężu urodziła martwą dziewczynkę. Lekarze na to, że ma skurcze mówili, że tak ma być :ico_sorki: Zabieg miała planowany na następny dzień. Straszna trauma :ico_sorki:
:ico_placzek:

[ Dodano: 25-02-2012, 15:43 ]
Własnie mój D bawił się z młodym na dywanie i...usnął :ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 25 lut 2012, 19:22 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 lut 2012, 16:48

hej kobietki

u mnie wichura za oknem i siedzimy w domku
już dawno sprzątnięte,Hania poszła do Wojtka,a Milenka i tatuś śpią :-D

co do pedancików to moja do takich nie należy :-D zmiata z podłogi wszystko co się da,najmniejszy paproch z drugiego końca pokoju wypatrzy i dotrze i zaraz w dziubek :ico_olaboga: byle się cokolwiek do buzi zmieściło to będzie skonsumowane! ostatnio w kupie znalazłam takie farocle z koca,bo mamy 1 koc taki co sobie spokojnie można skubać i mała musiała się któregoś dnia do niego dorwać,bo obecnie on na łóżku leży :ico_sorki: a upaprana jedzeniem niemiłosiernie,choć jak ją karmię to raczej brudna nie jest,ale jak Hania dała jej wafelka czekoladowego to jak ją zobaczyłam po konsumpcji to :ico_szoking: :ico_szoking: wszystko brudne,a ona się cieszyła i umyć nie chciała :-D ręce dzisiaj wyklejone w lizaku i się cieszyła,że do dywanu ręce się przyklejały :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Hania była czyścioszkiem,potrafiła się przebierać jak tylko plamka była na ubraniu,teraz jej przeszło :ico_oczko:
Ania gratulacje dla brata :-D kuzyn mojego męża (on 20, ona 21) już wie, że będzie miał synka, więc ubranka po Krzysiu akurat im się przydadzą, daliśmy im już jakiś czas temu jak nie znali jeszcze płci, też nie są w łatwej sytuacji, tyle że oni starali się o to dziecko :ico_noniewiem:
dziękuję :ico_sorki:
a tego kuzyna męża to nie rozumiem,tym bardziej,że jak piszesz są w niezbyt dobrej sytuacji a o dziecko się starali :ico_noniewiem: no ale oby się powiodło,przynajmniej masz komu ciuszki oddawać :ico_oczko:

wiola85 umęczycie się okropnie,jak nie ząbki to choroby,współczuję :ico_sorki: :ico_sorki:

Mariola_Larose fajnie,że znalazł się jakiś sposób aby Igorek troszkę lepiej spał :ico_sorki:

Koroneczka, trzymam kciuki za bratową :ico_sorki:
A słyszałyście o tej kobiecie z Wrocławia? Była w ciąży 3-trojaczej. W 21 tc urodziła 1 dziecko ale zmarło. Dalszy poród udało się zatrzymać ale ona musiała leżeć w takiej pozycji, że głowa była pochylona do przodu i niżej niż nogi. Po 75 dniach leżenia na specjalnym łóżku urodziła pozostałą 2 dzieci-oba maluchy zdrowe.
nie słyszałam :ico_szoking:
dobrze,że chociaż 2 zdrowa się urodziła :ico_sorki:
Moja znajoma poroniła w 21 tygodniu, na łóżku szpitalnym w pokoju przy mężu urodziła martwą dziewczynkę. Lekarze na to, że ma skurcze mówili, że tak ma być :ico_sorki: Zabieg miała planowany na następny dzień. Straszna trauma
okropne co musiała przejść :ico_placzek:
Własnie mój D bawił się z młodym na dywanie i...usnął :ico_haha_01:
:-D :-D :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

25 lut 2012, 21:09

czytałam Was na raty, bo Krzysiu dzisiaj marudzący, mało spał :ico_sorki: pewnie lada chwila ostatnia jedynka się przebije.
Robiłam sernik mrożony z nutellą, teraz się chłodzi, a mi już ślinka cieknie :-D

Mariola śliczny avatarek :ico_brawa_01: na każdym zdjęciu wyglądasz inaczej. Super, że Igorek lepiej śpi :ico_brawa_01:

Koroneczka trzymam kciuki za bratową &&& a będzie miała CC?

Murchinson słyszałam o tej kobiecie z Wrocławia :ico_sorki: mi było ciężko wyleżeć w ciąży, a tak zupełnie plackiem leżałam tylko 3 tygodnie, podziwiam ją :ico_sorki: Mateusz już zupełnie na nocnik się załatwia? Wie o co chodzi, czy robi to nieświadomie?

Krzysiu nie jest pedantem, oj nie :ico_haha_01: uwielbia się wypaćkać, jak go karmię to cały czas kombinuje jak mi tu trochę z łyżeczki zrzucić, żeby na tacy wysmarować :ico_oczko: kupa w majtach też mu specjalnie nie przeszkadza :ico_oczko: ogólnie jemu mało rzeczy przeszkadza, potrafi spać na smoczku i nic.
a tego kuzyna męża to nie rozumiem,tym bardziej,że jak piszesz są w niezbyt dobrej sytuacji a o dziecko się starali
wiesz co, ja mam wrażenie, że jego dziewczyna trochę się na nas zapatrzyła, jeżeli tak to mogę nazwać :ico_sorki: jak zobaczyła, że mamy kota, to zaraz wzięła sobie od koleżanki, jak my wzięliśmy drugiego ze schroniska, to ona też zaraz po drugiego kota poleciała, jak ja zaszłam w ciążę, to oni zaczęli starania :ico_noniewiem: może to zbieg okoliczności, ale jakoś dziwnie to wygląda :ico_noniewiem:
Moja znajoma poroniła w 21 tygodniu, na łóżku szpitalnym w pokoju przy mężu urodziła martwą dziewczynkę
straszne to jest :ico_placzek: moja koleżanka z pracy rodziła w szpitalu martwe dziecko, też jakoś po 20tyg. i urodziła na toalecie, bo myślała, że musi się załatwić :ico_placzek: pielęgniarki były okropne, jedna powiedziała jej, że ma przedsmak normalnego porodu :ico_szoking: jak w ogóle komukolwiek coś takiego może przyjść na myśl, a to padło z ust pielęgniarki :ico_szoking:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 lut 2012, 21:49

Mateusz już zupełnie na nocnik się załatwia?
Robi zawsze kupę. On stęka raz i czeka jak go wysadzimy, jeśli nie reagujemy to po chwili głośniej podnosi alarm ale do pieluszki nie narobi. Posadzony robi bez problemu (1-2razy/dzień). Początkowo było tak, że jak stęknął, a my nie zareagowaliśmy to w pieluszkę narobił, a teraz nie i alarm. Dodatkowo jemu na nocniku duuuużo łatwiej zrobić no i pupa czysta więc dla niego rewelacja bo nic do niej się nie przykleja i nie jest zimno (choć ja i tak pod kran wsadzam by umyć). Ostatni raz w pieluchę narobił z jakieś 2-3 tyg. temu.
kupa w majtach też mu specjalnie nie przeszkadza :ico_oczko:
Bo w kupie raźniej g;)
pielęgniarki były okropne, jedna powiedziała jej, że ma przedsmak normalnego porodu :ico_szoking:
Co za małpy. Ja się zastanawiam w takich momentach po co one ten zawód wybrały :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

25 lut 2012, 23:49

Murchinson całkowicie się z Tobą zgadzam jak chodzi o te pielęgniarki... masakra
udusiła bym taką na miejscu, w takiej sytuacji wykazać się takim chamstwem...

ale to nic nowego jest masa lekarzy pielęgniarek i położnych totalnych chamów!!! ja sama trafiłam przy porodzie na totalną ignorantkę, poszła sobie kawkę pić i do koleżanki że "ona nie urodzi" zamiast mi pomóc, franca i tyle jeszcze kazała mi rodzić leżąc na boku co mojej ciotce tak przytrzymywały poród żeby jeszcze nie rodziła :-D co szpital to obyczaj
Jak sobie przypomnę mój poród to mi się śmiać chce szczerze mówiąc :ico_haha_01:

[ Dodano: 25-02-2012, 22:50 ]
Markotka dziękuję :ico_wstydzioch: na każdym inaczej?? hmmm kwestia fryzury :ico_haha_01: jak to mój K mówi kobieta zmienną jest :ico_haha_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

26 lut 2012, 11:02

Witam niedzielnie,
u mnie piękne słońce, ptaki ćwierkają więc od razu czuć wiosnę.

Emilia wszystkiego naj...dla Marcela :ico_buziaczki_big:

Miłej niedzieli.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

26 lut 2012, 11:16

Witam się i ja :ico_haha_01: u mnie też słonecznie i cieplutko gdyby nie liczyć padającego śniegu to też czuła bym wiosnę :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość