Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

26 kwie 2009, 09:00

witam i ja z ranka..normalnie wczoraj sie naczytałam o tych schematach zywienowych i w nocy mi sie sniło ze podawałam Milence rózne cuda do jedzonka :-D :-D

my dzis tradycyjnie do rodziców na objadek i ja musze na zakupy wyskoczyc..musze m.in.kupic parasolke do wozka .bo słoneczko ostro juz swieci..mimo ze smaruje ja kremikiem to boje sie zeby jej nie za bardzo przypiekoło

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

26 kwie 2009, 09:21

Ja wczoraj wieczorem padłam o 22, oczy mnie bolały od wgapiania się w monitor, a projekt nadal nie wybrany :ico_zly: . Podpisaliśmy umowę przedwstępna na działkę i daliśmy zaliczkę.

Mały w nocy jak zwykle ładnie spał, pobudka o 2.30 na jedzonko, a potem obudził się o 6, ale wzięłam go do nas do łóżka i pospał do 7. Za to pół godziny temu histerii dostał i zryczał się strasznie, bo chciał cyca, okazało się jednak, że naprawdę był głodny po dwóch godzinach :ico_szoking: a teraz śpi
gaga, ja już Cie pytałam ale nie wiem czy mi odpisałas jakie herbatki dajesz? po czy przed cycowaniem?
daję Hippa z kopru włoskiego oraz uspokajającą. Daję tak z godzinę przed cycowaniem. Najczęściej po tym jak mały leży i fika - robi to tak intensywnie, że aż jest spocony :-D no to wtedy mu płyny uzupełniam.

Beatris Bartek też tak miał, że wył jak mu cycka zabrałam, a jak nie zabrałam to tak się przejadał, że aż mu się ulewało. Teraz zabieram mu cyca i daję smoka, jak jest najedzony to nie protestuje i ciągnie smoka. A zasnąć na cycku w dzień też mu się zdarza. W nocy zawsze usypia na cycu, podnoszę go do odbijania i odkładam do łóżeczka.

[ Dodano: 2009-04-26, 09:22 ]
musze m.in.kupic parasolke do wozka .bo słoneczko ostro juz swieci..mimo ze smaruje ja kremikiem to boje sie zeby jej nie za bardzo przypiekoło
ja już od dawna z parasolką chodzę, bo w spacerówce mały cały byłby na słoncu

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

26 kwie 2009, 09:35

.musze m.in.kupic parasolke do wozka
kupujesz tej samej firmy co wózek? jak tak to daj postem znać jak cenowo wygląda, bo też się zamierzamy kupić :-)

ja byłam po świeżutki, cieplutki chlebek mniaaaammmmmmm
na dworze cieplutko :-D
mąż na rybach

[ Dodano: 2009-04-26, 09:36 ]
. Podpisaliśmy umowę przedwstępna na działkę
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

26 kwie 2009, 10:03

plum :-)

melduję się :-)

wczoraj chłop u mechanika mało załatwił, więc wracając zadryndał, czy gdzieś jedziemy... noo, to pojechaliśmy :-D kilka ujęć na Pesteczkowie.. dodam tylko, że będziemy tam wracali :-D jak wróciliśmy to szybkie ogarnięcie chaty, położyliśmy Alka spać i już byli znajomi z piwkiem :-) no i zrobiła się 1 w nocy :-D
a teraz zbieramy się do kościołka, także zajrzę pewnie dopiero jak wyprawię chłopa do pracy... no i wtedy Was doczytam na spokojnie :-D

Milutka, życzę udanego Chrztu i wiele, wiele zdrówka dla Klaudeczki :ico_sorki:

Donatka, wyglądasz pięknie, a Szynom to juz duży słodziak :-)

gaga, za umowę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

noi więcej nie pamiętam :ico_wstydzioch: :-D :ico_sorki:

miłego przedpołudnia :588:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

26 kwie 2009, 10:13

my tez spadamy do kosciolka i do ksiedza. do poklikania pozniej :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

26 kwie 2009, 12:09

my sie zbieramy powolutk na objadek do rodziców :-D :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

26 kwie 2009, 14:01

Donatka, wyglądasz pięknie, a Szynom to juz duży słodziak :-)
dziękujemy :-) :ico_wstydzioch:
a my biliśmy na spacerku zobaczyć co się dzieje na rynku
teraz robimy grilla, to znaczy mąż rozpala, a ja zaraz biorę synka do wózka i idziemy na ogródek, a po grillu jedziemy do teściów :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

26 kwie 2009, 15:20

hej my juz danwo po chrzcinach Klaudia rozplakala sie juz tylko po mszy... zdjecia na nk... :)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

26 kwie 2009, 15:24

plum :-)

noo, ja juz Chłopa wyprawiłam do pracki :-)

Aluś niestety cierpi za dwoje chyba...i do tego jakiś katarek mu się pojawił... boję się, że będzie tak ząbkował, jak Norbert... najpierw było marudzenie, potem choroba i po 3-5 dniach leczenia w końcu przebijał się ząb... :ico_olaboga: nie dało się obejść częśto bez antybiotyku, bo się dzieciak przez ręce przelewał... więc u niego ten stan zapalny w dziąsłach robił dużo, dużo niedobrego...
noo, ale jeszcze mam nadzieję, że na tym marudzeniu u Alka się skończy, a katarek po prostu wynikiem ostatnich chłodniejszych, zapadanych dzionków....
teraz robimy grilla, to znaczy mąż rozpala, a ja zaraz biorę synka do wózka i idziemy na ogródek,
noo, my się właśnie przymierzamy do zakupu grilla :-D bardzo nam brakuje takiego sobotniego leniwego obiadku z grilla i do tego pifffko :-)
my sie zbieramy powolutk na objadek do rodziców :-D :-D
ale masz fajnie :-) ja też bym chciała tak raz na jakiś czas gdzieś się wmontować na obiadek :-D
my tez spadamy do kosciolka i do ksiedza.
noo, to czzekamy na daty i szczegóły :-D mam nadzieję, że zalatwisz pomyślnie...

a powiedzcie mi Laseczki, jak szłyście załatwiać chrzest to co musiałyście mieć i co powiedzieć? chodzi mi szczególnie o chrzestnych, czy trzeba od razu podawać i mieć zaświadczenia, jeżeli są z innej parafii

a gdzie reszta?? :-)

[ Dodano: 2009-04-26, 15:24 ]
zdjecia na nk... :)
noo i dorzuć jedno tutaj :-D :ico_sorki: bo ja też bym chciała Klaudynkę zobaczyć :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

26 kwie 2009, 16:03

hej hej
chrzciny mamy 17.05 :ico_brawa_01: :-D
ananke jezeli chodzi o formalnosci to potrzeba u nas zaswiadczenie jedynie z parafii chrzestnych ze sa wierzacy i przynaleza do kosciola i tyle.
potem bylismy na obiedzie u tesciowej - zrobila łopatke ale byla taka twarda ze myslalam ze zeby polamie :ico_haha_01:
potem pojechalismy do mojej mamy na kawe - juz sie odbrazilysmy i teraz to nawet tematu o tamto nie ma :-)
no i przed pol h wyladowalismy w domku i maz juz niestety pojechal :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: kurcze a trzeba kupic i powysylac zaproszenia, ja musze sobie cos do ubrania kupic tez a tu czlowiek sam............. :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_placzek:
milutka super ze sie chrzciny udaly :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja ze wsi nazrywalam sobie fioletowego bzu do flakonu i super mi pachnie. :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości