Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 wrz 2008, 22:47

Ja się już szykuję do spania.

Goonia, super, że plan dobry, oby nie zmienili :ico_sorki: Widzę, że humor dopisuje, a po tamtym dołku ani śladu :ico_brawa_01: . Ja Uli nie odstawiam jeszcze od cyca, mam zamiar karmić ją aż skończy roczek, ale Ona w ciągu dnia mało ciągnie, więcej w nocy.

Fintifluszka pisze:więc przy tej okazji od razu się was spytam czy w kwestii zmiany pieluchy coś się u was zmieniło? Bo moje dziecko albo natychmiast znajduje sobie obiekt, który koniecznie chce sięgnąć, wywala się na brzuch i pełznie, albo po prostu się wywala na brzuch :ico_oczko: i za diabła nie mogę Go utrzymać w miejscu, jak juz chce sie obrócić, to muszę mu pozwolić, bo nie jestem w stanie Go powstrzymać-a niby tyle większa i silniejsza jestem od niego :ico_oczko: zmiana pieluchy to taka ciężka przeprawa :ico_olaboga: dodam tylko, że zmieniamy pieluszkę na naszym łóżku, bo przewijak stał się w pewnym momencie bardzo niebezpiecznym miejscem...

Z przewijaka też już od dawna nie korzystam, a co do przewijania, nic więcej nie dodam, opisałaś to idealnie, Ulka robi dokładnie tak samo i za każdym razem muszę się nieźle napocić, żeby pielucha była ubrana dobrze i wszystko było na swoim miejscu :-)
Fintifluszka pisze:został królem papieru toaletowego

Zdjęcie ekstra... może brać udział w reklamie, jeszcze jakąś kaskę zarobi :ico_oczko:

Dobra dziewczynki, uciekam lulu, bo zasypiam... spokojnej nocki :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

05 wrz 2008, 23:16

NO to ja sie chyba ostatnia jeszcze pojawiam wlasnie skonczylam ogladac nastepny film (polowe filmu) i lece nyny musze odespac wczorajsza noc

co do przewijania to u nas podobnie najciekawszy dla niuni jest dzieciak co na pudelku od chusteczek jest ewentualnie daje sie jej pobawic pudrem lub jakas inna rzecza zeby ja tylko czyms zajac jak bylam w polsce to sie dziwilam ze kolezanka zabierala z soba telefon komorkowy zeby dzieciaka przebrac (mial wtedy 10 miesiecy) juz wiem czemu :ico_noniewiem:

przewijak u nas poszedl w odstawke jak majka miala 4 miesiace jak wrocilam z polski to juz nie uzywalam a w polsce nie mialam tak samo bylo z lezaczkiem

dobra lece spac zycze slodkich snow (u mnie zaczeli petardami szczelac) :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-05, 23:18 ]
aha jeszcze ja dziewczyny od kilku dni meczy mnie zgaga i bola mnie piersi mam nadzieje ze to nic nie oznacza a przynajmniej nie to o czym mysle :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

06 wrz 2008, 07:51

iwona83 pisze:mam nadzieje ze to nic nie oznacza a przynajmniej nie to o czym mysle :ico_ciezarowka:

a wiadomo, a może, jedynym sprawdzeniem jest test

pinko pisze:czyżby to góry z Waszej sypialni

nie no to nasz widok zza okna :ico_oczko:

Goonia pisze:Stanęłam na głowie i mam taki plan, że poniedziałek mam wolny a w piatek tylko trzy godzinki rano i jestem wolna

no to sper że tylko tyle w pracy, szybciutko w piątek się zabierzesz do domu. A co do ogarnięci awszystkiego to się tak zawsze stojącym obok zdaje że tak łatwo i pięknie wszystko zrobić samemu a tu babcia się przekonała :-)

Fintifluszka pisze:sama zmiana pieluchy byłaby wielkim wyczynem, zwłaszcza przy tym co mały ostatnio wyprawia.

u nas też już od jakiegoś czasu się tak dzieje, tylko sposobem jest mu dać to po co sięga bo inaczej nie da rady. A i jak Marcin zobaczył foto to powiedział że go tak mało cenisz, 1,99 :-D :ico_oczko:

A u nas nic nowego, nocka nawt ok, obawiałam się gorszej. Dzisiaj tatuś jest to mi prasowanie tylko zostało ze sprzzątania bo resztę wczoraj zrobiłam.
A dziewczyny co dostawały Wasze skarby od Chrzestnych bo mnie tu brat nagaduje bo nie wie co kupić i woli prezent od kaski

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

06 wrz 2008, 08:28

witam u nas w nocy chyba 20 pobudek ledwo ja odlozylam zasypiam a tu znowu jeczenie i tak cala noc.Stawiamy :ico_kawa: :ico_tort:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 wrz 2008, 08:57

My tez sie witamy u nas nawet ok
Renia0601 pisze:a wiadomo, a może, jedynym sprawdzeniem jest test


kurcze wlasnie zrobilabym ale jakos sie boje

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

06 wrz 2008, 09:21

iwona83 pisze:kurcze wlasnie zrobilabym ale jakos sie boje

lepiej zrobić i wiedzieć co i jak, niż się stresować, stres w pierwszych tygodiach :ico_ciezarowka: niezbyt wskazany

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 wrz 2008, 09:22

Renia sciaglam od ciebie podpis ale bardzo mi sie podobal :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

06 wrz 2008, 09:24

widzę właśnie :ico_oczko: ale przynajmniej widzimy cały czas więcej zdjęć Majeczki :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 wrz 2008, 11:14

zrobilam test i jednak nie jestem :ico_ciezarowka:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

06 wrz 2008, 11:44

dziewczyny jak mam zrobic to mama czy tata do kogo podobne jestem czysta blondynka i nie wiem jak zeby pozniej ten link podac w podpisie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość