moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

27 lip 2012, 09:43

Agnieszka to trzymamy kciuki :ico_sorki:

Dziewczyny może zrobiłybyście sobie suwaczki na pierwszą stronę, tylko z tego co widzę założycielka pierwszego postu raczej się nie pojawia... jakby się któraś zdecydowała na zrobienie suwaczków to ja mogę później to wrzucić na pierwszą stronkę.

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

27 lip 2012, 14:47

witam.my ciągle zabiegani i komp miałam zepsuty.Co do zgagi to tylko jak Basia skopie mi żołądek.W pniedziałek mam drugie zajęcia w szkole rodzenia a we wtorek wizytę.ciekawe ile małą waży. Co do glukozy to i lekarz na wizycie i pielęgniarki zabroniły mi się ruszać.Robiłam prywatnie badania,mieszkam pod przychodnią i miałam zakaz ruszania się.a mam tak niski cukier ,że po glukozie mieszcze się w normie na czczo. Co do wyprawki to brakuje tylko łóżeczka i kosmetyków. Ja od września znów do szkoły to nie będe miała czasu na latanie po sklepach.pozatym juz mało czasu zostało do końca a nie chce kupowac na szybko co jest tylko chciałam poszaleć.

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

29 lip 2012, 11:26

Agnieszka, życzę Tobie abyś dotrwała do 36 tygodnia albo nawet dłużej.

My juz po wakacyjnych wojażach. :-)
Pogodę mieliśmy najpierw deszczowa a później słoneczną.
Mały zachwycony morzem. Woda zimna jak nie wiem co, ale jemu to nie przeszkadzało, trząsł się z zimna ale wchodził i ciężko go było wyciągnąć.
Wcale nie pilnował się rodziców tylko zawierał znajomości z obcymi :ico_sorki:
Wróciliśmy do domu a tu u nas znowu upały, aż nie chce się, wychodzić na dwór. :ico_sorki:

Co do zakupów to ja już jakieś pojedyncze sztuki kupuję, aby mały miał coś nowego.
W sumie to mam przecież bardzo dużo czasu a większść rzeczy to już mam po Szymonie.

[ Dodano: 29-07-2012, 11:27 ]
Stawiam :ico_tort: za 6 miesiac.

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

29 lip 2012, 13:23

moni26 już któraś z moderatorek nam proponowała że zrobi listę na pierwszą stronę,ja miałam zrobić ja a ona miała tylko wrzucić ale jakoś mi się zapomniało :ico_wstydzioch:
ale mogę sie zmobilizować tylko niech dziewczyny piszą mi swoje terminy porodów czy ostatniej @ ale na PW żebym nie pogubiła się :ico_oczko:
Co do wyprawki to brakuje tylko łóżeczka i kosmetyków.
no to super :ico_brawa_01:
Agnieszka, życzę Tobie abyś dotrwała do 36 tygodnia albo nawet dłużej.
:ico_sorki: :ico_sorki:
Stawiam :ico_tort: za 6 miesiac.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Ja już się przyzwyczaiłam do mojej koleżanki zgagi.o ile można się do niej przyzwyczaić :ico_noniewiem: :-D

Chłopcy nieźle się rozpychają ale lubię ich szaleństwa. :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

29 lip 2012, 13:49

moni26 już któraś z moderatorek nam proponowała że zrobi listę na pierwszą stronę,ja miałam zrobić ja a ona miała tylko wrzucić ale jakoś mi się zapomniało :ico_wstydzioch:
to byłam ja :ico_oczko:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

29 lip 2012, 15:01

z wyprawka poszło szybko bo po córce troszkę rzeczy zostało a siostra i kumpele tak się zmobilizowały,że mam obecnie 3 wózki ,4 zestawy wypełnienia poscieli a samych poszewek na kołderki i poduszki chyba z 10 ,podobnie z prześcieradłami. Wczoraj szalelismy nad jeziorem i córa ciągle się pytała czy Basi też podoba się pływanie. Ciągle dopytuje się o siostre a wczoraj gadała z brzuszkiem czy może buciki pożyczyć dla lalki i czapeczkę. Urocze to było.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

29 lip 2012, 18:23

fortunata_fofa, fajne, to co piszesz o swojej starszej córeczce. z pewnością rozczulające to było, prawda?

sylwia, :ico_brawa_01: za 6.miesiąc

Agnieszka, ja czuję, że spokojnie do 37/38tc pochodzisz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

30 lip 2012, 08:21

moni26 he he widzisz ja to mam pamięć :ico_haha_01:
fortunata_fofa ciekawe czy nasze dzieci będą takie zainteresowane maluchami jak się urodzą.Miłosz też odkłada zabawki dla chłopców,całuje brzuszek i głaszcze
Agnieszka, ja czuję, że spokojnie do 37/38tc pochodzisz
:ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

30 lip 2012, 15:37

hejka :)

Agnieszka trzymam kciuki bedzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ja rodziłam po terminie a teraz to nie wiem jak ustalona bedzie cesarka :ico_sorki:

sylwiab0000 za 6 miesiac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No Maja to podchodzi teraz do brzuszka i sie tuli,daje buziaki i dzidzi mowi he he :-D

Własnie ciekawe jak to bedzie jak sie malenstwo urodzi :-D
My wczoraj bylismy na imieninach u tesciowej i Maja super sie bawila z 3 letnia Marcysią a ja moglam spokojnie sobie posiedziec :-) :ico_sorki:

Dzidzius kopie strasznie ale to jest tak bardzo miłe :ico_wstydzioch: lubie to uczucie :-)

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

30 lip 2012, 20:51

aneta11, ja wiem że już pytałam ale będziesz mieć na pewno CC? a dlaczego? :ico_sorki:
mnie dzisiaj jakoś brzuch częściej twardnieje,chyba czas w końcu zwolnić tempo

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość