Awatar użytkownika
aniadavid
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2007, 16:42

13 cze 2008, 17:00

Witam. Dosc dlugo tu nie zagladalam wiec napisze co nieco o nas. Jestem mama Davida ktory ma 3 lata i prawie 8m-cy. Chodzi do przedszkola i ostatnio przechodzi to dosc ciezko: co rano jest placz. Az sie boje co to bedzie po wakacjach :ico_szoking:
A propo dywanika, to moj ostatnio tez nabroil. Razem z kolega bawili sie w hydraulikow i odkrecili jakas rure w lazience. Dobrze ze dalo sie naprawic ale lazienke i tak troche zalalo. :-D

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

13 cze 2008, 23:36

aniadavid, to mnie rozbawilas :-D maly hudraulik :-D
No wlasnie czy wasze 4 latki miewaja jakies dziwne humory?bo zauwazylam ze Olek obraza sie wychodzi z pokoju boczy sie nie wiadomo na co i jakby sie mmniej mnie slucha czasem az mnie gardlo boli bo musze sie wydrzec bo normalnie jakbym do sciany mowila :ico_olaboga: a zawsze byl bardzo grzecznym i poslusznym dzieckiem :ico_placzek:

No i wygral dzisiaj medal moj chlopczyk na tych zawodach :ico_brawa_01: chodzil caly dzien dumny jak paw :-D

Awatar użytkownika
aniadavid
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2007, 16:42

14 cze 2008, 09:15

Magda Sz jak mi to pani w przedszkolu powiedziala to nie wiedzialam czy mam sie smiac czy plakac. W domu jak pytalam sie Davida jak to zrobil to mi powiedzial ze to kolega wyciagnal a on probowal tylko naprawic :-) Ale tak czy siak troche sprzatania bylo.

A jesli chodzi o napady humorkow to David tez ostatnio to przechodzi. Czasami juz mi brak sil. Po prostu obraza sie z byle powodow: czasami sie mu czegos zabroni a on idzie do drugiego pokoju, zaraz ta jeo smutna minka i slysze pochlipywanie. Czasami jest to proba wymuszenia po nawet lezka mu nie pocieknie :ico_haha_01: A czasami wyje jak syrena :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

16 cze 2008, 19:07

aniadavid pisze:Czasami juz mi brak sil. Po prostu obraza sie z byle powodow: czasami sie mu czegos zabroni a on idzie do drugiego pokoju, zaraz ta jeo smutna minka i slysze pochlipywanie. Czasami jest to proba wymuszenia po nawet lezka mu nie pocieknie A czasami wyje jak syrena

uff to miejmy nadzieje ze to tylko przejsciowe bo u nas jest identycznie :ico_olaboga: tzn ze to kolejny etap w zyciu naszych pociech troche mi ulzylo bo balam sie ze cos jest nie tak ale widocznie musimy uzbroic sie w cierpliowsc :ico_noniewiem:

Moj mlodszy syenk tez ma na imie Dawid :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniadavid
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2007, 16:42

17 cze 2008, 10:15

Obysmy nie musialy tylko za dlugo czekac na przejscie tego okresu :ico_haha_01: :ico_haha_01:

A jesli chodzi o imie David to ostatnimi czasy spotykam duzo pociech ktore maja tak na imie.
Ja od niepamietnych czasom marzylam zeby tak dac na imie mojemu synkowi no i sie udalo :-)

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

17 cze 2008, 12:24

A wiesz ze ja tez ostatnio czesto slysze "Dawid" jak ktos wola swojego syna?tylko zauwazylam ze sa to wieksze dzieci :-)
U mnie bylo podobnie z imieniem Olek-od zawsze mi sie podobalo i jeszcze w podstawowce pamietam mojej nauczycielki syn tak sie nazywal i wtedy juz mi wpadlo w ucho i tak sobie marzylam ze jak w przyszlosci bede miala synka to chcialabym go tak nazwac na szczescie mezowi sie spodobalo i udalo sie :-)
A dla drugiego synka nie mielismy pewnej opcji i tak cala ciaze myslelismy a mi sie spodobalo jak spotkalam takiego tatusia z synkiem u lekarza,maly byl przesliczny i mial wlasnie na imie Dawid wtedy tez zapadla decyzja bo mnie to imie "ruszylo"po prostu :-)

Ania a skad wogole piszesz?nie pamietam czy juz pytalam :ico_wstydzioch: ja mam chyba skleroze :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
aniadavid
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2007, 16:42

17 cze 2008, 21:32

Mieszkamy sobie w Garwolinie tj jakies 60km od Warszawy. Takie nie za male nie za duze miasteczko :-)

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

19 cze 2008, 17:04

O to ja z niedaleka bo z Siedlec :-) tzn tymczasowo mieszkamy w Irlandii ale pochodze z Siedlec tam zamierzamy wrocic :-)
Olek wrocil dzisiaj z wycieczki przeszczesliwy :ico_brawa_01: dzieci wyszalaly sie na kulkach i mialy lunch ale synek powiedzial ze "jakis murzyn zjadl mu kanapke!" :-D smiac mi sie chcialo strasznie :-D Najwieksza frajda oczywiscie byla jazda autobusem i to "przy oknie!" tak jak chcial :-D
Za tydzien ma zakonczenie i dostaniemy ksiege ze zdjeciem w todze i czapce i wszystkimi pracami jakie robily dzieci przez caly rok :-) Wzruszam sie strasznie w takich chwilach dzisiaj malo mi lzy nie polecialy jak widzialam jak dzieci wracaly tym autobusem i machaly do rodzicow :ico_puknij: a co bedzie na zakonczeniu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniadavid
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2007, 16:42

20 cze 2008, 09:25

Śmieszne z tym murzynem :ico_haha_01:
Ja mieszkalam dwa lata w USA tam tez urodzil sie David, ale nie moglam sie tam zaklimatyzowac. To nie dla mnie. :-/ No i wrocilismy jak maly mial rok. I jestem zadowolona :-) David chodzi od pazdziernika do przedszkola. Bylo super ale od jakiegos czasu jest placz, az sie boje co to bedzie po wakacjach :583: A ja jestem poszukujaca pracy choc na razie z marnym skutkiem :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

21 cze 2008, 00:38

aniadavid pisze:A ja jestem poszukujaca pracy choc na razie z marnym skutkiem

no wlasnie a tak nawoluja do powrotu bo niby pracy jest tyle???
moze i jest tylko za jakie pieniadze :ico_olaboga:
To David ma podwojne obywatelstwo?
Widzisz mnie tez ciagnie do Siedlec moze nie ma tam zbytnio co robic ale tam jest moje miejsce i koniec nie mam zadnych watpliwosci :ico_nienie:

A Olka wczoraj niespodziewanie dopadla wieczorem goraczka :ico_olaboga: najpierw 37 a za godzine 39 :ico_olaboga: i poza tym zero jakichkolwiek innych objawow.
Dzisiaj rano zajrzalam mu w gardlo a ono czerwone niesamowicie i takie czerwone burchelki sie porobily.Goraczka spadala po leku przeciwgoraczkowym a po kilku godz to samo.Poszlam wiec do lekarza no i angine ma :ico_olaboga: dostal antybiotyk i mam nadzieje ze szybko wydobrzeje :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości