monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

29 paź 2013, 21:26

witajcie

co do kosmetykow to kiedys czytalam ze jak sie uzywa dlugo tych emolientow to ze one moga wlasnie powodowac uczulenia.ja Patryka w oillatum kapalam tylko przez chyba pierwsze moze dwa miesiace nie wiecej a potem przeszlam na Nivea Baby i w ogole go niczym nie kremuje zadnemi balsamami ani kremami i ma normalna skore nawilzona juz od tego plynu do kapania i zadnego uczulenia na ten plyn tez nie ma. ostatnio to nawet nie bylo plynu do kapania to kupilam szmpon i plyn do kapania takie 2w1 czy jakos tak i tez uczulenia nie ma i skora jest nawilzona bez uzywania dodatkowo jakiegos kremu czy balsamu.

A jesli chodzi o ciemieniuche to ja tak jak misia zdrapywalam delikatnie Patrykowi paznokciem. wczesniej mu wyczesywalam ale jakos ciezko bylo to wyczesac i jesli jeszcze gdzies cos widzialam ze z ciemieniuchy mu zostalo to delikatnie paznokciem zdrapalam i przejechalam jeszcze szczotka po glowce i jakos mu wszystko ladnie zeszlo :-) Patryk jakiejs duzej ciemieniuchy nie mial ale takie te plamki mial a zeby sie ich pozbyc szybciej trzeba bylo troche go poskrobac po glowce paznokciem :ico_oczko: oliwka u nas jakos sie nie bardzo sprawdzila lepszy byl moj paznokiec :-D

przepraszam ze tak ogolnie napisalam ale czasu brak juz na pisanie.... ehhh jak zwylke nie mam czasu :ico_sorki: w ogole dzis dopiero teraz udalo mi sie laptopa na chwile uruchomic i posprawdzac sobie wszystko :ico_sorki: maz ma urlop wiec jakos tez nie mysle o tym zeby siedziec na necie.

Milej nocy!
:ico_papa:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

30 paź 2013, 09:37

Na ciemieniuche dobra jest ziajka na ciemieniuche. Dobre opinie słyszałam.

Też od urodzenia Tomek jest na kosmetykach BABY DREAM i jest ok. Żadnych problemów.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

30 paź 2013, 10:14

hej

tesciu juz po operacji teraz czekamy na jakies wiesci jak on sie ma :ico_sorki:
wczoraj niby tesciowa dzwonila do szpitala i jakis pielegniarz tylko tyle powiedzial ze stan jest stabilny,ze tesciu spi i ze jest podpiety po aparatury ktore za niego oddychaja. :ico_noniewiem: nic wiecej nie powiedzial bo dopiero co byl po operacji wiec zobaczymy jakie dzisiaj wiesci beda. :ico_sorki:

u nas dzis brzydka pogoda deszcz pada i bedziemy dzis caly dzien siedziec w domku :-/

to u nas tyle...

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

30 paź 2013, 10:27

Witam,
Ja przy Szymku tez potem i teraz uzywam plynu nivea baby 2w1, przy Mikusiu tez mam taki zamiar, ale sam plyn na nie wystarcza, bo maly ma w niektorych miejscach sucha skore, wiec musimy balsamowac, pewnie przez ta skaze,
Co do ciemieniuchy to tez pediatra kazala nam kupic z ziaji, ale nigdzie nie moglam dostac, wiec kupilam z emolium, a potem zauwazykam,ze w rossmanie byla z ziaji :-) ,

Mikus kima ok 11 dam mu mleczko i pojdziemy na spacer, musze sie dotlenic, bo juz w glowe dostaje przez to siedzenie w domu, poza tym musze troche zakupow zrobic i malemu kupic wit. D.

Dzis jeszcze dzis dostalam @ i jestem nie do zycia.

Monika zdrowka dla tescia

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

30 paź 2013, 10:45

Ja wciąż @ nie mam. :P
Ja właśnie karmie Tomka i po 11 jedziemy do Biedronki bo mleczko sie maluchowi kończy. Potem na pocztę i do domku.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

30 paź 2013, 11:01

Tibby co Ty tak listy wysyłasz, że na pocztę chodzisz :-D
Donatko, czyli Szymek lepiej już czuje się?
A ja dziś jeszcze wizytę u gastrologa mam, a że na nfz to aż boję się kolejki. Aby tylko to szybko poszło i może w końcu dostanę skierowanie na tą enterografię.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

30 paź 2013, 11:28

Jenny Szymek juz lepiej, gardlo tez, tyle, ze ma te krosty i antybintyk, no i musi jeszcze tydzien siedziec w domu.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

30 paź 2013, 13:59

witam

My juz po spacerku,ja dziś zrobiłam kolejny kortyzol z krwi i juz jak za każdym razem siedze jak na szpilkach i póki nie dostane wyniku to umre na zawał :ico_noniewiem:
My również uzywamy kosmetyków z babydreema i równiez nie uczulają,albo niveababy jak w tej chwili żel jest baardzo wydajny i do ciałka i do włosków,ale ja po kąpieli i tak oliwkuje Milenke tak robie od samego poczatku i tak nam zostało a pachnie mi wtedy dziecie ahhhh :-)


MonikaA bardzo mocno trzymam kciuki za teścia,bedzie wszystko dobrze zobaczysz :ico_sorki:
Tibby ja tez czesto chodze do biedronki a wczoraj jak byłam po dady to masakra była tyle ludzi,ze nie była jak wózkiem przejechać :ico_olaboga:
jenny a co to za badanie ta entenografia?
Donatka dobrze,ze z szymkiem juz lepiej :ico_sorki:

A ja zarejestrowałam Milene w endokrynologa i masakra na 24 kwietnia :ico_olaboga: jaja sobie chyba robią :ico_olaboga:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

31 paź 2013, 22:22

witam :)

Misia
na pewno będzie wszystko dobrze :ico_oczko: , a kiedy masz wyniki?
Monika jak teściu?
jenny dostałaś to skierowanie? ( a co to w ogóle za badanie :ico_noniewiem: )

mam pytanko ile Wam śpią dzieciaczki w dzień? bo mój ostatnio mało :ico_noniewiem:

ja dziś dałam Mikusiowi próbować jabłuszko,ale coś nie bardzo mu podchodziło :ico_noniewiem: , zobaczymy jak będzie jutro,
Mikuś ostatnio potrzebuje dużo uwagi, w leżaczku posiedzi 20min, a jak to najlepiej jak się do niego gada, albo wymachuje nad nim zabawkami, ciągle pcha piąstki do buźki, śliniaczków nie nadążam prać, bo mocno się ślini i też je wkłada do buźki, a ząbki jeszcze się nie przebiły :ico_zly: , plecy mnie bolą od noszenia, jako, że Szymek chory, to przerwałam masaże, bo bym nie miała jak dotrzeć i z kim zostawić dzieci,
a z nowości to Mikuś jest teraz bardzo zainteresowany swoimi nóżkami, chwyta stópkę i pakuje do buźki :-D ,

a co tam u Was?

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: ZIMOWO-WIOSENNO-LETNIE MALUSZKI 2012/2013

31 paź 2013, 23:13

witam wieczorkiem,no to jutro 1-listopada i latanie po cmentarzach jak ja tego nie lubie ehhh,ale kto lubi :ico_noniewiem: Moja mama musi swoja wnuczke zobaczyc i tata :ico_sorki:
a kiedy masz wyniki?
kochana miałam je już wczoraj i 0,37 przy normie od 4,30-19,3 :ico_brawa_01: fakt,ze nadal trzeba brać sterydy (bo kortyzolu nadal nadnercza nie wytwarzają),ale nadal wszystko jest wporzadku,bo mi Profesor mówił,który mnie operował,ze lepiej jakby jednak nadnercza mi nie zaczeły pracy im dłuzej tym lepiej bo po 3 latach od operacji jesli tak nadal będzie można mnie prawie bedzie uznac za wyleczoną :ico_sorki: a operacje miałam w lutym 2012r :ico_sorki:

Mi Milenka spi i z 4 razy w dzień i z 3 czasem tylko raz,ale jak robi drzemki to takie 20-to minutowe i tyle,czym później sie robi to te srzemki sie wydłuzają teraz np gada sobie z tatusiem :ico_oczko:
Mikuś ostatnio potrzebuje dużo uwagi
i teraz juz bedzie jej potrzebował coraz wiecej,ja to juz w tej chwili gdyby nie mąż to wszystko robiłabym w biegu :ico_oczko:

Milena strasznie sie slini i tez nie nadążam ze sliniakami a nie chce sie zaden zabek pokazać,o tym,ze wszystko pcha do buzi nie wspomne :ico_noniewiem:

i za nowe umiejetności :ico_brawa_01:
MonikaA tak właśnie jak tesciu? :ico_sorki:

i co u reszty?

a To my z rana pare dni temu jej pare miesięcy temu w tym samym miejscu robiłam zdięcie brzuszka a dzis ten brzuszek ma już 5,5miesiąca aaa g:)
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość