Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

10 lip 2007, 21:38

A ja wam powiem ze mam chwilowo spokoj bo moi tesciowie sa na urlopie i sa tam az 3 tygodnie hurraa a tak wogule to ja bylam poklocona z tesciem i tez nie gadalm z nim jakos z 2 tygodnie ale przed urlopem znowu zaczelismy gadac tak jakby sie nigdy nic nie stalo.. poszlo tylko o to ze tesc chcial mi mowic co mam robic a ja sie nie dalam i tez podnioslam glos.. ale bylo minelo,tesciowa mnie tez denerwuje bo tylko malutka Nicole widzi i nic pozatym i takie glupie hasla mowi w stylu ze by chciala wziasc mala na urlop bo jak ona wytrzyma bez niej tyle czasu a ja jej na to ze Nicole by nie wytrzymala z nia tyle i ze by sie zaplakala za mna :ico_brawa_01: :-D A tesciowa na to ze ona wie no to po co pieprzy glupoty..??? Ok ciesze sie ze mam chwilowo spokoj Pozdrawiam i powodzenia wam zyczee paa

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

11 lip 2007, 23:15

Zborra niezła ta Twoja tesciowa :ico_szoking: i co w końcu umyła ten zlew?? wścibski babsztyl :ico_olaboga: :wpale:
Ostatnio zmieniony 12 sie 2009, 23:01 przez kasiekk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
emrejan
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1218
Rejestracja: 26 maja 2007, 21:11

12 lip 2007, 11:00

A ja powiem tak. Nie warto wchodzic w uklady z tesiami co gorsza z nimi mieszkac. JA z synkiem 2 miesiace mieszkalam u tesciow moj maz przyjezdzal tylko na weekendy i za kazdym razem wybuchala ogromna klotnia. od ponad 1,5 roku mieszkamy sami i tak jest najlepiej. Z tesciami mamy kontakt telefoniczny i to jest wystarczajace mysle ze dla mojego meza takze. Muj tesciu potrafi zadzwonic do nas zaraz po wyplacie mojego meza i prosi o kase, bo jego sie skonczyla. Za kazdym razem slyszy ze nie damy ale to i tak go niezniecheca. W nastepnym miesiacu znowu historia sie powtarza. Jednym slowem nie lubie tesciow i siostry mojego meza. O czym moj maz jest jest doskonale poinormowany.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

12 lip 2007, 16:28

a moja teściowa ostatnio mi blache pysznego ciasta upiekła!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Młoda
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 27 cze 2007, 09:34

13 lip 2007, 10:23

Wczoraj nawidziła mnie moja teściowa :ico_olaboga: i moja "cudowna" szwagierka. Wkurzyłam sie bo przyszłam padnieta z pracy koncze o 15, glodna a one 15-15 pod moimi drzwiami normalnie szlak mnie trafił grrrrrrrrr. ale zmyły sie po godzinie jak zaczełam w kuchni obiad robi a one same w pokoju siedziały :-D

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

13 lip 2007, 10:53

Młoda, hehe no to masz sposób na pozbycie się natrętnych gosci ;)

My wczoraj bylismy u tesciów!!!
Nawet od teściowej nowe buty dostałam hehe fajne ;)
A jej mąz jak z pracy przyjechał to nie powiedział słowa tylko kontem oka na mojego męza patrzał ale mój mąz ma na niego nasrane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

14 lip 2007, 00:29

Witajcie
moja teściowa zaczęła pracować więc mam trochę spokoju. Dzisiaj rano mnie wkurzyła bo wie doskonale że mały przy kimś nie zaśnie a ona co chwile właziła do pokoju gębę wciskała w łóźeczko i tekstem-biedny Kacperek coś nie może dzisiaj zasnąć :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Za to teść wrócił z Norwegii i mnie cholernie wkurza nie moge mu wcisnąć do łba żę Kacper ma skaze białkową i nie może jeść ryb :ico_puknij: już nawet chciał umówić nas na wizyte do naszego pediatry żeby dokładnie mi wytłumaczył dlaczego dziecko nie może jesc ryb :ico_puknij: normalnie idiota ja mu powiedziałam że lekarz jest na miesięcznym urlopie :-D a jak małemu nic nae jest to do innego nie pójde :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: albo że dziecku owoców nie daje a co ja mam zrobić jak Kacper za diabła owoców nie chce jeść na sile mu wciskać czy co

Niech już jedzie z powrotem bo nie wytrzymam :ico_zly:

Awatar użytkownika
Młoda
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 27 cze 2007, 09:34

16 lip 2007, 12:15

Grrrryyyyyy :ico_zly: ale się wkurzyłam!!! Myślałam że moja teściowa ma troche serca dla mojego dziecja a swojego wnuka a tu d...pa. Miała sie nim zajać przez pierwszy tydzień lipca bo przedszkole nie czynne ale moj mąż załapał jakies paskudztwo no i mały przesiedział 2 tygodnie u mioch rodziców. Była u nas we czwartek i mowiłam jej o tym że teraz opiekunka będzie do małego przychodzić bo nie mamy co z nim zrobic a tu sie okazuhje ze fra...nca ma jeszcze tydzień wolnego :ico_zly: wie że u nas krucho z kasa ale nie po co sie wnukiem zając lepiej sie wylegiwać do 12 w łózku, wiec moja teściowa bedzie sobie spała a ja bede płaciła za opiekunke SUPER. Qurcze gdyby tylko moja mama bliżej mieszkała ona zawsze z chcecią zajmuje się małym :(

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

16 lip 2007, 14:54

Młoda, współczuje :ico_noniewiem:

A mojej tesciowej na słuch padło.Wczoraj bylismy u nich na chwilke na spacerku z bombelkiem,przed wczoraj nam goraczkował i dostał biegunke,wczoraj było dobrze wiec na chwilke wyszlismy.Zostawilismy go na sekunde u tesció,wracamy a moja tesciowa mu wisnie daje :ico_szoking: ja jej mówiłam zeby niedawała bo mały biegunke ma,a ona głucha,dalej z nim na dżewie wisni szuka,i jeszcze takie nieumyte mu daje :ico_puknij:
Ona naprawde chyba głucha jest,ilekroc rano go do niej zaprowadzam ta mu słodycze wciska,choc ja jej mówie zeby z rana nic niedostawał,a ona robi swoje :ico_zly:
Mam jej dosc :ico_zly:

Awatar użytkownika
Młoda
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 27 cze 2007, 09:34

16 lip 2007, 15:03

karina22, no to nie zazdroszecz. Ale hit dzisiejszego dnia !!!! ja w pracy od 8-16 moj mąż na chorobowym to sie małym zajmuje no i dziś na kontrole szedł wiec poprosił swoja szanowna mamusie czy zajmie sie małym na ten czas co u lekarze bedzie wiec tesciowa wpaniałomyslnie sie zgodziła a moj mąz poszedł do lekarze po drodze kazałm mu bank zaliczyc bo kredyt trzeba załatwic no i zeszło mi troche wiecej jak godzina i wleciał do mie do pracy dosłownie na 5 min no a moja tesciowa dzwoni do niego z pretensjami gdzie jat tak długo bo ile ona na jeszcze małym sie zajmowac bo jest tak łądnie na dworze a ona chce sie poopalac :ico_puknij: a z małym nie moze bo on ciagle gdzies biega :ico_olaboga: i biedna musi za nim sie uganiac. Za co ja sobie zasłuzyłam takimi teściami ?? Przeciez nic złego nie zrobiłam a oni grrrrr :ico_zly: jeden leprzy od drugiego, dobrze że juz z nimi nie mieszkamy :-D

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość