Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

10 cze 2009, 23:09

, tym bardziej,że tak dobrze nam idzie :ico_sorki:
Właśnie, po co to marnować to co się ma wspanialego!

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

11 cze 2009, 00:26

No to Werka juz z pare razy mnie dziabnela i mam wlasnie z lekka obolale cycunie tzn jak zaczyna lapac i ssac to bol jest chwilowy i jak juz ssa to nic nie boli to takie uczucie jak na samym poczatku jak piersi sie przyzwyczjaly do tego ze dziecko je ssie. No narazie krew sie nie leje a jak przygryzie to az mam skurcze macicy :-D :-D he he he a ona widzi to w moich oczach bo na chwile sie zapatruje we mnie ja jej mowie (NIUNIA NIE GRYZ BO MAMUNIE BOLI)ale mowie to calkiem powaznie ona sie usmiechnie ale wie ze to nie za dobrze :ico_oczko: Tak ze mysle ze jeszcze z pare razy i ona zrozumie ze nie powinna tak robic :ico_oczko:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

11 cze 2009, 07:30

mnie przy 1 dziecku tylko korcilo, przy drugim aby na latwizne pujsc i tylko cyca dac
ja przy pierwszym baaardzo ostrożna byłam ze wszystkim - wg wskazówek lekarza, książek itd :ico_oczko: teraz taka odważniejsza jestem :ico_haha_01:
rewelacja, dzialanie natychmiastowe, najlepsze co znalazlam
i ja sie pod tym podpisuje, używałam i przy oli i teraz, naprawde działa.
dziewczynki jak długo planujecie karmic??
ja ole karmiłam 2 i teraz też planuje po 2 urodzinkach skończyć.
mysle ze jeszcze z pare razy i ona zrozumie ze nie powinna tak robic
_________________
na pewno :ico_sorki:

mój mały 3 dzień kupy nie robi, troszke sie martwie bo do tej pory ze 2 razy dziennie robił....

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

11 cze 2009, 22:13

Mam dobre wieści ...posiała do mnie babeczka z TVN'u, chce obgadać pewne kwestie odnośnie mojego autorskiego pomysłu stworzenia stowarzyszenia "M&M- Mama dla Mamy" propagującego karmienie naturalne i opiekę około porodową w realiach polskich. W najbliższych dniach będzie się ze mną kontaktowała telefonicznie. Dam znać co i jak. Trzymajcie kciuki.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 cze 2009, 22:26

Małgorzatka, trzymam bardzo mocno :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 cze 2009, 23:29

Mam dobre wieści ...posiała do mnie babeczka z TVN'u, chce obgadać pewne kwestie odnośnie mojego autorskiego pomysłu stworzenia stowarzyszenia "M&M- Mama dla Mamy" propagującego karmienie naturalne i opiekę około porodową w realiach polskich. W najbliższych dniach będzie się ze mną kontaktowała telefonicznie. Dam znać co i jak. Trzymajcie kciuki.
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: , super, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

12 cze 2009, 15:49

Małgorzatka no to super :ico_brawa_01: kciuki zaciśnięte :ico_brawa_01:

wczoraj zjadłam pare truskawek i małemu nic nie wyskoczyło, to myślicie że mogę spokojnie większą ilość?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

12 cze 2009, 16:48

to myślicie że mogę spokojnie większą ilość?
mi sie wydaje ze tak on juz nie jest kilkudniowym malenstwem powinien byc ok :ico_sorki:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 cze 2009, 22:02

Beatris,
ja mysle ze spokojnie, bo pamietam ze po 1 porodzie jak moj synek mial ze 3 tyg to przez 2 miesiace chyba codzinnie wcinalam jogurt z truskawkami i nic nie bylo,
Ten straszy byl tylko i wylacznie wyczulony na cebule, i moglam jesc wszystko
Natomiast ten mlodszy tylko na musztarde, miak mial miesiac nawet wcinalam fasolke po bretonku ( czerwona fasole) i bylo ok. wiec nawet na jakies takie dobre dzieci do karmienia trafiam, nie musialam sie zbytnio pilnowac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

13 cze 2009, 02:13

niktusia, nie pomoge bo nigdy nie przechowywałam pokarmu i nie zostawiałam maluszka, ale na pewno tam na wyjezdzie bedziesz pokarm musiała odciagac by nie zanikł.
tak, i mam nadzieje, ze Mały niepdzwyczai sie od cyca. mysle, zeby zamiast butelka, tesciowa karmila Go łyzeczka.
Mam dobre wieści ...posiała do mnie babeczka z TVN'u, chce obgadać pewne kwestie odnośnie mojego autorskiego pomysłu stworzenia stowarzyszenia "M&M- Mama dla Mamy" propagującego karmienie naturalne i opiekę około porodową w realiach polskich. W najbliższych dniach będzie się ze mną kontaktowała telefonicznie. Dam znać co i jak. Trzymajcie kciuki.
Trzymam kciuki ! :ico_haha_01:
wczoraj zjadłam pare truskawek i małemu nic nie wyskoczyło, to myślicie że mogę spokojnie większą ilość?
myślę, ze tak. Moj tez zaakceptowal truskawki i jem je póki są ;) chociaz kilka dni temu zjadlam ich tak duzo, ze Antosiowi 2krostki wyskoczyly,ale szybko zniknęły :) coraz wiecej nowych rzeczy jem i jak narazie Antolo na nic nie jest uczulony :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość