Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 mar 2008, 13:25

marcia_pod pisze:U mnie straszna pogoda dzisiaj!!! u Was też?


no wlasnie patrze na tvn24 dziewczyny nie dajcie sie huraganowi

a u mnie sloneczko swieci jest ok 25 stopni

no i po wolnym czasie wlasnie wrocili z spacerku

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

01 mar 2008, 14:02

Iwona :ico_nienie: Ty nas tu nie denerwuj piękną pogodą u siebie :ico_oczko: U nas huragany a Ty sobie siedzisz w ciepełku. Ale Ci zazdroszczę :ico_placzek: I ja w taka pogodę wyjśc z maluszkiem na dwór :ico_noniewiem: ???

Pinko no to się nacierpiała Twoja kruszynka od początku. Ty też wiele przeszłaś. Nie wyobrażam sobie, chyba bym się zaryczała w tym szpitalu :ico_olaboga: . Teraz może byc już tylko lepiej.

Marcia Krzysio na tej fotce wygląda jakby karate cwiczył w takim malutkim kimonku :-D

U nas nocka jak zawsze - spokojna z dwiema pobudkami. Dziś Nadia jest troszkę niespokojna ale to pewnie przez ten wiatr...

[ Dodano: 2008-03-01, 13:04 ]
sabi_k77 pisze:zwykle budzi sie na cyca co 3-4 godzinki,czasem nawet co 5,tak że jest nieźle,a w dzień to róźnie bywa,czasem prawie wcale nie śpi,a czasem wręcz przeciwnie :ico_haha_01:


Sabi u mnie jest identycznie :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

01 mar 2008, 15:28

pinko Amelka ma najmniejszą wade serca jaka może być ale jednak ma ma dziurke na serduszko może z wiekiem się zrosnie ale trzeba czekac i musi być pod stałą opieką kardiologiczna.Pogoda dzisiaj straszna aż się boje.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 mar 2008, 15:32

kaska28 pisze:Ty nas tu nie denerwuj piękną pogodą u siebie U nas huragany a Ty sobie siedzisz w ciepełku. Ale Ci zazdroszczę I ja w taka pogodę wyjśc z maluszkiem na dwór ???


nie chcialam was zdenerwowac :-D tylko marcia sie pytala jaka pogoda u nas choc u mnie nie raz tez tak wieje wiadomo jak to nad morzem ale wy macie fajnie bo macie ogrzewania w domach a tutaj niestety nie ma a w nocy zimno jest

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

01 mar 2008, 17:25

Czesc Kochane

U nas wszystko ok pozatym,ze nie moge zaszczepic moje Mirusia podobno dopoki nie skonczy rehabilitacji, a takowa trwa rok :ico_olaboga: ....No,ale coz musimy wycwiczyc te napiecie miesni.Od 10 marca zaczynamy rehabilitacje.A ja od dzis jestem na diecie,cwicze brzuszki na ławeczce ktora sobie zakupiłam i jezdze na rowerku ktory dostałam i od 10 marca 2x w tyg basen.Zostało mi 13kg jeszcze do zrzucenia.A jak to jest u was dziewczyny?

Mirus grzeczniutki dzis kupilam mu mate edukacyjna na allegro za 30zl,ładnie spi a dzis jak sie smial to masakra.

Buziolki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 mar 2008, 17:26

Dziewczyny moja majka juz spi chyba 3h ale strasznie nerwowo co chwilke sie budzi i poplakuje nie wiem moze ja gardelko boli bo tak ciezko oddycha bo nosek ma czysty

[ Dodano: 2008-03-01, 16:29 ]
ja co dzisiaj napisze na forum to ktos mnie wyprzedza
Jolus u mnie 10kg i chec zrzucenia ale tylko chec niby cwicze w domu ale nie widac rezultatow no i przestalam jesc w nocy bo jak wstawalam do majki do karmienia to zanim mi sie woda zagotowala to jakies ciasteczko zjadlam

[ Dodano: 2008-03-01, 16:32 ]
a i przestalam jesc ziemniaki no i staram sie zjesc ostatni posilek ok 18 lub 19

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

01 mar 2008, 18:01

Cześć Babeczki!!!
Witam nową stycznióweczkę Sabi :-D .
Pinko naprawdę współczuję Twojej córci a Tobie początku mamusiowania, ale myślę, że teraz już macie za sobą najgorsze i Ula będzie się ślicznie rozwijać. Nawet nie chcę myśleć co czułaś. U mnie jak byłam w szpiatalu jakaś nawiedzona pediatra wymyśliła, że Karol może mieć coś z nerkami. Myślałam, że zwariuję. Koleżanka mnie przestrzegała przed tą doktorką, że wymyśla takie pierdoły i wysyła dzieci na specjalistyczne badania a zazwyczaj dzieciaczkom nic nie jest. Mimo tego i tak się najadłam strachu. Oczywiście okazało się, że nerki są w porządku. Dziewczynie, która była ze mną na sali wymyśliła wadę serca, która też następnego dnia nagle zniknęła bez śladu !!!! ...Ale już mi się nawet nie chce tego wspominać.
Wczoraj chyba był taki jakiś specyficzny dzień, bo Karol też był marudny. Noc miał ciężką i jeszcze ranek dzisiaj, teraz odsypia i popłakuje przez sen. Myślałam ,że akcje z brzuszkiem się skończyły, a tu znowu ... Co było przyczyną, nie mam pojęcia, bo jednak jeszcze jem ostrożnie. Puszczał straszne bączki i zrobił dużo kupek, ale takich normalnych, nie jak biegunka. Na razie przeszło. Zobaczymy w nocy.
kaska28 pisze:Marcia Krzysio na tej fotce wygląda jakby karate cwiczył w takim malutkim kimonku
hehehe ... pomyślałam dokładnie to samo, a zdjęcie super.
Super tez fotki wózeczkowe Madzi i Gosi :-D Muszę przyznać, że "wypasione" macie te wózeczki. :-D
Jeśli chodzi o pogodę u nas wiało, ale na razie spokój. Ale pada cały dzień, jest szaro i ponuro. Iwona ale Ci dobrze, że u Ciebie cieplutko.
Widzę, ze się ostro za siebie bierzecie. Mnie się na razie ćwiczyć nie chce, zamiast tego dzisiaj ostro sprzątałam, pewnie też pomoże :ico_oczko:
Jola szkoda, że nie możesz zaszczepić Mirusia. Będziesz musiała unikać miejsc :ico_chory: , gdzie czają się zarazki. Nie zabieraj go do supermarketów. Tam malutkie bobasy szybko mogą coś załapać.
Na razie znikam. pa!

[ Dodano: 2008-03-01, 17:06 ]
Pinko ale Twoja Ula ma gęste włoski :-D . Zupełnie tak jak Martynka Madzi :-D

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

01 mar 2008, 18:15

Cześć dziewczynki.

Ja na chwilke zajrzałam się zameldować. Później napisze coś więcej bo teraz robie ciacho i musze wykorzystac ze Martynka ładnie śpi.

A i stawiamy :ico_tort: z okazji ukonczenia miesiąca prez Martynkę :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

01 mar 2008, 19:31

madziarka81, :ico_brawa_01: dla Martynki, jak ten czas szybko leci :ico_oczko:

Goonia pisze:kaska28 napisał/a:
Marcia Krzysio na tej fotce wygląda jakby karate cwiczył w takim malutkim kimonku
hehehe ... pomyślałam dokładnie to samo, a zdjęcie super.

i ja się dołączam do tej samej myśli :ico_haha_01:



I u nas pogoda deszczowo wietrzna i Atrurek dzisiaj mało śpi więc mam nadzieję że w nocy nadrobi długim, głębokim snem :-D tak mi się marzy

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

01 mar 2008, 19:51

Renia0601 pisze:Goonia napisał/a:
kaska28 napisał/a:
Marcia Krzysio na tej fotce wygląda jakby karate cwiczył w takim malutkim kimonku
hehehe ... pomyślałam dokładnie to samo, a zdjęcie super.

i ja się dołączam do tej samej myśli :ico_haha_01:


he he no własnie task wygląda - dostał to ubranko jak sie urodził pierwszy raz to założyłam, - fajnie wygląda. to chyba dlatego ze jego ciocia jest mistrzynią w karate w polsce w jej grupie wiekowej!!! szkoda tylko ze to ubranko dostał od innej cioci

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości