Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

27 maja 2008, 12:19

_DOMI_ rozumiem, że Krzys nadal nie daje Wam spac po nocach.
Nie martw sie Majka tez jakos nie za bardzo lubi spać w swoim łóżeczku, ale ja cały czas się łudzę, że niedługo z tego wyrośnie.

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

27 maja 2008, 12:31

Krzyś się budzi czy to z nami śpi czy nie, więc wstajemy do niego
tez mam nadzieje że wkońcu bedzie lepiej

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

27 maja 2008, 20:23

Witajcie u nas dzionek zwariowany i ze stratami :ico_placzek: rano jak wystawiałam pościel na balkon nie zauważyłam i spadł mi telefon nim sie zorientowałam ubrałam siebie i Jule juz ktoś go zakosił :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
szkoda mi numerów niektore sa nie do odzyskania :ico_placzek: :ico_placzek:
jestem strasznie zła na siebie ze w taki sposób straciłam telefon
urmajo, :ico_kawa: :ico_kawa: Twoja kawusia była pyszna piłam ja rano nim sie skapłam ze telefonu nie mam
__DOMI__, Jula tez ostatnio nie spi za specjalnie budzi sie z dwa razy
co do chodzenia to i na Krzysia przyjdzie pora jeszcze zatęsknisz za czasami kiedy Twój maluszek był tam gdzie go zostawiłaś :ico_oczko:
ogólnie cały dzionek spędziliśmy na polu :-D a to na huśtawkach a to w piaskownicy i tak dzionek zleciał nawet niedawno przyszliśmy oczywiście jakby strat było mało zakosili nam takie kubeczki z których robi sie wierze od największej do najmniejszej
Jula własnie sie kapie :-D
no to ja zmykam do Nich
a tak na marginesie to gdzie jest reszta dziewczyn :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

27 maja 2008, 20:23

gdzie wy jesteście kochane ?????????

[ Dodano: 2008-05-27, 20:24 ]
krzys tak zasuwa na kolach i włazi na wszystko co się da że nie odczuję różnicy

faktycznie głupio tak stracic tel. przykro mi

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

27 maja 2008, 21:29

:-D no to faktycznie roznicy nie bedzie :-D :-D
Jula juz zdazyła sie przebudzic :ico_noniewiem: z tego wynika ze noc nie zapowiada sie ciekawie ale my mamy twarde jesteśmy
szkoda ze pozostałe dziewczyny tu nie zagladaja wiadomo kazda ma obowiazki brak czasu itp. ale wydaje mi sie ze choc na dwa dni na kilka minut mozna wpaśc i napisać co słychać ale tego trzeba chcieć

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

27 maja 2008, 22:06

witajcie kobitki po dluuuuuuugim nie byciu :(
u mnie duuuzo zmian Macius lata jak opetany juz sam chodzi i nawet nie chce na raczkach no chyba ze u mamy :) zabko ma chyba z 10 :) gada duz narazie troche w swoim troche w naszym jezyku :) jest wsyztsko wporzadku
moje samopoczucie nie najlepsze bo jade na pogrzeb mojej babci w czwartek wiec troche smutna jestem :( i :ico_placzek: mnie dorwal :( ale coz jedni sie rodza drudzy odchodza :( takie zycie
nie mam nawet Was kobitki czasu czytac z przykroscia stwierdzam :(
fajne fotki wsyztskich dzieciaszkow pozdrawiam Was i juz zycze wsyztskiego naj dla wsyztskich mam i ich dzieciaszkow :) gorace buziaczki
Gozdzik i ja wlasnie wpadlam i pisze :) szkoda telefonu
Domi :ico_brawa_01: dla Krzysia a jak zacznie chodzic jak moj to wtedy wejdzie wszedzie :)

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

27 maja 2008, 22:12

karolina24, wspólczuje [*] dla babci
3maj się jesteśmy z Toba

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

28 maja 2008, 07:30

witajcie z rana.

U nas nocka ok. Maja nie obudziła się ani razu, ale spała u nas w łóżku.

Gozdzik oj szkoda telefonu, ja tez żałowałabym głównie kontaktów, bo mam tylko w komórce zapisane.

Karolina witaj po długim czasie. Współczuję z powodu śmierci babci. Odwiedzaj nas częściej. Świetnie, że z Maciusiem wszystko w porządku i że tak dobrze się rozwija. Moja Majka to raczej więcej w swoim języku gada.

_DOMI_ masz urwanie głowy z Krzysiem jak on taki ruchliwy. :ico_olaboga:

Ciekawe co tam u sensibel. Jak tam jej brzuszek?

Martwię się o Becię. Odezwij się co tam u Ciebie!!! Jak się czujesz?

Tradycyjenie z rana aromatyczna :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: dla wszystkich i lecę popracować.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

28 maja 2008, 09:23

Witajcie :ico_kawa: kawusia jak zwykle pyszna :-D a dzis sie przyda bo
noc do bani Jula sie kilka razy budziła i wstała o 5 teraz sobie spi nadrabia zaległosci
karolina24, fajnie ze do NAS CHOC NA CHWILE WPADŁAŚ
Bardzo mi przykroz powodu babci znam to uczucie ale tak juz jest jak napisałaś
edni sie rodza drudzy odchodza
[*]
urmajo, tez sie zastanawiam co u reszty dziewczyn człowiek sie zna tylko przez forum nigdy sie nie widział ale jednak sie martwi i nawet co dzień sie zastanawiam czy u reszty wszystko dobrze
dobra zmykam ide coś zrobic miłego dzionka pewnie wdepne z wieczorka

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

28 maja 2008, 09:35

witajcie :-) :ico_buziaczki_big: dla was ,ze sie matwicie

ale ja naprawde nie mam czasu teraz ,wieczorem jestem tak padnieta ,ze mam dosyc ledwo przeczytam wasze zaległosci juz nie mam ochoty pisac

karolka dla babci [*] jestesmy z toba

u nas wszystko niby OK ,wszyscy zdrowi mela tez,ze mna troche gorzej ,ale jakos wybrne z tego

dzis sie wybieramy na zakupki ,musze meli juz na gwałt kupic wózeczek dla lalek ,bo ona tylko wózio i lale i torebka :ico_haha_01: wsumie miałam jej kupic na dzien dziecka ,ale te pare dni wczesniej nie zaszkodzi ,ale musze bo dzis połamała swój poprzedni wózio jakos upadła kolankiem na plastikową konstrukcje i odłamała sie jedna płoza ,kupe płaczu było bo nie mogła jechac bo sie przewracał ,puki co wyniosłam na balkon ,zeby nie widziała ,a potem wyrzuce do smieci jak bedziemy wychodzic no i włąsnie dzis musze kupic bo jest krzyk

gozdzik
to nie fajnie stracic telefon ,wsumie mi tez nie było by szkoda telefonu tylko tych waznych numerów :ico_olaboga:

co do siusków to mela pięknie woła aaa na nocnik kiedy chce ,wiadomoczasem sie zapomni kiedy np. sie bawi ,ale nosi cały czas jeszcze pampersa ,tyle ze wiekszosc juz do nocnika robi ,2pampersy zurzyje podczas całego dnia :-)

a to pare fotek w rewanzu za moja nieobecnosc :-)

ukradłam kwiatka z ogródka przyblokowego :-D
Obrazek

a teraz w nogi i do mamy :ico_haha_01:


Obrazek

parkowe szaleństwo :-D


Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość