Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

03 cze 2008, 20:50

No to faktycznie.. ja musze mieć konkretny, bo po pierwsze mieszkamy na wsi, więc drogi nie są za ciekawe, po za tym z maluszkiem będziemy śmigać po lesie i polnych drogach.. Mieszkamy w domku jednorodzinnym, co prawda na piętrze ale to jednak nie 3 piętro w bloku..

[ Dodano: 2008-06-03, 20:53 ]
zirca, to ja gdzieś przegapiłam że wyjechaliście.. bo jak pamitam to pracowałaś w jakimś hotelu gdzieś na Dolnym Śląsku.. W takim wypadku to faktycznie lepiej poczekać do jutra...

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

03 cze 2008, 20:59

Zirca masz rację lepiej chuchać na zimne. Oby okazało się że to nic groźnego.

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

03 cze 2008, 21:13

Zirca na pewno wszystko bedzie dobrze!!Lepiej jedz i sie upewnij. Trzymam mocno kciuki

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

03 cze 2008, 21:13

#ania#, :ico_szoking: w szoku jestem!!!! ale masz pamięć, Kobitko!!!! szacunek!!!! :ico_sorki: Kochana, wyjechaliśmy w październiku do Irlandii i nie żałujemy. Nie wykluczone że tu zostaniemy. Pierwszy raz w życiu mam święty spokój, bo wiem że mi starczy pieniędzy. Na piękne 80 metrowe mieszkanie na nowym osiedlu i wszystko czego potrzebujemy do zycia a nawet jeszcze więcej :ico_oczko: nie boję się że moje dziecko nie bedzie miało co jeść...moi rodzice nie mieli takiego szczęścia...
Motylek22, Kropek rusza się bardzo energicznie więc jemu nic nie jest :ico_oczko: ale macica chyba za szybko sie powiekszyła, tak z dnia na dzień, dlatego tak cholernie boli....no zobaczymy....

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

03 cze 2008, 21:19

zirca, pewnie na ból też coś lekarz zaradzi :-) :-) Powiedz mi jak często czujesz ruchy? :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

03 cze 2008, 21:23

zirca, bo ja mam pamięć do osób i twarzy :-D :-D w sumie to fajna sprawa..

wiecie co?? od tygodnia pierwszy raz oddycham prawie normalnie i jest mi z tym wspaniale.. nie myślałam, że taka bezwarunkowa czynność może sprawiać tyle przyjemności.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

03 cze 2008, 22:18

jejku wy juz widze niezle poszukiwania wozkow i tych innych a ja... w sumie to nie lubie interentowych aukcji - nie wiem dlaczego - a pewnie jakbym cos extra znalazla w internecie to najpierw probowalabym to znalezc w sklepie. Musze cos pomacac zanim kupie :ico_haha_02: tak jak meza swojego :-D ale glupol ze mnie....

Mnie tez od kilku dni meczy alergia - i obawiam sie ze nie przejdzie mi nawet po lekach, ktorych brac jnie zamierzam. Juz tyle lekow na alergie bralam i wiem ze jak ma mnie wymeczyc to mnie wymeczy, jak mam dostac wyspki to dostane. Najgorsze jest to chodzenie z chusteczka caly czas w reku. i ta lecaca woda z nosa... Zeby tylko moje malenstwo tak nie mialo no i wasze oczywiscie tez - nie zycze nikomu.

tez sie kiedys z mezem zastanawialismy na dwyjazdem z tej polski - szczegonie w momentach kiedy czlowiek nie moze czegos zalatwic (urzedy, banki same problemy). Bylismy kilka razy po kilka miesiecy za granica i jak wracalkismy to sie odechciewalo - a zarobione pieniazki uciekaly a te ktore sie zarabialo tutaj biegly jeszcze szybciej :-) Ale jakos rodzina trzyma - no i przywiazanie do miejsca.

Ale mnie nos boli - caly dzien smarkania - rano jak zdejmowalam pranie to pod rzad kichnelam chyba z 15 razy - az sie smiac zaczelam :-)

Ja pamieci do imion w ogole nie mam - a tutaj bedzie mi bardzo ciezko zanim tak jak wy wszystkie bede odpowiadac na posty kazdej z was. Wiec wybaczcie ze pisze tak ogolnikowo.

Aha i tez bym chciala poczuc te fajne laskotania co wy czujecie. Ty motylku jestes chudzinka wiec pewnie dlatego juz czujesz mimo niewielkiego brzuszka. Wiele dziewczyn bez ciazy chcialoby miec taki jak ty teraz :-)

Ide juz spac - zmeczona jestem (dzis znow na dzialeczce) papatki

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

04 cze 2008, 11:02

Witaj Betko fajnie że do nas dołączyłaś ja też lubię coś dotknąć zanim kupię i dlatego ten wózek który Wam pokazałam obejrzałam najpierw w sklepie z wózkami :-) I wyobraźcie sobie że w sklepie jest tańszy niż w internecie :ico_szoking: Na niektórych aukcjach kosztuje 1 190,- a w sklepie widziałam za 1 075,-

Ja nie chciałabym wyjeżdżać z Polski bo mam tu wielu przyjaciół i liczną rodzinę a bardzo się przywiązuję do ludzi i do miejsc. Tęsknota by mnie wykończyła :ico_olaboga: Chociaż też mam dosyć polskich urzędów, banków itd.

Mnie cały czas boli ta kość i jak rano wstaję to kuleję na prawą nogę :ico_olaboga: Podobno moja siostra i mama też tak miały w ciąży, mam nadzieję że to nic groźnego.

Czekam na list z allegro żebym mogła już zamówić pościel dla dzidzi ale poczta srtajkuje i chyba szybko go nie dostanę :ico_puknij:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

04 cze 2008, 11:13

Co do zakupów na Allegro, to zastanawiam się czy kupić tsm wózek.. Na pewno najpierw pójde obejrzeć wybrany model w sklepie, żeby wiedzięc, że to na pewno ten który chcę.. a później porównam ceny i jeśli będzie taniej tokupie na allegro, ale jeśli nie, albo róznica będzie niewielka, to wybiore ten ze sklepu..

miałm okropną noc, prawie nie spałam, te leki, które dostałam to o kant tyłka robić, no może nie do końca, bo nie kicham i oczy tak mi nie łzawią, ale nos mam zawalony chyba po sam mózg, bo czuje wszystko aż w środku głowy, nie byłoby problemy gdybym mogła się wysmarkać, ale nie moge i cholernie mnie to denerwuje.. Wysłałam P do apteki, ma wykupić jeszcze jeden lek w płynie, mam nadzieje, że pomoże.. a jeśli nie będzie to zwykłe kropelki do nosa dla dzieci..

Pobiłam rekord.. od wczoraj wciągnełam blaszke placka.. zrobiłam sobie biszkopt z truskawkami i galaretką, wyszedł taki pyszny, że nie mogłam się opanować..

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

04 cze 2008, 11:35

Aniu to niezły masz apetycik :ico_oczko: :-) Ja raczej nie jem więcej niż przed ciążą, przynajmniej narazie :ico_oczko:
Myślę że kupisz kropelki i będzie już tylko lepiej :-)

Teraz tak mnie zaczęła boleć ta kość że nie mogę chodzić i jak ruszam prawą nogą to ból jest silny :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap, Semrush [Bot] i 1 gość