SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

12 paź 2009, 13:28

MamciaKochana, ja tez mysle o swietach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tylko jeszcze niewiadomo czy bedziemy tutaj czy w nowym domku :ico_noniewiem:
brzuszek sliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: naprawde wielki :ico_brawa_01: u nas tez robia 3 usg i pierwsze ok 12 tyg ale ze ja 2 razy poronilam to bylam pod specjalna opieka na poczatku , widze ze w Dani bardzopodnie jest jak tu :ico_brawa_01: ja ide gotowac obiadek , chlopcy ida na spacer pogoda sliczna slonecznie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

12 paź 2009, 13:28

teraz mi się jeszcze przypomniało jak znów spojrzałam na zdjęcie twojego brzuszka Mamcia. nie żeby cię w jakiś sposób denerwować, ale moja koleżanka miała mniejszy kiedy była w 7 miesiącu, więc oże rzeczywiście ci się trafiły bliźniaki :-D :ico_brawa_01:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

12 paź 2009, 14:06

moja koleżanka miała mniejszy kiedy była w 7 miesiącu
hihi wszystko zalezy od kobiety i jej budowy.
niektore w 9 mies maja malutki a niektore taaaaaaaaaaaaaaki wielki.
mysle ze inaczej nasze brzuszki wychodza na zdjeciu a inaczej jest w rzeczywistosci.
moj wyszedl w miare szczuplo a wierzcie mi mam nadwage i to sporą i jak wkleje zdjecie calej sylwetki to bedzie roznica. :ico_oczko:

Moja znajoma w ciazy z blizniakami niewiele przytyla chyba 10 kg w sumie.w 36 tyg zrobili jej cesarke a ja w samym ost mies przytylam 7kg :ico_puknij: a przenosilam core 10 dni wiec to tez jest roznica.

nie przejmujmy sie ani wagą ani wilkoscia brzusia--wazne by wszystko bylo dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

12 paź 2009, 15:22

lidziasc, :ico_brawa_01: masz calkowita racje - wazne zeby wszystko bylo dobrze, ale my to jak kobietki w ciazy, biadolimy sobie tutaj o wielkosciach brzuszka, mdlosciach, wadze itd hihihihi nie ma co, ja sie np moim brzuszkiem bardzo przejmuje hihihih :ico_brawa_01:
SANDRUSIA)), tez mi sie zdaje ze podobnie podchodza :ico_sorki: na szczescie oszczedzilo mnie poronienie :ico_sorki: brak usg w sumie wprowadza taki troche niepokoj, czy wszystko z dzidzia dobrze, jak wady itp. ale pewnie tez cos wnioskuja z probki krwi jak pobieraja na poczatku do roznych badan, pewnie by zadzwonili jakby cos nie tak bylo :ico_noniewiem: sama nie wiem. Wiec na Usg czekam z niecierpliwoscia :-D

swieta prezenty ja mojemu mezulinskiemu kupuje zawsze to co w ciagu roku zaslysze co mu sie podoba, lub jak za czyms gledzi oko w sklepie. W zeszle swieta dostal perfum, tak w sumie bardziej dla mnie prezent zeby ladnie pachnial hihihi ale on ma alergie i astme wiec zadko uzywa. Poza perfumem to lancuszek zloty, taki zestaw do grilowania w domciu na stole, co sobie zyczyl od niewiem juz jakiego czasu i dwie paczuszki o ktorych juz nie pamietam, bo pamietam ze piec dostal prezentow. W tym roku sie zastanawiam nad czyms z Hitlerem zwiazanym jakis albo film dokumentalny, albo ksiazke albo cos, on lubi strasznie takie wojenne rzeczy, szczegolnie zwiazane z druga wojna swiatowa i hitlerem :ico_puknij: myslalam tez nad zegarkiem, bo nigdy nie wie ktora godzina. A tak to niewiem, cos sie napewno znajdzie. :ico_brawa_01:
tibby hehehe prezenty dla mnie tez zazwyczaj takie bardziej nietrafne sie zdarzaja, choc niepowiem w czasie ostatnich dwoch lat maz naprawde kupowal trafne prezenty, za to od wszystkich innych :ico_olaboga: :ico_noniewiem: wolalabym juz nic nie dostawac hehehehe, wiec w tym roku robie liste, jesli ktos spyta to bede miala gotowa :ico_brawa_01: zazwyczaj zawsze pytaja, tylko nic w glowie akurat nie siedzi ( TANIEGO hihihihihi ). No bo to tez trudno tak, zazwyczaj te fajne prezenty sie chce, bo sie ich samemu nie kupuje bo za drogie, a wszystko inne na co jest stac to sie ma :ico_noniewiem:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

12 paź 2009, 18:22

zazwyczaj zawsze pytaja, tylko nic w glowie akurat nie siedzi
no dokladnie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Youstina
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 12 paź 2009, 23:37

12 paź 2009, 23:59

Czesc dziewczyny :) Tez spodziewam sie dzidziusia - wstepny termin na 29go kwietnia 2010. W piatek ide na pierwsze USG, ciesze sie strasznie i boje troche, bo bardzo chce uslyszec ze wszystko w porzadku. To moja pierwsza ciaza i nie w Polsce.
Chcialabym dolaczyc do Was na pogaduchy :) Zagladne jutro, serdecznie pozdrawiam!

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

13 paź 2009, 07:39

Youstina, witaj serdecznie wsrod nas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Napisz cos wiecej o sobie-ile masz lat itd.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

13 paź 2009, 08:46

Youstina, :ico_brawa_01: Hej! Witaj wsrod nas ;D Napisz cos wiecej osobie, skad jestes???

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

13 paź 2009, 08:48

Youstina, witaj!!! im wiecej nas tym lepiej w ogole to gratulacje

my dzis jedziemy na wies i wroce dopiero jutro:)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

13 paź 2009, 09:57

Youstina, witamy sedecznie.
miło przywitać kolejną kwietnióweczkę ;-)

i zgadzam się z tym, żebyś opisała nam trochę siebie. powodzenia. gratulacje i żeby tylko było ok, a z pewnością będzie! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-10-13, 09:58 ]
my dzis jedziemy na wies i wroce dopiero jutro:)
no to miłego odpoczynku na wsi.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Devinnut, Google [Bot] i 1 gość