Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

08 sie 2010, 22:58

hej mamusie :ico_haha_02:
Czuje sie coraz lepiej na szczescie.
i oby tak dalej :ico_oczko:
tylko odmiana by się przydała.Zwłaszcza żeby mąż nie zwariował :ico_haha_01:
Ale chyba nam nie dane,kto wie,może mój Aniołek to był synuś :ico_noniewiem:
[ Dodano: 2010-08-08, 12:04 ]
Wiesz zubelek chyba masz racje bo mi lekasz powiedział że chłopcy są słabsi i w przypadku zagrożonej ciąży to ciężej utrzymac.... Ale nie ma co teraz za to nasze dzidzie zdrowe sie urodzą i też chłopaki bo my terminatorki i się nie damy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko:[/quote]

no właśnie,jak to mówią byleby zdrowe :ico_oczko: w sumie nie ważne jaka płeć ale chciałabym już ja poznać i mam nadzieję,że 18 poznam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Agata86, to prawda córcia ma jeszcze dużo miejsca w brzuszku i nie zawsze czuć jak bryka.

Gaga22Dobrze,że cię nie zalało oj ale w mieście już tak...to straszne co oglądam w tv :ico_olaboga:

My byliśmy dziś w miasteczku takim nadmorskim pooddychaliśmy świeżą bryzą a i tarfiliśmy na wesołe miasteczko to i dziewczynki miały frajdę :ico_brawa_01:

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

09 sie 2010, 08:33

Dzięki dziewczyny za te ruchy :-) bo mi oczywiście powoli zaczynały dziwne myśli do glowy przychodzić, ale uspokoiłyście mnie jeszcz raz wielkie dzięki :ico_sorki: No te powodzie są okropne, kurcze tyle osób cierpi tak przykro się robi, ja to w tej ciąży to taka jestem wrażliwa, dzisiaj się popłakałam jak kobieta wygrała samochód w radiu oczywiście z jej szczęścia ale to oczywiście jeden z wielu przykładów. zubelek, też bym sobie pooddychała morskim powietrzem ale niestety muszę pracować, może za jakiś czas też się wybiore nad Bałtyk :ico_haha_02:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

09 sie 2010, 09:58

Agata86, Wiesz co ja też becze jak komus szczesliwie lub zle :ico_noniewiem:
Ale takie delikatne sie zrobiłysmy :ico_oczko: Nawet jak mój M cos powie nie tak to na fochu siedze pół dnia biedny on :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-08-09, 10:04 ]
A tak wogóle to stawiam :ico_tort: Za miniony 17 tydzien kurcze ale czas leci :ico_brawa_01:
Już leże w szpitalu zpowrotem nawet laptopa mi mężu pozwolił zabrac wiec będę z wami na bieżąco. Już po badaniu jestem jak na dzień dzisiejszy łożysko się podniosło o 2 cm :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Także jednak pobyt w domu dobrze mi zrobił i może po jutrze już wogóle mnie wypiszą :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-08-09, 10:10 ]
zubelek, Nie ma co myślec o tym co było (nawet jesli jest nadal bolesne) Tylko o tym co bedzie nasze dzidzie będą zdrowe i wielkie :ico_brawa_01: :ico_oczko:
A 18 napewno zobaczysz co tam ma miedzy nogami Twoja dzidziula. Chociaż ja dopiero w szpitalu sie dowiedziałam bo jak byłam ostatnio to palucha ssał synalek a dupcie chował i za nic nie pokazał przez 30 min :ico_noniewiem: :ico_haha_01: Doktor to aż prosic zaczął co sie nasmiałam to niemiara, jescze gadał że tylko brakuje abys mi fakola pokazał. Ten mój gin to taki wyluzowany jest po imieniu mi mówi nawet nie zapytał czy może, ale za to jaki przystojny stroje sie do niego za każdym razem jak ide :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

09 sie 2010, 16:16

Witam dziewczyny, ja już po pracy i obiadku

zubelek fajnie masz, że niedaleko od maorza mieszkasz, ode mnie to kilka godzin jazdy
Już po badaniu jestem jak na dzień dzisiejszy łożysko się podniosło o 2 cm :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
to super wieści oby tak dalej :ico_brawa_01: :ico_sorki:

W pracy mam teraz luz, bo moja praca uzależniona jest od pracy innych, a przez tę powódź wszystko stanęło w miejscu. Tylko niestety przed urlopem oddałam lapka, a kolega zamknął go u siebie w szafie, a teraz on ma urlop :ico_zly: także nie mam dostępu do internetu

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

09 sie 2010, 20:32

dzień dobry.Mnie dziś strasznie głowa boli,nocy nie przespałam wcale a i cały dzień się męczę na noc chyba paracetamolu się najem bo nie dam rady albo i zaraz wezmę :ico_noniewiem:

Agnieszka26, fajnego masz gina :-D ja w pl też miałam fajnego a jeszcze inny fajniejszy szył mi krocze po porodzie,to dopiero było skrępowanie :ico_haha_01: rozmawialiśmy z "tej" perspektywy chyba z 20 minut :ico_haha_01:
i dobrze,że łożysko się podnosi :ico_sorki:


gaga22, fajnie,że w pracy odpoczniesz :ico_oczko: no ale bez neta to już kiepsko :ico_noniewiem:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

10 sie 2010, 07:26

Czesc dziewczyny ja już nie spie jak to w szpitalu... Od 6 biegają temperature mierzą wyniki biorą. Ale wczoraj wieczorem gin mi powiedział że jesli bedą wyniki dobre i usg też to do domu mnie pusci pod warunkiem że będę leżec JASNE ŻE BĘDĘ ale w domu to w domu :ico_sorki:
Czuje sie już super na szczescie to po co mjejsce zajmowac :-D

[ Dodano: 2010-08-10, 07:28 ]
Wczoraj mój m wymislił imie dla syncia i chyba zostanie Oliwier??? Sama nie wie wiem czy takie chce.... A wy jak myslicie???

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

10 sie 2010, 20:31

Witam :-)

zubelek i jak tam dzisiaj głowa ? lepiej ?

Agnieszka26 to super, że Cię do domu puszczą, w szpitalu jest okropnie. A co do imienia, to najważniejsze żeby się rodzicom podobało, a zdanie innych nie ma znaczenia. Ale moim zdaniem Oliwier jest ok :ico_haha_01: My chłopca najprawdopodobniej nazwiemy Olek czyli Aleksander. A dla dziewczynki nie mam imienia, bo moim zdaniem będzie chłopak :-D no ale dowiem się już w piątek

Zmykam, do jutra :ico_papa:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

10 sie 2010, 20:39

hejka :-D

Agnieszka26, dobrze że jest dobrze,wracaj do domku :ico_sorki: Imię Oliwier...no właśnie jak pisze gaga22, ważne,żeby się rodzicom podobało.Mi osobiście na mojego syna by nie pasowało ale na czyjegoś czemu nie :ico_oczko: Są imiona na które mnie odrzuca jak usłyszę ,że ktoś dał tak na imię no ale to nie mój wybór i nie moje dziecko ale na Oliwier mnie nie odrzuca ,imię ładne tylko nie dla mojego syna,skoro wam sie tak podoba to tak będzie najpiękniej na świecie :-)

gaga22, dziękuję kochana dziś głowa lepiej ale 2 paracetamole na raz dopiero pomogły bo pojedyńczo to jakbym wcale nie wzięła.W nocy znowu wróciły mi bezsenne godziny nerwy mnie wtedy telepią.Ale jest ok jeszcze mnie brzuch na dole tak ciągnie,pobolewa więc się oszczędzam :ico_noniewiem:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

11 sie 2010, 08:34

zubelek, Dzieki za rade z imieniem chyba tak zostanie.... A co do Twoich bezsennych godzin nocnych to Ci współczuje :ico_pocieszyciel: Bo mam to samo od kilku dni myslałam że to przez szpital ale jestem już w domu :ico_brawa_01: I mam tak dalej. Wiesz że mnie też tak ciągle ciągnie w dole brzucha mówiłam lekarzowi to pogłaskał mnie i powiedział że sie rozciągam :ico_noniewiem: Nie denerwuj się Kochana nasze dzidzie już to czują lepiej wstan i napij sie ciepłego mleka (jesli lubisz) i minie 15 min kładziesz sie i spisz :-D Mam nadzieje że choc troszke pomogłam?

[ Dodano: 2010-08-11, 08:40 ]
gaga22, Powiem Ci że jak na klinike to nie było takiej tragedii. Jedzenie pycha!!! O dziwo. Opieka mega dobra co chwile jakis lekarz zagląda, ale jak sie zapłaci to dobrze sie opiekują bo to prywatna klinika. Uszczupliłam budżet troszke.....
Ale jak pisałas kochana najlepiej to w domu przy ukochanym bez skrepowania przytuli wycałuje że oddechu brak, pomarudze że mam ochote na kurczaka z grila pojezdzi poszuka, albo lody kokosowe. Jak trzeba to focha walne ogromnego o byle co a wszpitalu to trzeba grzecznie :ico_oczko: :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2010-08-11, 08:43 ]
zubelek, A da się tak zrobic na naszej pierwszej stonie forumowej styczniówek przy pięknych suwaczkach, żeby płec też wpisywać????

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

11 sie 2010, 12:26

Agnieszka26, fajnie,że już w domku jesteś :-) To rozciąganie mnie aż tak nie niepokoi wiem,że tam musi być a tego ciepłego mleka to ja hektolitry wypijam :ico_haha_01: bo w ogóle mi jakoś się mleka chce w tej ciąży :ico_noniewiem: słabo pomaga na sen no ale cóż przeżyję no a przygotowana będę na maleństwo z nieprzespanymi nocami,później karmienia itd więc przyzwyczajona będę :ico_haha_01: :ico_oczko:
zubelek, A da się tak zrobic na naszej pierwszej stonie forumowej styczniówek przy pięknych suwaczkach, żeby płec też wpisywać????
wszystko się da :ico_oczko:

tylko zebym byka nie walnęła to podajcie osobno kto jaką płeć i jak chcecie to imię...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość