buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

05 wrz 2010, 21:22

A ja jutro musze wstać o 6 rano i wyszykować moją perełkę do przedszkola no i zawieść i też mi się nie chce

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

05 wrz 2010, 21:23

no ale jak mus to mus ;)

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

05 wrz 2010, 23:45

hej

u nas niedziela udana :-D , najpierw spacerek nad morzem a potem zabawa na plazy tez morskiej, wiec super Mike sie wybiegal, chodz woda juz zimna :ico_chory:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

06 wrz 2010, 13:11

My w sobotę byliśmy na imprezie (ur. kolegi) posiedzieliśmy i było fajnie. Koleżanka która nie widziała mnie jakiś miesiąc, zaczęła wymyślać jak mi się to buzia zmieniła :ico_puknij: śmiałam się że to botox hehe. A tak na poważnie to z każdym dniem brzuch mam większy i boję się dodatkowych kg po ciąży, bo po Zuzi zostało mi 6 i już startowałam z wyższej wagi.
W niedzielę łaziłam po castoramie, bo chcemy malować i muszę się zorientować co i po ile :ico_oczko: bo zmian sobie trochę powymyślałam, mój W. o dziwo nie protestuje, więc trzeba "kuć żelazo" :ico_oczko:
najpierw spacerek nad morzem a potem zabawa na plazy tez morskiej,
kochana zlituj się, nie zadręczaj koleżanek z deszczowej pl :ico_placzek:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

06 wrz 2010, 15:53

hej

u nas nadal ładna pogoda a co tu taka cisza??
Dzis nigdzie się nie wybieram tylko sklepu kupic majtki dla Mikiego, bo oduczam go od dziś sikania w pampersa, a chcę się z tym w miarę uporac do porodu. Na szczęście mały współpracuje ze mną i jak tylko wstaje z łóżka z rana to krzyczy mama siku i do kibelka biegnie, czasem nie zdąży, ale ja jestem mega szczęśliwa , ze już wie, że mu się chce, na kupe też woła , mama kupa i biegnie do kibelka i stęka, wiadomo nawet czasem nie uda mu się bo nie zdąży siąść na tym kiblu, ale jak dla mnie to ogromny postęp i skoro sam zaczął wołać to postanowiłam to wykorzystać, więc dziewczyny bardzo bardzo proszę o magiczne kciuki by nam się udało do tego porodu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i o dużą cierpliwości dla mnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: mamy 5 miesięcy więc ja dobrej myśli jestem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Koleżanka która nie widziała mnie jakiś miesiąc, zaczęła wymyślać jak mi się to buzia zmieniła :ico_puknij: śmiałam się że to botox hehe.
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: uwielbiam takie teksty :ico_puknij:
A tak na poważnie to z każdym dniem brzuch mam większy i boję się dodatkowych kg po ciąży, bo po Zuzi zostało mi 6 i już startowałam z wyższej wagi.
ja jestem troszkę lepsza bo po Michaelu zostało mi 5kg , więc też startuje z większej wagi bo z 58kg , i jak na razie 59,2kg, nie jest źle :ico_sorki: :ico_sorki:
W niedzielę łaziłam po castoramie, bo chcemy malować i muszę się zorientować co i po ile :ico_oczko: bo zmian sobie trochę powymyślałam, mój W. o dziwo nie protestuje, więc trzeba "kuć żelazo" :ico_oczko:
a no pewnie, to rób remoncik póki mąż jest za :-)
kochana zlituj się, nie zadręczaj koleżanek z deszczowej pl :ico_placzek:
ok no to się lituje
ja mieszkam na samym południu No , na samym dole już niżej nie można i z każdej strony otacza nas morze, więc sama widzisz gdzie się nie ruszę tam plaża i morze i nie narzekam :ico_haha_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

06 wrz 2010, 18:55

Manenka to pięknie sobie mieszkasz tylko pozazdrościć. U mnie to przed domem normalnie tak ruchliwa droga, że czasem to się w nocy nie da usnąć o te tiry i wogóle

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

06 wrz 2010, 22:12

Hejka :) Ja dopiero teraz wróciłam od koleżanki i widziałam jej maleńką córeczkę :ico_brawa_01:
i dzisiaj kupiłam już piękny niebieski ręczniczek z kubusiem puchatkiem dla naszego skarba i 2 buteleczki (mala i duża) :P no i sobie kapciuszki hehe żeby już mieć.

[ Dodano: 2010-09-06, 22:22 ]
stawiam :ico_tort: za moje 5 okienko :D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

06 wrz 2010, 22:31

buzok14, oj współczuje ruchliwej ulicy
ja w Pl mieszkałam blisko PKP, ale nie narzekam uwielbiam ten odgłos pociągów usypia mnie ten dźwięk :-) a , że zbyt często nie jeździły to nawet ok było
a tu mieszkam na bardzo spokojnym osiedlu, a koło naszego domu to w ogóle mało co aut przejeżdża, chyba,że mieszkańcy
stawiam :ico_tort: za moje 5 okienko :D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby tak dalej szybko zlatywało
2 buteleczki (mala i duża)
u mnie dopiero butelka się przydała w 7 miesiącu życia małego kiedy go odstawiałam na noc od cyca, a tak to tylko cyc i cyc, zero wody, herbatek i innych tam :-)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

07 wrz 2010, 07:38

stawiam za moje 5 okienko :D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to za 5 okienko
Zmykam córe zawieźć co przedszkola

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

07 wrz 2010, 07:47

A u nas wczoraj wielki dzien :ico_tort: za 3 urodzinki naszej malej :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość