Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

09 gru 2011, 22:13

bo mnie piecze w środku w pochwie a pęcherz mnie nie boli
Masz początkowy stan zapalny albo dalszy... Wspomnij o tym swemu lekarzowi. A sama stosuj Urosept, o ile antybiotyku już nie zażywasz. Ja miałam przepisaną na początku Furagine, ale to na recepte jest. Potem Uroseptem się podleczałam ze wskazań lekarskich. Od początku ciąży z tym walczę i raz jest lepiej, raz gorzej. Wcześniej tak nie miałam.

[ Dodano: 09-12-2011, 21:14 ]
Globulki dopochwowe też brałam - Nystatyne

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

09 gru 2011, 22:15

asiab, ja mam co jakiś czas bakterie w moczu, ale ostatnio po natamycynie mi przeszły i wyniki były dobre. A ta maść to mój lekarz mówił że jest do smarowania ale jak Cie z zewnątrz piecze czy swędzi, a Ciebie tam w srodku tak? bo jeszcze podobno sa jakieś kapsułki dopochwowe tej samej nazwy co masc ale chyba juz na recepte.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

09 gru 2011, 22:18

Mad., no własnie ja też nigdy sie nie skarżylam na jakieś stany zapalne w ciąży z Frankiem mocz miałam zawsze prawidłowy a teraz tak od 16 tyg ciąży w moczu ciągle coś jest z tymi leukocytami ten antybiotyk mam 2 raz przepisany a dziś doszło pieczenie , zastosuję ten clotrimazol i jak do pn sie nie zmieni to podejde do gina a byłam wczoraj u niego hmmm :ico_puknij: tyle że nic mi wczoraj nie było oprócz wyników w moczu.

[ Dodano: 09-12-2011, 21:19 ]
ancurek86, no właśnie globulek mi nie sprzedali bo na receptę ale dali krem moja siostra mówiła że krem też można lekko do środka zaaplikować.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

09 gru 2011, 22:36

Asiu, zapalenie pochwy, grzybiczne podejrzewam, dostalas po antybiotyku, bo pewnie nie dostalas oslony czyli nystatyny. Masc spokojnie stosuj,, mozesz ja lekko wepchnc nic nie zaszkodzi, ale lepsze bylyby globulki o tej samej nazwie. Moze przejdz sie do lekarza po recepte, bo jak sie rozkreci infekcja to sie zadrapiesz na smierc.... :ico_noniewiem: mozesz tez podmyc sie nagmanganianem potasu, takim fioletem, ale na wodzie a nie na spirytusie, bo sa dwa w sprzedazy, to ci da ulge w swedzeniu.

Drog moczowych bym z tym nie wiazala, to po prostu czesta reakcja oh pochwy na antybiotyk silny.... mialam to wiele razy bo mialam kiedys tendencje.... zapytaj tez o probiotyki takie ktore w ciazy mozna aby sie chronic na przyszlosc....

[ Dodano: 09-12-2011, 21:37 ]
kuzzzwa, ale mi ochote na paprykarz zrobilas, i cos mi mowi ze gdzies mi sie zapodzial w szafce jakis, ide szukac :-D

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

09 gru 2011, 23:46

Witam mamuśki :-) jestem troszkę zła, bo powinna dziś przyjść wypłata i kurczę nie ma :ico_zly: a miałam jutro z mężem kupić komodę dla synusia :ico_placzek: cóż, komoda musi zaczekać do poniedziałku:( muszę chyba suwaczek zmienić jakoś.. ustawię chyba ma termin wg om, bo usg to się pewnie jeszcze zmieni... dobranoc kochane:)

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

10 gru 2011, 10:13

mama_zuzi1980, dziękuję za radę , no właśnie przepisał mi antybiotyk a żadnych osłonowych nie przepisał a ja ogólnie to mało jogurtowa jestem więc ta moja flora bakteryjna jest słaba :ico_wstydzioch: . Dziś już lepiej wieczorem zaaplikowałam sobie ten krem i niebo a ziemia myślę że mi pomoże. Franki też bierze antybiotyk i acidolac dla osłony wiec to chyba ja tez mogłąbym brać.

No i dziś sie obudziłąm z bólem gardła katarem i kaszlem synek mnie załatwił :ico_zly: .
ustawię chyba ma termin wg om, bo usg to się pewnie jeszcze zmieni... dobranoc kochane:)
myślę że najpewniej jest z ostaniej miesiaczki bo usg to jeszcze kilka razy inny termin ci pokarze bo jedne dzieci szybciej rosną a drugie wolniej.

Ja coś czuję że moja Ulcia bedzie maleńka moja mama rodziła dzieci do 3kg ja miałam 2800 , moja siostra 2500 a mój brat 3000 . Franek 2450 z tym że w 35 tyg .

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

10 gru 2011, 10:40

myślę że najpewniej jest z ostaniej miesiaczki bo usg to jeszcze kilka razy inny termin ci pokarze bo jedne dzieci szybciej rosną a drugie wolniej.
wiesz, ja miałam późno owulkę, bo koło 17-18dc, więc dlatego sądziłam że najbezpieczniej będzie liczyć wszystko wg usg.. a tu proszę, mały tak przyspiesza że z początku rzeczywiście wychodziło 5 dni różnicy a już po 3 tygodniach tylko 2 dni... termin z om na 5 kwietnia.. :-)

a mnie w nocy obudził ból brzucha:/ pochodziłam, poleżałam, w końcu wzięłam no-spę... ginka mówiła że wsio ok, więc wierzę jej:/
miłego dnia:)

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

10 gru 2011, 10:50

czesc Babeczki:*

czasu brak i humorku na Forum:( wszystko mnie dzis wkurza....wrrrr

jeszcze mnie brzusio boli jak na Okres...:( masakra;( :ico_placzek: :ico_placzek:

Milego Dnia

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

10 gru 2011, 11:52

wiatm kochane :-)
wszystko mnie dzis wkurza....wrrrr
to witaj w klubie bo mam to samo .... :ico_noniewiem: \
stawiam :ico_tort: za rozpoczecie 25 tc :-D

[ Dodano: 10-12-2011, 11:08 ]
witam mamuski :-D
wstawiam fotke mojego brzuszka dziesiejszego .. :-D poczatek 25 tc ..
Obrazek

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

10 gru 2011, 12:20

hej kochane :ico_haha_02:

rybko dziękuje za radę...dzisiaj na pewno dam 5ml...ze wzgledu ze ta dzisiejsza nocka nie rózniła sie niczym od pozostałych :ico_noniewiem: . Pierwsza pobódka tak jak zwykle po 2,5 godzinie...


asiab ja sie na tym nie znam...ale trzymam kciuki za pozytywne leczenie :ico_sorki:
stawiam :ico_tort: za rozpoczecie 25 tc :-D
:ico_brawa_01:
że najbezpieczniej będzie liczyć wszystko wg usg..
ja przy Dawidku liczyłam tak...ale lekarze i tak liczyli z terminu okresu...bo tak u nas dziwnie wychodziło...z terminu @ miałam termin na 29 stycznia a z usg na 14 lutego...duża rozbierzność...byc moze ze miałam mega rozregulowane cykle... :ico_noniewiem: no i skonczyło sie na dwoch wywołaniach...i Dawidek wyszedł 14 lutego :-D z wagą 4500.
ale i tak mysle ze to był duży bład w obliczeniach terminu...dlatego tak to wszystko sie potoczyło...

a...teraz jestem troszke lepszej myśli...bo z terminu @ wychodzi na 8 marca...a z usg wychodzi na 2 marca...wiec moze dzidzia sama zadecyduje kiedy wyjśc :-D

Brodzikowa, :ico_pocieszyciel: co sie znowu dzieje???

miłego dnia :-D

[ Dodano: 10-12-2011, 11:26 ]
kingoza :ico_szoking: :ico_brawa_01: dopiero zauwazyłam Twoj brzusio...no nieźle..rośnie brzuś jak na drożdzach... :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość