Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

02 maja 2013, 20:39

Idę bo burza idzie. Grzmi i się błyska! :ico_papa:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

03 maja 2013, 10:04

czesc mamusie

malgorzatka super brzusio :-)

tibby paputki i spodenki extra :-)

anade zycze Ci zebys nie musiala wiecej przedkladac tych terminow zeby dzieciatko w koncu wyszlo do Ciebie na swiat bys mogla juz je tulic :-)

A u nas raz lepiej raz gorzej... maly zaczyna dokazywac wszyscy go na poczatku chwlili ze taki spokojny to teraz miewa humorki w nocy nie daje za bardzo pospac ... zarloczek z niego niesamowity. ale i tak jest kochany. ja sie wczoraj nabawilam zapalenia piersi i dostalam temp. co sie odbilo na Patryku :ico_placzek: dzis juz troche lepiej ale cala noc ani ja ani maz nie spalismy bo maly ciagle plakal :ico_noniewiem:

stopy juz doszly do normalnosci :ico_sorki: tylko na wieczor troche jeszcze puchna...

dzis o 18:40 moj Patryk bedzie miec juz tydz.

pokaze Wam mojego szkraba :-)

Obrazek

i usmieszek dla cioc :-)

Obrazek

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

03 maja 2013, 10:08

Hihi slodziaczek :) a jak dalas rade z zapaleniem piersi?jakies masci, kapuste? ;)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

03 maja 2013, 10:11

anade masaz piersi zeby guzki rozmasowac , masc na brodawki tez poszla w ruch no i szalwia i kapusta :-) bez tego to chyba by nie przeszlo. wszystko co sie dalo to zrobilam... no i na zbicie temp. musialam wziasc apap bo byla dosc wysoka ponad 38 stopni :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

03 maja 2013, 10:14

kaczorek, :ico_brawa_01: za skończony 38tc! Lec już tez spokojnie na porodówkę ;-)

anade, u ciebie w końcu bezpieczne tygodnie! 37 skończone i też możesz rodzic!!! Powodzenia! :ico_brawa_01:

Gosia, właśnie przed chwilą mierzyłam i mam 107 w pasie :ico_olaboga: (na wys.pępka)


U nas znów pochmurnie :ico_placzek: A ja chcę loda jakiegoś! :-(

monika, uważaj żebyś się gronkowca nie nabawiła, bo ja właśnie miałam przez zapalenie piersi. Też miałam temp. i leżałam jak betka! Ostrożnie z cycusiami !

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

03 maja 2013, 14:36

no hej,hej,ale mamy głupią pogode masakra jakaś,pada juz od wczoraj,ale no tak mąż w domku to pada a jak pójdzie do pracy to będzie piękne słoneczko :ico_zly: Mąż teraz robi obiadek a ja leże bo przecież tak mnie na dole wszystko rwie,że masakra :ico_noniewiem:
przede wszystkim nie wiem czy coś przeoczyłam,a;e za kolejne wasze tygodnie wielkie :ico_brawa_01: teraz to tak mi wasze tygodnie lecą,że mówie wam
Jenny i mamy 20tygodni wspaniale :ico_brawa_01:
Tibby pytałas o brzuszek..ojjj napina się do tego stopnia,że oddychac sie nie da takiego wczoraj skórcza miałam,że ja miałam skórcz a mąż zrobił sie purpurowy :ico_haha_01: boi się o mnie,ale co ja poradze,że to tak juz jest :ico_noniewiem: a wizytuje we wtorek :ico_oczko: tak jak nasza zapewne Donatka bo my tak teraz razem co dwa tygodnie :ico_oczko: i mogliby mi w końcu zrobić jakieś KTG? bo jeszcze nie miałam :ico_noniewiem:
Tibby te spodeneczki i buciczki słodziaszne :ico_brawa_01: kurcze nofajniusie masz te ciuszki wszystkie :ico_haha_02:
Małgosia za 23tc :ico_brawa_01: brzusio rewelacja :ico_brawa_01:
anade a od ciąży takie masz ciśnienie wysokie?
Monika maluszek przeesłodki :ico_haha_02: tak schrupać go tylko :-D i ciesze się,ze u ciebie wszystko wraca do normy....

co do mojego brzusia ja mam 103cm w brzuszku i +13kg a od 3 dni zaczeły mi stopy i ręce puchnąć i ciśnienie mi skacze w góre jak nigdy czy to normalne?
I tak mi juz ciężko i czuje sie taaka spuchnieta jak balon ehh mam dość :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

03 maja 2013, 16:04

misia, załamałaś mnie! Ty na końcówce masz 103, a ja jeszcze 8mca nawet nie zaczęłam i mam już 107 :( Oj dóóóół.
Ja wizytuję we czwartek ;-) Miałam się umawiac na wtorek, ale do ginka faceta którego nie lubię, więc umówię się do niego na sam koniec maja. Chyba, że ginka mi powie że wszystko ok z szyjką, to sobie go podaruję :-P I tak nic poza badaniem szyjki u niego nie mam, więc nie jest mi niezbędny :P

U nas też dziś co jakąś chwilę deszcz. Aż nie wiadomo czy ryzykowac i wyjśc na spacer, czy nie. Poki co jednak się nie odważyliśmy :P Więc pewnie czeka nas siedzenie w domu do końca dnia. Z nudów paśc idzie. A w tv i tak nic nie ma :(

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

03 maja 2013, 16:49

Tak misia. to cisnienie musi byc raczej od ciazy.im wyzsza ciaza tym cisnienie wyzsze. ty tez powiedz ginkowi o cisnieniu i o opuchliznie stop.ja to bym pobiegla jeszxe mocz zrobic bo sie boje tego zatrucia ciazowego. ja wlasnie wciagnelam dwie duzze porcje frytek z mcdonalda. moj przyjaciel przyniosl mi taki rarytas do szpitala.kazdy bananka, pomarancza ale on wie co dla mnie najlepsze. :) Dziewczyny pisalam wam o tej mojej przygodzie z krwawieniem po badaniu, niby sluzie ze nie wiem czy to czop. dzis z kolei wkrecilam sobie ze mi sie wody sacza. ciagle zmieniam wkladki i baaaardzo wodnisty sluz albo wlasnia woda mi lekko leci... kurde skad to poznac

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

03 maja 2013, 17:22

u nas tez dzis jakos deszczowo... na ranem byla burza jedynie w poludnie slonko na chwile wyszlo i sie rozpogodzilo ale teraz znowu zbiera sie na burze bo grzmi i deszcz pada. Patryk jakis nie spokojny jest chyba tez ta burze jakos na swoj sposob odczuwa. bo zanim sie zaczelo to smacznie spal a teraz cos skomli i maz go troche nosi na rekach zabawia.

anade u mnie jak sie zaczely saczyc wody to to nie bylo tylko troszke tylko siknelo ze az po nogach lecialo wiec nie wiem czy u Ciebie to sie sacza wody najlepiej spytaj lekarza :ico_oczko: ja mialam podpaske i jak mnie zalaly wody to az spodnie na nonono mialam cale mokre dobrze ze mialam czarne to nie bylo widac ze sa mokre...

we wtorek przychodzi do nas polozna ciekawe co powie nam ciekawego :-)

tibby u nas tez jakos tak nudnawo mimo ze mamy zajecie przy Patryku to godziny w ktorych on spi to nawet nie idzie nic ogladac w tv bo kompletnie nic nie ma ciekawego... ja to juz sie doczekac nie moge kiedy sie zrobi na prawde cieplo i bede mogla wyjsc na spacer z Patrykiem

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

03 maja 2013, 18:21

Z tymi wodami to jest tak, że worek z wodami może pęknąć w różnych miejscach. Jeśli pęknie na dole (przy szyjce) to poleci jak z kranu i jak na filmach. A jak pęknie gdzieś na górze, to zanim spłynie, to właśnie delikatnie się sączy.
anade, ja na twoim miejscu bym powiedziała chociaż położnej. Z tego co mi wiadomo, to w szpitalach sa takie specjalne patyczki, które sprawdzają po przyłożeniu do tych "wód" czy to TE wody, czy jednak śluz.

Ja zauważyłam u siebie, że po jakimś dalekim spacerze, czy większej aktywności więcej śluzu, tak wilgotno. Ale to pewnie normalne.
Dziś miałam kilka bóli jak na @. Brzuch kilka razy stwardniał. Teraz jest ok.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość