Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

06 wrz 2008, 12:03

kliknij na której z naszych i tam masz w górnym prawym rogu stwórz porównanie, tam sobie zdjęcia wklejas a późniejj żeby w podpis wstawić to weź w tt profil i tam wstaw pod linkami do zdjęć jak zawse wstawiasz :-D

ja właśie gotuję obniadek dla nas wszystkich (jarzynkową) mniam :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

06 wrz 2008, 12:15

no udalo sie bo mi nie chcialo to zaladowac i dlatego nie wiedzialam dlatego teraz amelke mam dwa razy

[ Dodano: 2008-09-06, 12:18 ]
julce zle zaladowalam zdjecie i zamiast taty jest amelka ha ha

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 wrz 2008, 22:10

cisza nocna widzę... Kuba pojechał dalej pracować-3 godziny był w domu... ma kupę roboty i setki kilometrów do przejechania :ico_olaboga:

ja idę spać, dobranoc

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

06 wrz 2008, 23:05

wiecie co mi nie otwiera sie zadne zdjecie na porownaniach nawet moje i nie wiem czy wogole sa moje ha ha czy inne cos wcislam (jak zawsze) i teraz mam tylko napisy a zdjec nie

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 wrz 2008, 23:53

Czesc dziewczyny a ja dopeiro teraz jak wrocilam z pracy to maz zaprosil nas na wycieczke i na kolacje Majeczka usnela w samochodzie i jak wracalismy to sie obudzila ciekawe o ktorej usnie ja zmykam

zycze slodkich snow

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

07 wrz 2008, 07:38

Dzieńdoberek,
my dziś z ranka. Pobudka tak jak wczoraj o 7-mej. Nocka ok. Dzisiaj się na chrzciny do mojego brata wybieramy więc nic ie popiszę. A wiecie że Polska wygrała w eurowizji tanecznej :ico_brawa_01: tańczył Mroczek z Herbyś :-D
Muszę jeszcze zrobić Pamiątkę małemu i spakować nas na cały dzień, pa

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 wrz 2008, 08:08

dzień dobry, my dzisiaj mamy nowy rekord spania, bo sie obudziliśmy o 7.30,
idziemy teraz na śniadanie, kupiłam wczoraj Gabiemu mleczną kaszkę z truskawkami-zobaczymy jak mu będzie smakowała...

[ Dodano: 2008-09-07, 08:09 ]
Renia miłej zabawy

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 wrz 2008, 09:10

Dzien dobry

my jednak ciezko Majka usnela dopiero o 3 a wstala o 7 na dodatek spala z nami w lozku

Renia milej zabawy

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

07 wrz 2008, 10:27

Witam u nas tez ciezka noc pobudka co 15 minut niestety zaczelo sie amelka ma goraczke i katar zlapala od Julki.Dziewczyny moj maz wsciekl sie na mame napisal jej sms ze od poniedzialku ma nie przyjezdzac do dzieci ze sobie poradzi no i ja jestem cala chora bo on bedzie rano po nocce z Amelka pozniej do jednej pracy no i na noc do nastepnej a kiedy bedzie spal.Powiedzial jej na poczatku tygodnia ze potrzebuje ja caly tydzien a ona wczoraj dzwoni i mowi mi ze rano dzwonila bo chciala wiedziec czy z dziecmi ma byc no a sobota ona tez chce gdzies isc no i nikt nie odbieral i oni wyjechali wroca dzisiaj .obudzilam meza jak mu to powiedzialam to wkurzyl sie bo musial jechac a nie mial co z dziecmi zrobic dzwonilam do kuzynki ale ona sie zle czula no i odwolal prace i 500 zl stracil.Dobra nie przynudzam zmykam.Powoli dostaje depresji chyba wszystko mnie przerasta Amelka nie spi w nocy ja spie po 2 godzinki bo budze sie co 15 minut do niej pozniej praca dzieci balagan w domu i zadnej pomocy od najblizszej rodziny mam strasznego dola pa

alex
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 17 lip 2008, 22:51

07 wrz 2008, 12:25

Witajcie!!!
u nas też dziś rekord spania 7 godzin snu non-stop!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_szoking: od 21 do 4.15, sama się budziłam a Jagoda sobie spała- ja głupia sprawdzałam czy oddycha :ico_haha_01:
Witaj Fintifluszka :-) to my Twoje sąsiadki i wspólne spacerowiczki od czasu do czasu. Widze że Gagi też pobija rekordy snu? Ciekawe jak tam nasza Asiulka z Julcią- spały dziś u babci.
My wczoraj pierwszy raz w noidełku poszłyśmy z psem nad Widawę, ale strasznie się Jagódce nie wygodnie spało- kupię chyba chuste tą wiązaną, przymierzałam w wakacje, bo u mojej sąsiadki na wakacjach była jej kumpelka z Niemiec i nosiła w niej synka 1,5roku, fajna sprawa te chusty!
My już po :ico_kawa: z tiramisu, Jagoda śpi sobie a ja klikam , moje chłopaki i M. i Igor-11latek w piwnicy coś tam robią! Zaraz za obiad trzeba sie zabrac, w sumie to mam pomidorówkę tylko na drugie pierś usmażę, ziemniaczi i fasolke szparagową, albo sałatę lodową- zobaczymy...
miłej niedzieli życzę, choć pogoda zwłaszcza we Wrocku jakaś dziwna dzisiaj, ale co tam na spacer pójdziemy po obiadku i tak. buziolki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość