caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

16 lis 2007, 11:15

Ja się przyłąćzam do kawusi :ico_haha_01: :ico_haha_01:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

16 lis 2007, 11:20

Jestem i sie melduje z opóznieniem
WSZYSTKIGO NAJ NAJ NAJ DLA CYPRIANKA :ico_tort:
AGI Maya śliczna u nas też mama najlepsza tylko by na rekach u mnie siedziała
KOLKA dobrze że to trzydniówka a jak długo mała ma wysypkę bo Martynka 2 dzień

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

16 lis 2007, 11:21

Wszystkiego najlepszego, dużo dużo zdrówka i miłości dla Cyprianka


Nie wiem czemu nie mogę znależć Mróweczki na naszej klasie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Dobrze że Eryczek zdrowy, strasznie się cieszę

Agi odezwałaś się w końcu, zaglądaj częściej! córunia jak duża i śliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Hektorka właśnie zastanawiałam się nad takim pianinkiem, mówisz że synuś się bawi, może też kupię!

Kolka no widzisz to jednak 3-dniówka, musicie teraz czekać miesiąc na szczepienie! Ciekawe co by babka powiedziała, jak byś jej wyznała co mała je
:-D

Jakoś mnie dziś głowa boli, ajajajaj

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

16 lis 2007, 11:25

caro, jak chcesz znalesc Mróweczkę to wejdz do moich znajomych i tam ja bedziesz miala :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

16 lis 2007, 11:38

Mordko dzięki, ja to chyba tępa jestem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

16 lis 2007, 11:41

caro, ale udalo sie?? :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

16 lis 2007, 12:37

agi, no nareszcie sie odezwalas, bo juz roszke sie martwilam i nawet w nocy zasypiajac kombinowalam jak do Ciebie dotrzec, zeby sprawdzic , ze wszystko u Was w porzadku.Nie wykombinowalam nic, ale zadzialala telepatia i prosze jestes :ico_haha_01: Mayeczka pieknie Ci rosnie-sliczniutka panienka, i nie mow, ze wazy niewiele, bo wystarczy jak polroczne dziecko podwoi wage urodzeniowa.Mojemu Antosiowi od prawie czterech tygodni przebijaja sie gorne jedynki-mam za soba wiele nocy spanych fragmentarycznie max po 1-1,5 godzin-tak wiec tez sie doczekac nie moge kiedy mu sie w koncu przebija, jak na razie najbardziej go uspokaja i lagodzi bol ssanie piersi, ale jak dlugo moge robic za smoczek ? :ico_noniewiem:

Kochanemu Cypriankowi wszystkiego najpiekniejszego z okazji skonczenia 7 miesiecy!!!

Justynat-niewiem czy kogos nie pomine, ale o ile pamietam to na maminym cycusiu jest Mayeczka Agi, Laura Jogobelli, Lenka Kamelka,Erysio Mroweczki i moj Antos
, tak, ze jeszcze nas troche zostalo :-) Ja mojego nauczylam pic tylko z butli(tzn on wybral picie tylko z tej butli)Chicco-taka specjalna profilowana i ze smoczkiem szerokim, ze dziecko wargi opiera jak na maminym sutku.I brawo dla Cprianka za picie z kubka niekapka :ico_brawa_01:

Kolka-dobrze, ze to tylko trzydniowka i gratulacje za 5+ :ico_haha_02: Prosze napisz w jakiej fornie podajsz jajko malej, bo ja tez chce zaniedlugo wprowadzic malemu-a swoja droga to Twoja mala niezla koneserka smakow- meksykanska zupa :ico_szoking:
caro pisze:Mordko dzięki, ja to chyba tępa jestem

tepa to ja jestem, bo nie umiem wyczaic jak na naszej klasie zaprasza sie znajomych :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

A mojemu maluszkowi po szczepionce opuchla i mocno zaczerwienila sie nozka, maz musial w nocy latac do apteki po rivanol, przykladalam mu cala noc i dzien i spokoj, zeszlo-ale sie wystraszylam troszke

[ Dodano: 2007-11-16, 11:56 ]
No nareszcie wykombinowalam jak to sie zaprasza znajomych :ico_puknij: takie proste a ja dwa dni myslalam :ico_puknij: coraz gorzej ze mna :ico_placzek:

Agi-jesli chodzi o rozszerzenie diety to my zaczelismy od marcheweczki(na poczatek dwie tyzeczki i stopniowo zwiekszalismy porcje)Jak mu ugotuje to nie jest zachwycony, woli te z Hippa(nie, wiem czy w Ameryce sa :ico_noniewiem: )no i jabluszko , po paru dniach gruszeczke ze sloiczka i brokuly.Od tego tygonia dopiero lacze warzywa, najpierw dawalam pojedynczo, zeby wyeliminowac ewentualny alergen.Dzis po raz pierwszy sprobuje brokuly z ziemniakami.Moj maz tez mi kupil sloiczki od 4 miesiaca a w nich spagetti bolognese :ico_szoking: , wole nie eksperymentowac i poczekam jak sobie poradzi z warzywami i owocami maly zoladeczek a potem przyjdzie czas na dania solidniejsze :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

16 lis 2007, 13:05

Hey! Ale dziś sobie pospałyśmy.... Ja do 9,30, :ico_wstydzioch: laska do 10 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Apetyt jej wraca, podjadła, popiła i znów śpi :ico_brawa_01:

Wszystkiego najlepszego dla Cyprianka


Agi
witaj :-D Majeczka wygląda cudnie i faktycznie się zmienia.
Caro wcale nie jesteś tępa :ico_nienie: :ico_nienie: Tylko masz za mało czasu, żeby dojść co i jak. Pediatrze trochę zdradziłam co Julka je, ale oczywiście nie wszystko :-D - ręka na mnie tylko machnęła. I kazała iść pod cholerę. :-D

Katrin ja jajeczko podaje tak: jeśli do zupki to na gotująca zupkę wlewam powoli żółtko i mieszam- wychodzą bezmączne kluseczki lane.
Jajko jako całość- normalna jajecznica na masełku :-) Ale oczywiście nie codziennie, bo nie ma co przesadzać. Jajecznicę maksymalnie dwa razy w tygodniu, a żółtko co 2-3 dni, ale całe. Zależy jeszcze ile tej zupki robisz

Biorę się do roboty, jakoś mnie ostatnio na sprzątanie wzięło. Sprzątam, sprzątam a efektów wcale nie widać :ico_olaboga: :-)

[ Dodano: 2007-11-16 ]

Katrin- życzę powodzenia we wprowadzaniu nowych smaków. I Antosiowi smacznego. Napisz jak smakowały brokuły. Julka za pierwszym razem oczy tylko wybałuszyła, ale zjadła :-)
Znam fajną stronkę z przepisami dla naszych maluszków, mogę podać http://www.nestle.pl/dziecko/ i dalej trzeba wejść w nasze przepisy

A co do naszej klasy to z moich dawnych klas z moich szkół nie ma kompletnie nikogo...

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

16 lis 2007, 14:20

musze sie pochwalic :ico_wstydzioch: :-D dostalam zamowienie na zrobienie stronki dla radia :-D :ico_brawa_01: juz zaczelam robic :-D idzie nawet szybko a kaska bedzie (300 zl) mysle ze pojutrze a moze jutro stronke zrobie wiec sie oplaca :-D
Ja jajko Kacpiemu robie na parze bo na maselku nie chcial :ico_noniewiem: a do zupy nie dodawalam ale dzis dam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

16 lis 2007, 14:50

M0rD3CzKa, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jestem z Ciebie dumna :-D Mówiłam, że w końcu ktoś się na Tobie pozna :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości