Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

27 kwie 2009, 09:08

plum z rana :-D

mam nadzieję, że dzionek pogodowo zapowiada się u Was lepszy, bo u mnie leje :ico_placzek: także kiszę się w domu :ico_placzek: :ico_noniewiem:
6 na mleko i koniec spania....
mój Alek też od 6 nie śpi... noo, ale wcześniej się nie budził :ico_sorki: za to marudzi od rana za trzech, także powiem tylko: "heh" :ico_olaboga:

a powiedzcie mi, jakbyście gdzieś jechały autem i zaszłaby potrzeba to gdzie przebierałybyście malucha?? pytam, bo widziałam ostatnio niezły patent, więc zamierzam Wam go sprzedać... noo, chyba, że któraś juz tak praktykuje, a ja nie wpadłam na to :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

27 kwie 2009, 09:21

witam..u nas pogoda cudna..ale cholerka mnie cos chorobsko rozbiera..niemam temperatury wprost przeciwnie jest 35 wiec jakas osłabona jestem i drapie mnie w gardle..kurcze zebym młodej nie zaraziła bo z tydz szczepienie i zaczynamy rehabilitacje
a powiedzcie mi, jakbyście gdzieś jechały autem i zaszłaby potrzeba to gdzie przebierałybyście malucha?? pytam, bo widziałam ostatnio niezły patent, więc zamierzam Wam go sprzedać... noo, chyba, że któraś juz tak praktykuje, a ja nie wpadłam na to
sprzedawaj sprzedawaj..bo ja osttanio sie strasznie męczyłam bo probowąłm przebrac na siedzeniu z tyłu i młoda mi zjezdzaja bo ono nie jest płaskie ..masakra

dzidewczyniki a zageszczacie juz to mleko kaszka?? i dajecie cos jeszcze oprocz tego jabłuszka..moja z atydzien skonczy 4 miesiace i mam jej zamiar sprobowac dac zupke..bo niby taka kolejnosc teraz obowiązuje :ico_olaboga: zwariowac z tym mozna

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

27 kwie 2009, 09:23

witam :)
u nas nocka jak zawsze,
byłam już w sklepie, zjadłam śniadanko,
na razie u nas chłodno, słonko za chmurami zobaczymy jak będzie później, mąż ma drugą zmianę, także do południa w domu,jeszcze się pokłóciliśmy, wkurzył mnie :ico_zly:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

27 kwie 2009, 09:24

a powiedzcie mi, jakbyście gdzieś jechały autem i zaszłaby potrzeba to gdzie przebierałybyście malucha?? pytam, bo widziałam ostatnio niezły patent, więc zamierzam Wam go sprzedać... noo, chyba, że któraś juz tak praktykuje, a ja nie wpadłam na to :-D
ja w samochodzie juz mała przewijałam :P
za to marudzi od rana za trzech, także powiem tylko: "heh" :ico_olaboga:
i vice versa... mojej jeszczwe chorobsko dokucza
dzidewczyniki a zageszczacie juz to mleko kaszka?? i dajecie cos jeszcze oprocz tego jabłuszka..moja z atydzien skonczy 4 miesiace i mam jej zamiar sprobowac dac zupke..bo niby taka kolejnosc teraz obowiązuje :ico_olaboga: zwariowac z tym mozna
moja dzis wsunela kleik ryzowy tak jej smajkowal!! a na zupki to nie wiem kiedy czas .... nie wiem jak to zaczac wprowadzac gdzie mozna o tym poczytac??

chciaslabym by mala usnela na 30 min to bym kurze wytarla

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

27 kwie 2009, 09:25

a powiedzcie mi, jakbyście gdzieś jechały autem i zaszłaby potrzeba to gdzie przebierałybyście malucha??
może na masce ...? :ico_noniewiem: :-)

[ Dodano: 2009-04-27, 09:28 ]
dzidewczyniki a zageszczacie juz to mleko kaszka?? i dajecie cos jeszcze oprocz tego jabłuszka.
ja jeszcze nie zagęszczam, oprócz jabłuszka daje marchewkę, a dziś dam marchewkę z jabłkiem a od poniedziałku wprowadzę zupki :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

27 kwie 2009, 09:31

ja jeszcze nie zagęszczam, oprócz jabłuszka daje marchewkę, a dziś dam marchewkę z jabłkiem a od poniedziałku wprowadzę zupki :-)
ja tez musze sprobowac marchew ...a te jablko dajesz codziennie??? ja niee ale od dzis na noc kleik ryzowy dostaje

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

27 kwie 2009, 09:31

moja dzis wsunela kleik ryzowy tak jej smajkowal!! a na zupki to nie wiem kiedy czas .... nie wiem jak to zaczac wprowadzac gdzie mozna o tym poczytac??
a ile dałaś tego kleiku? na ile mleka?
w necie o tym znajdziesz jak i kiedy dawać? ja czytałam o tym w kwietniowym numerze Mam dziecko, jest napisane jak wprowadzać nowe pokarmy

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

27 kwie 2009, 09:32

kurcze zebym młodej nie zaraziła bo z tydz szczepienie
noo, to czosneczek Martuś i to w kilogramach :ico_oczko:
dzidewczyniki a zageszczacie juz to mleko kaszka??
ja dosypuję na noc do mleka jedną miarkę kleiku ryżowego :ico_sorki:
i dajecie cos jeszcze oprocz tego jabłuszka
mój wczoraj dostał gruszkę ze słoiczka i wcinał, aż mu się uszy trzęsły :-D ale wcześniej przez kilka dni dostawał tarte jabłuszko :-D
mam jej zamiar sprobowac dac zupke..bo niby taka kolejnosc teraz obowiązuje :ico_olaboga: zwariowac z tym mozna
noo, tu masz rację - zwariować idzie, także trzeba wypośrodkować moim zdaniem te wszelkie mądre zalecenia... niestety, jak się wpisze w wyszukiwarkę "żywienie niemowląt" to można przez tydzień przeglądać strony, boi tyle ich wyskoczy... i na każdej jeszcze co innego piszą :ico_oczko: :ico_olaboga:
ja zaczęłam od tartego jabłuszka, bo tak mama mi dawała, potem bratu, ja Norbertowi i bratowa synkowi swojemu :ico_sorki:
a na noc zaczęłam zagęszczać tym kleikiem, bo młody często przesypia całą noc od 20tej do 6-7 rano i budził się taki głodny, że szok :ico_sorki: teraz jest lepiej....
ja zamierzam podawać jeszcze przez kilka tygodni różne owoce Małemu... gdzieś za 2-3 tyg spróbuję ugotować mu marchewkę z ryżem
z zupkami i obiadkami poczekam jeszcze z dobry miesiąc :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

27 kwie 2009, 09:34

..a te jablko dajesz codziennie??? e
dawałam na próbę 4 dni jabłko, potem 2 dni marchewkę , bo miałam tylko 1 słoik i wczoraj znów jabłuszko, bo jeszcze miałam i dobre pół słoiczka wczoraj zjadł tak mu smakowało :-D , a dziś i jutro dam jabłko z marchewka, bo mam 1 słoiczek

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

27 kwie 2009, 09:34

daje marchewkę,
a jaką tę marchewkę dajecie?? ze słoiczka czy sama jakos robisz?

[ Dodano: 2009-04-27, 09:35 ]
a dziś i jutro dam jabłko z marchewka, bo mam 1 słoiczek
noo, to już wiem :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość