Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

18 gru 2010, 10:45

nia1985 napisał/a:
odezwę się po urodzinkach Wiki i wkleję fotki
czekam z niecierpliwoscia, udanej imprezy :ico_brawa_01:
ja też czekam :-D Bawcie się dobrze!
R. jest już w Polsce, jak zwykle chciał mi niespodziankę zrobić i ściemnił, że będą jutro. Idę się szykować :ico_oczko: Tusia śpi :-D
czyli pozwoliła rodzicom przywitać się bez "świadków" ;-)

U nas nocka w porządku. Justynka wstała po 6 na butelkę i potem pospała do 9 :-D My spędzamy samotny weekend, bo mąż pracuje 8-20. Mam nadzieje, że nasza kruszyna nie będzie zbyt marudna, co niestety ostatnio coraz częściej sie zdarza :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

18 gru 2010, 12:48

A u nas... na razie bez większych zmian. Raz śpi całą noc, a raz mamy nocne pobutki, zje z kilka łyżeczek kaszki i idziemy nadal spać. Dziś postanowiłam dać jej na noc wodę... i spała do 5.00 :mrgreen: nie obudziwszy się od 19.00
ale i podałam wodę i nawet trochę jej wypiła - CUD - a potem poszliśmy na kaszkę i pospaliśmy jeszcze do 7.00

Już niedługo roczek, szok, jakm to leci. Wczoraj sama wlazła na wersalkę, a mamy wysoką.

Mikołaj przyniósł mi taką małą lalę:

Obrazek

I znów mam kitkę:

Obrazek

Moje pierwsze spotkanie ze śniegiem:

Obrazek


A co do wyrzucania pampersów... to moja Asia też to robi, tylko sama nie idzie jeszcze, prowadzę ją za jedną rączkę



Taką oto zabawkę można teraz kupić w marketach:-)

Obrazek

I znów na sankach, jak super

Obrazek

Łobuzuje nadal, ale widzę, że coraz dłużej bawi się z Asią, Asia już zaczyna mu oddawać, więc może i to pomogło :mrgreen:
Nadal nie chce korzystać z nocnika, a i też go nie puszczam teraz z gołą pupą, bo jest u nas zimno.

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

19 gru 2010, 10:38

graz1974, świetne fotki, widać że dzieciaczki lubią zimę :-D

Ale tu pustki :ico_szoking: Ehh pewnie tak zostanie już do Świąt :ico_noniewiem:

U nas nocka kilka dni z rzędu z jedna pobudka po 6 na mleczko i pobudka o 9 :-) Mój mały łobuziak niestety zrobił sie znowu agresywny, gryzie wszystko i wszystkich, te zęby dają jej w kość :ico_noniewiem: biedna. No i do tego katar. Jak była młodsza czyszczenie noska było ciężkie, ale teraz to jest koszmar. Ona tak się wije i płacze że mnie serce boli. No ale nos cały czas zapchany, może oddychać tylko buzią, no i ciężko z jedzeniem :ico_noniewiem:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

19 gru 2010, 10:49

iniawesolych urodzinek i swiat z mezem :ico_brawa_01:
graz1974, swietne fotki :ico_oczko:
jedna pobudka po 6 na mleczko i pobudka o 9
u nas ostatnio tez dobre nocki,bez budzenia wlasciwie :ico_sorki:
jak dzieciaki powoli dochodza do siebie to mnie rozlozylo :ico_chory:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

19 gru 2010, 11:44

Witam
A co do wyrzucania pampersów... to moja Asia też to robi, tylko sama nie idzie jeszcze, prowadzę ją za jedną rączkę
Ja moją Natalkę zaczęłam uczyć dopiero wyrzucania,może niedługo załapie.Narazie mąż nauczył ja myć rączki,wystarczy namydlić i ładnie sobie myje,jak się rozbiera do kąpieli wieczornej zawsze bodziaka zdejmuje sama,tzn muszę jej zdjąć jeden rękaw a reszte ściąga sama.Do nocnika robi już pięknie,jeden dzien tak mi się udało ją sadzać że użyłyśmy tylko 2 pieluchy a tak cały dzień do nocnika się załatwiała :D
No i do tego katar. Jak była młodsza czyszczenie noska było ciężkie, ale teraz to jest koszmar. Ona tak się wije i płacze że mnie serce boli. No ale nos cały czas zapchany, może oddychać tylko buzią, no i ciężko z jedzeniem :ico_noniewiem:
Biedna Justynka.Moja Natka póki co nie miała jeszcze kataru,ale od wczoraj znów pokasłuje,więc chyba znów ją coś bierze.może na sankach sobie gardziołko załatwiła :ico_noniewiem: Ona na dworze nie oddycha nosem tylko ustami,mimo że nosek czysty.
Mam nadzieję że katar jej nie dopadnie,ale ja jej codziennie nie czyszczę noska gruszką czy aspiratorem,tylko już dawno nauczyłam ją smarkać.psikam sól do noska i ładnie smarka,więc może jak pojawi się katar to nie będzie aż takiej tragedii :ico_sorki:
U nas nocka kilka dni z rzędu z jedna pobudka po 6 na mleczko i pobudka o 9 :-)
U nas raz przesypia praktycznie całą noc,a potem wstaje do niej po 3-4 razy.dzisiaj wstawałam często bo jej to gardziołko i kaszelek przeszkadzał,a do tego idą 2 dolne trójki,u góry nie pozwala sobie sprawdzić więc nawet nie wiem czy coś tam idzie.ale dół cały opuchnięty no i z prawej już widać białą kropeczkę,więc oby szybko się to przebiło.
ak dzieciaki powoli dochodza do siebie to mnie rozlozylo :ico_chory:
Duuużo zdrówka w takim razie życzę

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

19 gru 2010, 14:04

bodziaka zdejmuje sama,tzn muszę jej zdjąć jeden rękaw a reszte ściąga sama.Do nocnika robi już pięknie,
dawno nauczyłam ją smarkać
ale zdolna dziewczynka :ico_brawa_01:
oby nic jej sie ie przyplatalo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

19 gru 2010, 18:53

jak dzieciaki powoli dochodza do siebie to mnie rozlozylo :ico_chory:
ojej biedna, szybkiego powrotu do zdrowia :ico_olaboga: :ico_sorki: :ico_sorki:
Do nocnika robi już pięknie
tylko już dawno nauczyłam ją smarkać.psikam sól do noska i ładnie smarka
ale zdolniacha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a do tego idą 2 dolne trójki,u góry nie pozwala sobie sprawdzić więc nawet nie wiem czy coś tam idzie.ale dół cały opuchnięty no i z prawej już widać białą kropeczkę,więc oby szybko się to przebiło.
trzymamy kciuki. U nas nareszcie przebiła sie druga górna 4 :-D

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

19 gru 2010, 20:47

cgraz1974, zdjecia super, Asia chyba od razu zaprzyjaznila sie z nowa lala :-)
Ale tu pustki :ico_szoking: Ehh pewnie tak zostanie już do Świąt
a szkoda, ja bede tu jeszcze do wigilii zagladac :ico_oczko: dzisiaj ulepilam i zamrozilam uszka, reszte zostawiam na czwartek, mam nadzieje, ze maz bedzie mial juz wolne :ico_noniewiem: na wigilie jedziemy najprawdopodobniej do brata A. (jakies 100km) i tam przenocujemy, a 1. dnia swiat pojedziemy razem do siostry A., u ktorej jest tez tesciowa.
Jutro wybierzemy sie po choinke...
to mnie rozlozylo
duzo zdrowka :ico_sorki:
geheimnis, alez spryciulka z Natalki :ico_brawa_01:
U nas nareszcie przebiła sie druga górna 4 :-D
:ico_brawa_01: juz 10 zabkow macie :-D
może oddychać tylko buzią, no i ciężko z jedzeniem
bidulka, duzo zdrowka, niech chorobsko szybko przechodzi :ico_sorki:

Wczoraj bylismy u znajomych z okazji 2. urodzin ich synka. Kiara ladnie bawila sie jego zabawkami, a on sam czasem jej na to pozwalal, czasem zabieral wszystko, ciezki wiek :ico_oczko: Kolezanka zagrala nam tez maly koncert, jest pianistka. Wspaniale slucha sie pieknej, klasycznej muzyki na zywo :-) postanowilismy spedzic wspolnie sylwestra, tylko musimy jeszcze ustalic, u kogo. Obie z kolezanka cos upichcimy i sobie posiedzimy :-)
Ostatnio zmieniony 19 gru 2010, 20:47 przez Helen, łącznie zmieniany 1 raz.

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

19 gru 2010, 20:47

geheimnis napisał/a:
a do tego idą 2 dolne trójki,u góry nie pozwala sobie sprawdzić więc nawet nie wiem czy coś tam idzie.ale dół cały opuchnięty no i z prawej już widać białą kropeczkę,więc oby szybko się to przebiło.

trzymamy kciuki. U nas nareszcie przebiła sie druga górna 4 :-D
kurcze a Lena nadal ma tylko 2 dolne jedynki :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-12-19, 19:48 ]
Helen, fajne plany sylwestrowe :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

19 gru 2010, 21:59

Przywitanie z mężem bardzo miłe :-D Urodziny udane, choć Tusia była trochę marudna, bo nie zasnęła popołudniu, ale jakoś daliśmy radę :-D

graz1974 świetne zdjęcia :ico_brawa_01:

Shiva, u nas Wiki też nienawidzi czyszczenia noska, zdrówka dla Justynki :ico_sorki:

Helen, super, że udało się spotkanie ze znajomymi :-) no i macie już zaplanowany sylwester, my jeszcze nie mamy pomysłu.
Ostatnio zmieniony 21 gru 2010, 22:19 przez inia1985, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość