Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

01 mar 2011, 20:08

też się zastanawiam gdzie mi to poszło O.o
w dwa i pół tygodnia przytyłam 3,5 kilo a nie widzę różnicy :/

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

01 mar 2011, 20:37

ja tez juz po wizycie, wszystko ok, troche cisnienie wysokie, ale to pewnie dlatego, ze tak z marszu weszlam do gabinetu
Antosia wazy ok 1700 g, nastepna wizyta za 2 tygodnie

potem postaram sie Was doczytac

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

01 mar 2011, 20:41

Hej,
ja właśnie wróciłam od siostry-cały dzień z siostrzeńcem. Zabawa super szczególnie dla niego ale ja to już siły nie mam i zaraz zmykam się myć i spać bo do końca tygodnia będę go pilnować.
Dziewczyny ładne brzuszki macie.
Co do gąbki czy pieluszki to wydaje mi się, że co która woli. Jedno i drugie musi być wypłukane i wysuszone. Ja butelek, smoczków i ręcznika z kapturkiem nie muszę kupować bo dostałam w szkole rodzenia. Kosmetyki też mam
Wiola co do płci to oby lekarz się nie pomylił. Moja kierowniczka to do dnia porodu miała mieć córkę a urodziła chłopca, a u mojego D w pracy 2 miesiące temu koledze zamiast syna urodziła się druga córa. Widzisz sama, że nic jeszcze straconego i może poczeszesz warkoczyki :ico_oczko:
Motylek zdrówka życzę.
Zmykam, miłego wieczoru życzę .

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

01 mar 2011, 20:58

Markotka uczyłam się grać na gitarze jeszcze przed ślubem. Ale moja stara gitara była kiepska do nauki dla mnie. Ma wielkie pudło a ja jestem nieduża :ico_oczko: Ta jest dużo zgrabniejsza no i zdecydowanie lepsza :-D W sumie to narazie sobie przypominam podstawy.

Właśnie szkoda że my nie mamy daty na obrączkach :ico_oczko:

Murchinson, dziękuję :-D

[ Dodano: 2011-03-01, 20:01 ]
Ja przy Filipku nie stosowałam ani pieluszki ani gąbki więc się nie wypowiadam :ico_oczko: A butelki mogą być te co mam po Filipku, przecież i tak trzeba będzie je wygotować tylko smoczki muszą być nowe.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

01 mar 2011, 21:15

Hej dziewczynki :-)
Dzień minął mi bardzo pozytywnie :-) Najpierw spacerek, a potem z mężem jeździłam po sklepach oglądaliśmy panele i podłogi :-) Ja się uparłam na drewno egzotyczne w salonie, ale jest strasznie drogie :ico_szoking: Obliczyliśmy, że na cały salon ok. 14tys by wyszło plus oczywiście robota. Więc chyba jednak będą panele....no ale jeszcze daleka droga do tego.

Co do pieluszek czy gąbek też zdecydowanie wolałabym pieluszkę włożyć do wanienki. Ale każdy robi jak chce, tak naprawdę bakterie są wszędzie!

Wiola[/b fajny masz brzuszek, nio i Ty wyglądasz superowo :-) :-)
Mariola ty za to wyglądasz jakbyś miała lekkie wzdęcie, malutki brzuszek, fajniusi :-)

Lecę robić jakąś kolacyjkę, bo głodna jestem :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 mar 2011, 07:21

Ja dziś pierwsza,
Za chwilę idę do Młodego i pewien wrócę wieczorem więc Was doczytam. Tu teraz -13 ale w dzień ok.-3. Miłego dnia.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

02 mar 2011, 09:37

Hejo :-)
U mnie teraz tylko -2, pewnie w dzień będzie cieplutko! Dla mnie najważniejsze, że świeci słoneczko :-)
Pewnie jakiś spacer znowu zaliczę :-)
Nie mam pomysłu na obiad dzisiaj hmm

Murchinson, miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

02 mar 2011, 10:10

hej :-)

Doczytałam trochę, brzuszki śliczne wszystkie :ico_brawa_01:

My odpoczywamy, mąż na nartach, a Pola jeszcze sniadanko zajada.
Zaraz pewnie na kulki pójdziemy (mają tu pokój zabaw dla dzieci i jest basen z kulkami, Pola w nim szaleje), potem pewnie w miasto ruszymy i mąż do nas dołączy.

Pogoda naprawdę cudna :ico_brawa_01: , trochę mi szkoda, ze nie mogę na natrach pojeździć, ale może za rok nadrobię :ico_oczko:

Przeziębienie wyjątkowo upierdliwe ciągle mam nos zatkany,z gardłem też nie do końca ok.Tak to już u mnie jest choruję bardzo rzadko, ale jak już coś podłapię to daje w kość.

Zmykam i pozdrawiam :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

02 mar 2011, 10:23

hej,

:ico_brawa_01: dla brzuszkow, sliczne. Ale Mariola po Tobie nie widac ze w ciazy jestes :ico_oczko: i gdzie Ty masz te 13 kg :ico_szoking:

Ja wlasnie wrocilam z morfologii i HCV. Zawsze tez prosze zeby mnie zwazyli, wiec waze sie i u gina i w przychodni. I wyszlo na to ze tydzien temu jak oddawalam mocz bylam o 1,5 kg ciezsza :ico_noniewiem: Zobaczymy jutro na wizycie jak to rzeczywiscie wyglada.
Tylko ze jutro bede po paczkach :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

02 mar 2011, 10:41

patrycja_g, czasem każda waga pokazuje co innego, dlatego ja się zawsze ważę na tej samej :-)
Tylko ze jutro bede po paczkach :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
No właśnie jutro tłusty czwartek :-) :-) :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość