lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 gru 2007, 16:05

Madziorka ja nowosci dawalam stopniowo,po lyzeczce przez kilka dni,ale to bylo z jablkiem i marchewka,pozniej juz dawalam wiecej,ale po jednym sloiczku ,a za jakis czas dawalam juz z deserkiem itp ....daje te warzywka,bo zupek tu nie widzialam ....ja mysle,ze to chyba to samo co zupka w Pl ,czasem jak jest za geste np sloiczki bootsa sa takie,dodaje troszke wody przegotowanej ,zeby nie bylo takie mocno geste,ale hipp taki nie jest ,wiec ok....a zupek nie widzialam ///i wlasnie sie zastanawiam jak one w Pl wygladaja? czy sa geste ,czy takie jak zupa dla doroslych?> :ico_noniewiem:

ten rice pudding to dla mnie bardziej jak kleik,ale ten co jest w sloiczkach to taki slodki jak deserek,bo jak kupisz taki do robienia,to bardziej jak kaszka jest

kurde maly marudzi ,co do cyca to daje tak 6,8,11 ,pozniej przerwa 4h,bo biore tabletke,wiec daje mu obiadek a czasem pudding kolo 12 jak glodny ....17-18 deserek,a w miedzyczasie cyc// a w nocy to ostatnio cyc ze 3 razy ....

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 gru 2007, 16:11

lucy dzieki.. dla mnie te rice pudding tez cos na kleik wyglada hehe
ja wlasnie szukalam zupek i chyba nie ma. dlatego pytam ciebie..
kupie mi dzis jakies nowe warzywka.. jak sie marcheweczka znudzi hihi
fajnie tak eliminowac cyca.. wiecej swovbody..
chcialabym mu sama zupke gotowac i taka swieza podac.. ale te warzywa sa watpliwe.. z drugiej jednak strony kiedys bedzie musial zajadac to co my a nie sloiczki
wiec bede mu gotowac z organic

a w polsce mama mu cos przygotuje i beda sobie wcinac hehe
ona chce go zabrac do pracy zaraz na drugi dzien. ja ide do fryzjera na kilka godzin wiec do tego czasu musze mu cos juz pewnego wdrozyc do diety hehe zeby nie padl z glodu hihi

dziewczyny z malym biustem (lucy kamila) skoro karmicie juz rzadziej cyckiem to zauwazylyscie spadek biustu??
wiem ze to nieuniknione. ale powrot do malego NIC mnie doluje hihi
teraz mam male COS hihi i jest ok

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 gru 2007, 16:23

Jestem na moment :-D przyszla tesciowa iiiiiiiiiiii :ico_olaboga: :ico_zly: :ico_olaboga: :ico_zly: ,przyszla paczka od chrzestnej Wiki fajny kaplecik i maskotka mikolaj ale niespodzianka :-D :ico_brawa_01: ,bylismy do poludnia u chrzesnika meza i dzieciaczki plakaly jak zobaczyly mikolaja :ico_placzek: :ico_placzek: ,mezulek szybko sie przebral i bylo juz oki :-D ,za godzinke jedziemy do braciszka zobaczymy na reakcje Arusia :ico_oczko: zmykam pa kochanienkie :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

06 gru 2007, 16:27

Rano po przebudzeniu herbatka.
9, 12(nie zawsze) cyc.
14 zupka (pół słoiczka lub mniej, bo więcej Helenka nie chce).
16 cyc (przed drzemką)
17.30 - deserek (to dopiero w planie)
19.30 - 100 ml kaszki, po której zasypia na 40 min po czym budzi się na cyca i zjada zazwyczaj obydwa.
W nocy karmię 3 razy mniej więcej o 23, 2.30, 5 (cycem oczywiście). No i w dzień też daję herbatkę kiedy chce, z reguły przez cały dzień wypija 2 butle po 100 ml; na razie pije z hippa jabłko z melisą (jej ulubiona) oraz malina z dziką różą i czasem z kopru włoskiego, ale że nie jest słodka, to mieszam z którąś z tych dwóch.

Co do konsystencji zupek, to na moje oko jest taka sama jak deserków. Zupkę podaję łyżeczką, kaszkę z butli.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 gru 2007, 16:31

dzieki aniu

frydza wklejaj fotki z mikolajem hehe

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

06 gru 2007, 16:44

Madziorka, kupalem nie waż sie dołować :ico_nienie: Skoro Leoś radosny to wszystko jest ok :-)

[ Dodano: 2007-12-06, 15:51 ]
frydza, dawaj foty, popatrzę chociaż bo mój Mikołaj jeszcze do mnie nie dotarł... O, chyba właśnie idzie hehe :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

06 gru 2007, 17:37

Witam kochane moje :ico_oczko:
Kurde tyle bylo tych stron że hohohoh :ico_olaboga: przeczytałam ale :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: nie odpisze bo nie pamietam :ico_wstydzioch:

Mialam kompa zepsutego ale przed chwila bratanek przyszedl i naprawil uffff :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

06 gru 2007, 17:55

Madziorka te zupki w sloiczkach o ktorych piszemy to po prostu sa przetarte warzywa, wiec to samo co w UK, tylko tak sie nazywa :ico_oczko: , a rice pudding to chyba kleik, ktory sie dodaje do mleka dla zageszczenia, nie?
Jak dalas cos z kukurydza to powinno Leonaka "puscic" :ico_oczko: , ale z drugiej strony jak nic nie "mowi", ze mu zle, to ja bym sie nie martwila. zastanawialam sie ostatni, skad wiesz, ze 12 dni bez kupy :ico_oczko: ja bym nie wiedzial ile, bo bym nie pamietala kiedy byla ostatnia. A jak Adasiowi teskno do przebieraznia zesrakanych pieluch to moze do nas przyjechac, bo dzis mialam juz chyba 5 kup :ico_olaboga:
Magda wlasnie sie zastanawialam, czy nas olalas, czy co? :ico_oczko:
Frydza fajny mikolaj z Viki w podpisie

A Luska dostala od ciotki taka maskotke - mikolaja co spiewa i takiego nerwa zlapala na ta zabawke :ico_olaboga: tak strasznie na nia wrzeszczala i normalnie rozszarpac chciala :ico_szoking: :ico_szoking: . wszyscy sie smiali, ze pewnie za maly na oczekiwania Luski, dlatego sie wkurzyla hehe

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

06 gru 2007, 18:01

Jasnie Pani :) pisze:Magda wlasnie sie zastanawialam, czy nas olalas, czy co?
Ja no co ty :-D :-D
Czekam na chrzestna Marcinka ma byc przed 18 napewno z prezencikiem :ico_oczko: a Marcinek śpi :ico_oczko:

Ja powoli zaczynam sie przybierac do porzadkow światecznych zaczelam od listy :ico_brawa_01: :-D :-D oraz zdjelam firanki w calym domu do prania jutro biore sie za mycie okien :ico_oczko:

Temat sloiczkow moj synek najbardziej lubi owoce ze sloiczkow ale zupki tez je biszkopta mu probowalam dawac jadl nie narzekal ostatnio nawet chrubki kukurydzuiane dalam zjadl 3 sztuki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

06 gru 2007, 18:24

magda26 pisze:Ja powoli zaczynam sie przybierac do porzadkow światecznych zaczelam od listy

kurde ja tez o liscie dzis pomyslalam :-D :-D ale chyba na mysleniu sie skonczy :-D :-D
biszkopta mu probowalam dawac jadl nie narzekal ostatnio nawet chrubki kukurydzuiane dalam zjadl 3 sztuki

Luska uwielbia chrupki i biszkopty, ale daje jej tylko wieczorem, przed kąpielą, bo po tych smakolykach i tak od razu do wanny trzeba :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość