Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

30 wrz 2008, 20:20

No to kochane wrzesien sie skonczyl i zaczyna pazdziernik Wiec teraz czas na nas pazdziernikowe kobitki na porodowke :-) Slonko jutro twoja kolej :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-30, 20:42 ]
Mozna powiedziec że Martuni M na dzien chlopca dostal najwspanialszy prezent :ico_dziecko:
SLONKO kochana moze sie jeszcze dzis uwiniesz trzymam kciuki za ciebie

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

30 wrz 2008, 21:09

dana pisze:SLONKO kochana moze sie jeszcze dzis uwiniesz trzymam kciuki za ciebie
nic narazie się nie dzieje no może tylko to że rano wyskoczyły mi trzy opryszczki na ustach i wygladam jak boroczek ale opryszczka nie jest objawem porodu wiec raczej nocke w domku spędze i :ico_olaboga: teraz jak mały sie urodzi to nie będe mogła go pocałować , kupiłam jakieś plasterki na to ale kto wie kiedy to zniknie :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

30 wrz 2008, 22:06

dana pisze:Mozna powiedziec że Martuni M na dzien chlopca dostal najwspanialszy prezent
w koncu tak "dokuczal" martuni ze malutka juz nie mogla wytrzymac i powiedziala ze tatkowi prezent zrobi!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale rzeczywiscie rewelacja!!!

Oczywiscie gratuluje MARTUNI i zycze zdrowka dla malej Igusi!!! niech duza rosnie i zdrowo!!!

Jak sie tak patze na wasze dziecaczki to poprostu az lzy wzruszenia w oczkach staja!!! A te zdjecia rewelacyjne. I musze powiedziec ze jakbym nie znala plci to zgadlabym, bo dziewczynki wygladaja jak dziewczynki a chlopcy jak chlopcy!!!! :ico_brawa_01: Ale bobasy CUDOWNE!!!!!!!!!!!!!!!!!

GRATULUJE wam wszystkim - my jeszcze musimy poczekac ok. 50 dni................... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 wrz 2008, 22:26

betka pisze:GRATULUJE wam wszystkim - my jeszcze musimy poczekac ok. 50 dni...................
Dziekujemy!!!Minie szybciutko!!!Ja dopiero test robilam ,ani sie obejrzalam a juz lozeczko pelne :ico_brawa_01: Tylko ta koncowka sie ciagnie,ale to w sumie te 2 ostatnie miesiace tylko :ico_sorki: Jeszcze troche i bedziemy Twoje ogladaly :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

01 paź 2008, 01:18

marta jeszcze raz gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
po tym znieczuleniu to nawet noga ruszyc sie nie da mnie musieli z łóżka na łóżko przenosic dopiero po ok. 2,5 godzinach moglam ledwo ruszyc palcem od stopy :ico_noniewiem: ale milo to wspominam bo potem to dopiero jazde mialam :ico_chory: ,dali mi z taka maszynke z morfina mialam taki specjalny guziczek by walnac sobie dawke gdy zacznie bolec :-D ,wiec dusilam i dusilam :ico_szoking: ale i tak bolalo :ico_chory: :ico_chory: , dwa dni mialam masakre :ico_noniewiem: a juz nie wspomnne pierwszego przysznica po :ico_placzek: :ico_placzek: istny horror ledwo sie doczlapalam, ale juz umyc sie rady nie dalam i położna mnie myla wycierala i ubierala, :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ,a nie bede pisac co mi sie stalo podczas tego prysznica bo nie chce sobie przypominac i was straszyc :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

01 paź 2008, 09:06

Witam:-) slonko2008, kochana dzis masz termin no to czekamy :ico_oczko:
slonko2008 pisze:nic narazie się nie dzieje no może tylko to że rano wyskoczyły mi trzy opryszczki na ustach i wygladam jak boroczek ale opryszczka nie jest objawem porodu wiec raczej nocke w domku spędze
oj bidulko! :ico_olaboga: no to szybko niech ci zlaza a akcjia porodowa niech sie zaczyna :ico_oczko: hehehe zaczynam teraz popedzac ale rozumiecie ja juz chce miec moja niunie przy sobie a nie w sobie :ico_ciezarowka:
:ico_nienie:
betka pisze:my jeszcze musimy poczekac ok. 50 dni
:ico_nienie: o nie kochana ja nie zamierzam nawet doczekac calych 12 :ico_sorki: :ico_oczko:
miszka, ta twoja Natalcia jest taka dlodka ze zacalowalabym ja :ico_buziaczki_big:
adia26, oj to straszne mialas przejscia :ico_olaboga: :ico_chory:

[ Dodano: 2008-10-01, 09:09 ]
miszka, sorki za jakis nie wyrazny napis chodzilo mi ze Slodka ale jak patrze na nia to zjadlabym ja ślicznosci i dlatego nie widze do konca co pisze :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

01 paź 2008, 11:35

Dziewcznki przekazuje wiadomosc od Marty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Czuje sie nawet nieźle :-) mala spi od 7 jak aniolek ale w nocy dala mi popalic-byla glodna-walczymy z karmieniem cycem.Juz sie nie moge doczekac kiedy wroce do domu i przedstwie wam moja princess Igusiejaest taka mieciutka wloski ma jak piorka dlugie girki i paluszki troszke podrapana jeszcze
wszystkie nas pozdrawia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

01 paź 2008, 11:46

adia26, super wiadomość :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

01 paź 2008, 20:21

adia26, dzieki kochana za wiadomosc tez niemozemy sie doczekac by przedstawila nam ta mala ksiezniczke :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: buzialki ogromniaste dla nich

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

03 paź 2008, 03:19

dana, Ty juz nie dlugo sie rozsypiesz jak samopoczucie??
slonko2008, widze ze Antoś upodobal sobie twoj brzuszek trzeba go jakos zachecic do wyjscia,moze szpnij mu ze Kcper zapeasza go na impreze :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość