Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 sie 2009, 00:05

ok. ja mykam pod prysznic i do łóżka :ico_spanko:
dobrej nocy :-)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

28 sie 2009, 00:06

ale wtedy to juz pewnie babciami bedziemy
No ja napewno bo wy jeszcze raczej nie :ico_oczko: :-D

kochana ty sie martwisz o to ze Igunia nie chce cycowac alezirca ma racje jak jej zamiast sniadanka dasz cyca itd to sie znow rozcycuje :ico_oczko: i to na bank A ja mam problem z oduczeniem cycowania nocnego no bo wszyscy mowia ze juz nie powinna w nocy jesc ale jak ja probuje jej nie dac to bedzie ryk i wiem ze u nas nie ma sily zeby taki krzyk przetrwac ona bedzie krzyczec nawet cala noc jedna proba i poleglismy to jest nie do zniiesienia nie mozna pozwolic dziecku tak plakac a raczej drzec sie :ico_olaboga: :ico_placzek:
#Wiec jak ktos ma madre propozycje jak ja oduczyc tego cycowania nocnego to chetnie poslucham ale zadnych drastycznych na sile odciagan cos innego pliz :ico_sorki: :ico_sorki:

Mam troche stresa kobitki bo @ mi sie opuznia jest w ogole beznadziejnie nie regularna tzn cykl jakis wydluzony wiec nie wiem co jest grane narazie czekam oby nie :ico_ciezarowka: bo sie pochlastam :ico_placzek: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 sie 2009, 00:07

adia26, przypadki sa najlepsze bo my planowalismy i tylko niepotrzebny sters byl....chociaz teraz troche mam myslowke i juz mialam dzis kupic test ale nie bylam w sklepie wiec jutro kupie-ylko ze okres mi sie dopiero skonczyl no ale trwal 3 dni :ico_noniewiem:
kup teścik po co masz się stresować

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 sie 2009, 00:11

dana, nie znam innej metody-to metoda zastosowana przez moja siostre- nie dawac cyca wychodzic z pokoju zamykac sie w ubikacji puszczac wode i zatykac uszy :ico_noniewiem: kiedys czytalam tez o kaims smarowaniu cyckow keczupem czy musztarda ze niby dziecko sie zrazi ale to dla mnie chore :ico_olaboga:
zirca ma racje jak jej zamiast sniadanka dasz cyca itd to sie znow rozcycuje
tylko zeby jej jeszcze cos tam lecialo :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
juz sie nie moge doczekac 6 rano wtedy jak widzi cyca to sie az trzesie :ico_brawa_01:

adia26, dobrej nocki :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 sie 2009, 00:12

bo sie pochlastam :ico_placzek: :ico_nienie:
ty tez po teści i meldować nam co tam u was :ico_sorki:

naprawde nie mam pojęcia jka dac ci rade, ale ja zrobilabym tak w dzien zaczelabym ja do butli dostawiac nie ma ze nie chce próbować i próbować az zaskoczy zamiast jednego cyca w dzien butla z czyms dobrym :ico_sorki: i wtedy przekladac to na noc za kazdym razem robic jej żadsze mleczko az sie skończy na wodzie :ico_sorki:
u mnie z tymi nockami to podzialalo robilam coraz rzadsze mleczko i teraz tylko woda noca :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 sie 2009, 00:12

kup teścik po co masz się stresować
kupie kupie ale wlasciwie wiesz to taki stres nie stres bo w sumie to chce :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 sie 2009, 00:13

ok. jeszcze raz dobranoc :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 sie 2009, 00:15

ja tez lece dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 sie 2009, 00:15

bo w sumie to chce :ico_ciezarowka:
to trzymam kciukaski papapa :-D

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

28 sie 2009, 09:52

dzień dobry! :ico_kawa: na początek
ale się wczoraj wieczorkiem napisałyście,teraz pewnie jeszcze śpicie :ico_oczko:

wiecie co mój mały ma chyba biegunke,myślałam że to od żebów ale 3 dzień :ico_olaboga: dziś już mi sie tak osrał że mu nogawkami poszło,kurde ja to się mam jak nie sraczka to brak kupy!!!!!!! :ico_olaboga: :ico_placzek:
zrobiłam mu smecte ale ma ją gdzieś,zaraz musze mu łyżeczką chyba dać :ico_noniewiem: masakra

slonko dobrze że nic poważniejszego się nie stało,mój wczoraj tez tak szalał ze nie wiem jak wyrżnął buzią o podłoge,i poleciałą mu krew ,chyba sobie ząbkami o dziąsło :ico_olaboga: :ico_olaboga: też sie strachu najadłam :ico_olaboga: oh te nasze dzieci!

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość