patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

02 mar 2011, 11:27

Koroneczka, no wlasnie dzis wazylam sie na tej samej co tydzien temu pokaza mi 1,5 kg wiecej. I pora dnia byla taka sama.
Watpie zebym zgubila tyle w tydzien czasu jeszcze po tej niedzielnej pizzy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 mar 2011, 11:31

Hejo :-) emilia7895, dobrze ze wszystko z dzidzią oki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I wyszlo na to ze tydzien temu jak oddawalam mocz bylam o 1,5 kg ciezsza
koroneczka ma racje roznie z tymi wagami bywa, ja tez u lekarza warze innaczej a w domu tez innaczej :-)

Markotka wiesz ja nie wierze ze bedziesz co pół roku wymieniac butelki, tak jak motylek pisze poprostu co jakis czas trzeba je wygotowac, nie beda juz pierwszej jakosci alel starcza :-)


Zreszta sama potem zobaczysz jak to wyglada w praktyce :-D
No właśnie jutro tłusty czwartek :-) :-) :-)[/quote czyli jutro wiecej kilogramow bedzie :-D a tam ja bardzo lubie paczki wiec sobie nie odmowie :-)

Murchinson, czyli nadzieja jest ze bede kitki robic, no wyszystko jest mozliwe :-)

U nas pogoda fajna narazie 3na plusie a zobaczymy jak dalej bedzie :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

02 mar 2011, 11:35

no wlasnie dzis wazylam sie na tej samej co tydzien temu pokaza mi 1,5 kg wiecej.
Może się porządnie wypróżniłaś :-D :-D :-D To też ma znaczenie!

Ja też pączków sobie nie odmówię, bardzo lubię!!!A w naszej sytuacji kilogram w tą czy w tą :-D :-D nie robi różnicy :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

02 mar 2011, 11:58

Może się porządnie wypróżniłaś :-D :-D :-D To też ma znaczenie!
od tygodnia znow mam zaparcia :ico_haha_01:

[ Dodano: 2011-03-02, 10:59 ]
moja mama jest cukiernikiem i wlasnie w pracy odpowiada za paczki i drozdzowki. Pracy jej wspolczuje zwlaszcza przy takich okazjach ale pozniej cala rodzine obdziela jej owocami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

02 mar 2011, 12:07

od tygodnia znow mam zaparcia :ico_haha_01:
No to cud się wydarzył :-) Bidulka z tymi zaparciami, ja na szczęście nie mam z tym żadnych problemów! Ale staram się jeść produkty wysokobłonnikowe :-)
moja mama jest cukiernikiem i wlasnie w pracy odpowiada za paczki i drozdzowki. Pracy jej wspolczuje zwlaszcza przy takich okazjach ale pozniej cala rodzine obdziela jej owocami :ico_oczko:
Zazdroszczę! Ja to jutro rano wybiorę się do cukierni koło mnie i zakupię zapas na cały dzień :-) Będę sobie podjadała a co :-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

02 mar 2011, 12:13

Ale staram się jeść produkty wysokobłonnikowe :-)
ja tez,do tego duzo owocow ktore poruszaja pewne partie ciala :ico_oczko: no i dodaje wszedzie oliwe. Widac maluch od czasu do czasu cos zacisnie albo po prostu taka moja uroda. Tylko ze strasznie to meczace

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

02 mar 2011, 12:16

patrycja_g, Wierze! Ale może rzeczywiście Dzidzia gdzieś uciska i po porodzie wszystko powróci do normy :-)
Lece zaraz na jakiś spacerek, bo cudna pogoda trzeba to wykorzystać

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 mar 2011, 12:21

witam
znowu słonecznie :-D
dzisiaj położną już zaliczyłam :-D następnym razem ona do mnie przyjedzie czyli w poniedziałek lub wtorek :-)
wstawiłam już grzybki suszone na sosik,bo dzisiaj zrobię placki ziemniaczane :-D
pranie wstawiłam,mąż sobie drzemie,a Hania w przedszkolu :-) nic tylko leniuchować :ico_haha_01:
Antosia wazy ok 1700 g, nastepna wizyta za 2 tygodnie
duża dziewczynka :ico_brawa_01: a czemu wizyta za 2 tygodnie?

NOWA zdrówka i bawcie się dobrze :-)

Koroneczka też bym chyba została przy panelach :ico_noniewiem:

patrycja_g najlepiej ważyć się od początku do końca na jednej wadze i o tej samej porze :-)
ja się na swojej ważę zawsze przed wizytą u gina,czyli po obiadku i tak samo ubrana i jest 2 kg różnicy między moją a jego wagą :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

02 mar 2011, 12:33

Koroneczka też bym chyba została przy panelach :ico_noniewiem:
Też tak się stanie Aniu! duża oszczędność- 3-4 razy taniej, a przy tylu metrach kw. to naprawdę duża oszczędność.

Oki narazie się żegnam i uciekam na słoneczko naładować akumulatory :-) odezwę się po obiadku!

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 mar 2011, 12:54

Ja właśnie z Młodym dotarłam do mamy. Pogoda ładna więc trochę się dotleniliśmy, wracać będziemy autobusem bo i jad nie dam rady i małego nogi bolą. Mama jutro będzie robić pączki już nie pamięta kiedy takie domowe jadłam.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość