Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 mar 2011, 12:59

Też tak się stanie Aniu! duża oszczędność- 3-4 razy taniej, a przy tylu metrach kw. to naprawdę duża oszczędność.
no to pewnie,zawsze na cos innego będzie można przeznaczyć kasę :ico_sorki:
Mama jutro będzie robić pączki już nie pamięta kiedy takie domowe jadłam.
to fajnie :ico_brawa_01:
ja chyba rok temu jadłam domowe pączki :ico_noniewiem:

zaraz idę się za placki brać bo już zgłodniałam :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 mar 2011, 13:19

A ja własnie sie dowiedziałam ze moja tesciowa tez sie szykuje na robienie paczkow wiec beda na pewno pyszne :ico_haha_01:

Ja na szczescie tez nie mam problemow z zaparciami, wszystko idzie gładko :-D
Tylko mam problemy ze snem, nie umiem zasnac w nocy, a jak wstane na siku to tez tragedia bo potem tez nie moge spac :ico_olaboga:
A dodam ze w dzien nic nie spie.

A no i byłam oddac dzisiaj te nieszczescne pity stałam tylko 30 minut bo bylam o osmej rano, ale potem juz kolejka nawet na dworze sie robiła :ico_olaboga:

aniawlkp86, a o czym ta połozna z toba rozmawiała??? Bo ja jak byłam na wizycie u leakrza z Filipkiem to tam mnie zaczepiła plozna i pytała o termin porodu bo zauwazyła ze w ciazy jestem i powiedziłała ze do mnie przyjdzie w marcu.
Z Filipem nie miałam takiej wizyty, wiec myslałam ze u nas przed porodem nie chodza.

A

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

02 mar 2011, 13:29

ja tez sie bardzo ciesze, ze u malej wszystko ok, a wizyta w sumie to nie wiem dlaczego, powiedzial ze za 2 tygodnie
Tylko mam problemy ze snem, nie umiem zasnac w nocy, a jak wstane na siku to tez tragedia bo potem tez nie moge spac :ico_olaboga:
A dodam ze w dzien nic nie spie.
to tak jak ja :ico_noniewiem:

a ja mam dylemat co do tej krwi :ico_noniewiem: wczoraj pytalam o to gina a on powiedzial, ze to nasza decyzja, ale on swojemu dziecku by tego nie pobieral :ico_noniewiem: doradzil zasiegnac opinii hematologa, ale ja niestety nie znam nikogo takiego :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-03-02, 12:31 ]
a na wizycie sie jeszcze dowiedzialam, za Tosia jest juz glowka w dol i raczej juz tak zostanie, a szyjka w porzadku, nie skraca sie jeszcze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

02 mar 2011, 13:44

Wiola85 to nie ciekawie masz z tym snem :/ mi nic nie dolega :-) jak się położę tak zasnę czy to noc czy dzień, zaparć też nie mam jak na razie wszystko ok :-)
Może ciepłe mleczko na sen?

Emilia7895 ja też mam za dwa tygodnie wizytę, wyczytałam że teraz większość lekarzy od 29 tygodnia każe przychodzić co 2 tygodnie a od 8 miesiąca co tydzień

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

02 mar 2011, 13:50

Emilia7895 ja też mam za dwa tygodnie wizytę, wyczytałam że teraz większość lekarzy od 29 tygodnia każe przychodzić co 2 tygodnie a od 8 miesiąca co tydzień
ooo, to moze dlatego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

02 mar 2011, 13:53

witam :-D

jutro tłusty czwartek, moja studniówka i urodziny mojego małża :ico_szoking: a ja jeszcze prezentu mu nie kupiłam, dzisiaj jadę do galerii, to może portfel jakiś fajny, skórzany mu kupię :ico_noniewiem: W Carrefour są dzisiaj akcesoria dziecięce i ubranka w bardzo niskich cenach-robię nalot :ico_haha_01:

Emilia ale duża już Antosia :ico_brawa_01: fajnie, że już główkowo ułożona :ico_brawa_01: następna wizyta za 2 tyg. może ze względu na to ciśnienie?

Wiola a dlaczego miałabym nie kupić nowych butelek po pół roku? Przecież butelek uzywa się kilka-kilkanaście razy na dobę, ciągle wyparza czy sterylizuje, szoruje szczotką-powstają mikropory, w których osadzają się resztki jedzenia i rozwijają bakterie, czyli się zużywają bardzo i wymagają wymiany. Poza tym na pewno nie można używać butelek z osadem od herbaty czy soku, którego nie można już zmyć.

Murchinson a w jakim wieku jest siostrzeniec?

Nowa zdrowiej szybciutko :ico_sorki:

Ania ja dzisiaj od rana ciągle głodna jestem :ico_sorki: już 4 kawałki ciemnego chlebka z białym serem zjadłam :ico_olaboga:

Koroneczka ja mam panele w mieszkaniu i bardzo szybko powiedziałam sobie-nigdy więcej! Jak będziemy budować dom, to podłoga będzie na pewno drewniana.

Patrycja ciekawe z tą wagą :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

02 mar 2011, 13:57

następna wizyta za 2 tyg. może ze względu na to ciśnienie?
chyba raczej nie, bo mowil, ze to moze byc normalne, ze tak z biegu weszlam i jeszcze po schodach :ico_oczko:
Ania ja dzisiaj od rana ciągle głodna jestem
mnie z kolei slodkosci sie zachcialo od rana :ico_olaboga:
Koroneczka ja mam panele w mieszkaniu i bardzo szybko powiedziałam sobie-nigdy więcej! Jak będziemy budować dom, to podłoga będzie na pewno drewniana.
my mamy parkiet i nie narzekam, wlasciwie to jestem z niego bardzo zadowolona

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

02 mar 2011, 14:10

emilia7895, my położyliśmy panele na parkiet, bo parkiet był bardzo zniszczony przez poprzednich lokatorów i teraz te panele przeklinam na czym świat stoi, a dodam, że nie kupuliśmy wcale najtańszych :ico_zly: nigdy więcej nie założę paneli, jednak co drewno, to drewno.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

02 mar 2011, 14:49

emilia7895, super ze juz gotowe do porodu jestescie, a Antosia duza dziewczynka :ico_brawa_01: ja to sie caly czas martwie bo maly dalej glowka pod zebrami, lekarz mi tego mowic nie musi dziennie mi ja wyciska :ico_oczko:

markotka, ja tez dzis napadam na carrefoura, ale mniej ze wzgledu na artykuly dzieciece a bardziej z tego wzgledu ze jest duzo rzeczy w dobrych cenach ktore ja akurat potrzebuje.
A z tymi panelami mam identycznie. My jak dostalismy mieszkanie to bylo 3 m-ce na jego remont i zeby nie trzeba bylo tynkow kuc itd postanowilismy sciany i podlogi pokryc panelami, w koncu nikt ich nie sciaga zeby sprawdzic czy remont zgodnie ze specyfikacja zrobiony. Ja psiocze przy sprzataniu a R juz tez powiedzial ze to ostatni raz kiedy mamy panele

A o tych lekarzach tez czytalam ze po 30 tc bedzie sie u nich w gabinecie sporo czasu spedzac.

I zapomnialam Wam napisac... wczoraj na szkole rodzenia dziewzyna dostala skurczy porodowych. Co poniektorzy mysleli ze bedziemy miec zajecia z praktyka ale wywiezli ja karetka :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 mar 2011, 15:08

aniawlkp86, a o czym ta połozna z toba rozmawiała??? Bo ja jak byłam na wizycie u leakrza z Filipkiem to tam mnie zaczepiła plozna i pytała o termin porodu bo zauwazyła ze w ciazy jestem i powiedziłała ze do mnie przyjdzie w marcu.
Z Filipem nie miałam takiej wizyty, wiec myslałam ze u nas przed porodem nie chodza.
widać u ciebie też chodzi przed porodem :-)
a o czym gadała? w sumie prawie to co u gina na początku,waga,ciśnienie,tętno dziecka i zakłada ci kartę u siebie i wypytuje o warunki mieszkaniowe,wykształcenie itp,a potem opowiada o oddychaniu podczas porodu,co do szpitala zabrać jeśli się coś zmieniło w szpitalu w którym chcesz rodzić,pokazuje jakie ćwiczenia możesz sobie wykonywać itd i tak co tydzień,prócz tego wstępnego wywiadu jak kartę zakłada :ico_oczko:
a na wizycie sie jeszcze dowiedzialam, za Tosia jest juz glowka w dol i raczej juz tak zostanie, a szyjka w porzadku, nie skraca sie jeszcze :ico_sorki:
bardzo dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Emilia7895 ja też mam za dwa tygodnie wizytę, wyczytałam że teraz większość lekarzy od 29 tygodnia każe przychodzić co 2 tygodnie a od 8 miesiąca co tydzień
ja tak często nie chodziłam w pierwszej ciąży :ico_noniewiem: ostatnie 3 wizyty miałam co 2 tygodnie,ale może i teraz się coś zmieniło :-)

markotka po nalocie napisz co kupiłaś :-D :-D
ja to sie caly czas martwie bo maly dalej glowka pod zebrami, lekarz mi tego mowic nie musi dziennie mi ja wyciska :ico_oczko:
oby się jeszcze przekręcił,a ty na razie się nie martw :ico_sorki:
I zapomnialam Wam napisac... wczoraj na szkole rodzenia dziewzyna dostala skurczy porodowych. Co poniektorzy mysleli ze bedziemy miec zajecia z praktyka ale wywiezli ja karetka :ico_szoking:
wow co za wrażenia :-D :-D szkoda,że praktyki nie doświadczyliście ;-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość