magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

25 kwie 2012, 17:54

Ankara25, ja jestem z doskoku :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

25 kwie 2012, 20:43

Hej dziewczyny:)

Wpadam dziś na chwile jutro postaram sie wiecej napisac:)

Wielkie :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wszystkie urodzinki i ząbki !!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-)

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

25 kwie 2012, 21:02

Wpadam dziś na chwile
wszyscy na chwilke wpadają :-D :-D :-D :-D :-D :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

25 kwie 2012, 21:32

chyba za ciemna jestem jednak:p a tu tyle slicznych dzieci powstawianych macie.... ze pozazdroscic tylko ze swojego maluszka do kompletu nie da sie wkleic... poza tym moze ta ktora mi odpisuje przedstawi sie powie skad ile lat ile ma dzieciaczkow w jakim wieku sa itd...?zebym wiedziala z kim pisze... bo tak wy sie znacie a ja tu nowa bidna... ostatnio wyslalam posta patrze a napisali mi ze jestem noworodek forumowy ale wstyd pomyslalam sobie.... jest ktoras kobitka by mi pomoc bo chcialam zalozyc profil
hej, spokojnie :ico_oczko:
ja zaglądam tutaj z sentymentu i podczytuje dziewczyny bo jestem moderatorem wątków: wspólny termin i noworodki i niemowlęta :-)
napisz mi datę urodzin swojego dziecka i zrobię ci suwaczek i wytłumaczę jak masz go zamieścić.
tutaj masz opisane http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?t=9226 jak zrobić Awatarek (to będzie zdjęcie, obrazek) które sobie wybierzesz i będzie on widoczny pod twoim nickiem - tam gdzie wstawiłam krzyżyki
Ankara25
Noworodek Forumowy
xxxxxxxxxxx


Posty: 6

Może nie uwierzysz ale każda z nas była noworodkiem forumowym
Ja na forum jestem od 2006 roku :-D wczęśniej to był Tik-tak a później zmienili na obcasy.

a dziewczyny są bardzo sympatyczne, tylko zabiegane :-D ale to tak bywa jak dzieci rosną. Najwięcej to się na forum przebywa w ciąży gdy się na zwolnieniu siedzi :-D

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

25 kwie 2012, 22:05

oj tak tak moni26, ma całkowitą rację,że dziewczyny zabiegane i nie ma kto pisać :ico_oczko: w ciąży jednak ruch był duży :-D

Ankara25, dasz radę :-D

aneta11, hej :-) pisz coś więcej jak tam u Was, czekamy !! :-)

magda1614, no właśnie wszyscy wpadają tylko na chwilkę :ico_haha_02: ja się postaram zaglądać codziennie ale zobaczymy jak to w praniu wyjdzie :ico_oczko:

Naszło mnie dzisiaj na spaghetti i jak wracałyśmy z rehabilitacji to kupiłam co trzeba i pojadłyśmy z Karolcią :-D
Jeszcze na jutro zostało :ico_haha_01:

Idę kąpać dziewczyny,bo jeszcze szaleją :ico_olaboga: Karolinka w samych majtach biega i rzuca po całym pokoju ubraniem,a Martynka spaceruje w jednym bucie i prze szczęśliwe obydwie :ico_puknij: a mnie już głowa pęka od pisków :ico_olaboga:
Położyła bym się i odpoczęła przy książce albo fajnym filmie ale znając życie padnę zaraz po dziewczynach :ico_spanko:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

25 kwie 2012, 22:49

Hej
ja na sekundke :ico_wstydzioch:
widzeze sie forum przesunelo...a dokad????

ja niestety pracuje na pelny etat a jeszcze nie obczailam kiedy moge w pracy bezkarnie wbijac sie na forum :ico_oczko: zreszta i tak prace zmieniam ...wiec jestem starsznie zabiegana ...jeszcze moj M. balagani tak okrutn ie ze az mi sie wlosy jeza na glowie
w Londynie ciagle pada i wiecznie zasmarkasna chodze :ico_placzek: :ico_placzek:
nawet w ekekend nie mam mjak odpoczac bo sprzatam...a to po Szymkaurodzinkach a to trzeba bylo na drugi koniec Londynu zasuwac do kumplei na urodzinki :ico_olaboga: nawet nie mam czasu usiasc [przed tv :ico_placzek:


ale marudze :ico_oczko:

no nic klade sie spac popki maly spi a spi bardzo kiepsko..budzi sie po kilkanascie razy w nocy z krzykiem :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

25 kwie 2012, 23:25

tabogucka, przeniesiony temacik z "noworodki i niemowlęta" na "pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!" :-D

A czemu zmieniasz ? Przecież dopiero co zaczęłaś pracować, tak ? Bo ja nie w temacie za bardzo :ico_wstydzioch:

Pochwal się Szymusiowymi zdjęciami !! :-)
Może na ząbki tak się budzi w nocy,bo moa też tak czasem ma,że wybudza się z krzykiem :ico_noniewiem:

Kurcze 12 maja mamy wesele znajomych i M. już obkupiony, dziewczyny kreacje mają gotowe,a ja oprócz butów nie mam nic... :ico_noniewiem: Nie mam nawet pomysłu co by tu można było kupić,a już w ogóle nie mam ochoty na łażenie po sklepach... :ico_olaboga:
Szkoda,że to nie takie proste jak u facetów. Tylko kwestia koloru garnituru, koszuli i krawatu i po robocie,a babki mają taki wybór,że aż nie wiadomo w co się ubrać :ico_olaboga:
Może coś doradzicie ? :-D

Dziewczyny wykąpane i właśnie usnęły, więc lecę sobie zrobić szybko herbatkę i może uda mi się przeczytać chociaż ze 2 strony książki zanim usnę :ico_haha_01:

Dobranoc :-)

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

25 kwie 2012, 23:48

może uda mi się przeczytać chociaż ze 2 strony książki zanim usnę :ico_haha_01:
dobre hehe i ciekawe czy dasz rade choć stronke przeczytać :-D :-D :-D

ja ide sie tez kapać i spac bo i tak juz pózno i jakos nigdy sie nie moge wyrobic zeby isc wczesniej spać :ico_sorki: :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

26 kwie 2012, 08:46

ja ostatnio tez padnieta chodze... najlepiej to juz o 20.00 :ico_wstydzioch: bym spala :ico_wstydzioch: a dzisiaj znowu po urzedach musze latac, najgorsze, ze Marcysi ostatnio nie usmiecha sie wogole siedziec w wozku i sie przekreca i wstaje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

26 kwie 2012, 13:00

Hej :-D

Piękna pogoda dziś :ico_brawa_01: termometr w cieniu pokazuje 20 stopni :-D tylko troszkę wieje ale to nic, powieszę pranko, położę Martysię na drzemkę i później uciekamy na spacerek :-D

magda1614, przeczytałam dwie strony i zasnęłam z książką w ręce :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:
Jak tam szczepienie ?

NowaSejana, Martynka jak zaczynała wstawać to tak się kręciła w wózku,że pasy ściągała i wstawała :ico_olaboga: na spacerki chodziłyśmy na podwórko tylko i nosiłam ją na rekach :ico_noniewiem: na szczęście szybko jej to minęło i teraz jak ją wsadzę do wózka to siedzi grzecznie cały czas ew. usypia ale to się baaaardzo rzadko zdarza.

Dziewczyny co dajecie do picia dzieciaczkom ??
Martyś oprócz cyca pije wodę przegotowaną ale tak się zastanawiam czy mogę jej podawać zwykłą wodę prosto z butelki np. nałęczowiankę czy żywiec zdrój ?

Jak mi się uda wgrać filmik to Wam pokażę co Martyna wyprawia :ico_haha_01: :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość