Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

17 lis 2007, 12:39

justynat., skoro maly nie placze znaczy ze nie glodny ...gdyby chcialo mu sie jesc napewno dalby znac :ico_oczko: :-D Kolka, to prawie tak jak u mnie...Kacpi dzis zwariowal chyba :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

17 lis 2007, 12:52

Moja panna już śpi :ico_brawa_01: Tzn, że mam ok 10 minut wolnego :-D

Jutro pewnie wizyta u teściów... To dopiero będzie bonanza... Dumam, co by tu wykombinować, żeby nie jechać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

17 lis 2007, 13:07

wkurzylam sie .. ta baba od stronki sama nie wie czego chce... nie wie co mam tam wpisac ,jakie kolory maja byc na str,w jakim klimacie ma byc itp...wiec narazie musze czekac az sie namysli :ico_zly: a w tym czasie bawie sie i robie stronke moim łobuzom :-D www.mordeczka.pl.tl

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

17 lis 2007, 13:21

M0rD3CzKa, najlepiej pewnie byłoby, jakbyś czytała w jej myślach, lub była nieomylna. Ludzie to mają charakterki :ico_nerwusek:

A stronka zapowiada się fajnie, narazie chyba tylko jedna fotka jest?

Moja panna jeszcze śpi :ico_szoking: To już pół godziny :ico_szoking: :ico_oczko: Trzeba szybko działać i brać się za robotę, tylko tak mi się nie chce....

[ Dodano: 2007-11-17 ]
dziewczyny- gdzie jesteście i co robicie? :ico_noniewiem: Takie pustki... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

17 lis 2007, 16:26

hejoo no nareszcie chwila dla siebie :-D :ico_brawa_01: Olenia śpi, mąż w pracy :ico_brawa_01:
to lecę was poczytać

[ Dodano: 2007-11-17, 15:36 ]
tak sobie weszłam na chwilkę na naszą klasę, poszukałam znajomych z liceum i kogo zobaczyłam???? dwóch największych debili i jednego neutralniaka. ależ oni się pozmieniali :-D wyglądowo oczywiście :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

17 lis 2007, 16:38

delicja pisze:dwóch największych debili i jednego neutralniaka. ależ oni się pozmieniali :-D wyglądowo oczywiście :-D

a debile z nich nadal? :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

17 lis 2007, 16:46

Kolka pisze:a debile z nich nadal? :-D

nie wiem :-D moze już wydorośleli :-D w końcu najwyższy czas :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-17, 15:57 ]
Mordeczko zdolniacha z Ciebie :-D :ico_brawa_01:
justynat moja Oleńka ma takie suche placki na łokietkach i na szyjce, ale u nas to wiesz co to oznacza :( jak będą się pojawiać w nowych miejscach, idź z małym do lekarza.
Cieszę się, że dzieciaczki już zdrowe :ico_brawa_01:
caro a ja ubilewam nad tym , że tyle smakołyków, a moja niunia długo ich nie spróbuje :ico_placzek: ale marcheweczka i ziemniaczek się przyjęły :ico_brawa_01:
kolka ja też myślę o czymś podobnym dla Oli, ale wybrałabym to drugie.
pomyślałam o czymś takim
http://allegro.pl/item269380302_little_ ... s_dhl.html
i trzymam mocno kciuki, żebyście jutro nie musieli jechać do gangreny. ja z moją mam na razie spokój. nie odzywam się do niej. no chyba że jakaś złośliwość nasunie mi się na język :-D

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

17 lis 2007, 18:16

Ale cisza :ico_olaboga:

delicja, chyba wybiore sie z nim do lekarza tak dla spokoju w poniedzialek, A Oleńka jak sie czuje?? Fajna zabawka, mój cyprian tylko komórkami i pilotem sie bawi acha i moze godzinami patrzec na właczona pralke :-D

A ja mam za 2 tygodnie w czwartek odwiedziny teściow w sumie akurat wtedy M. przyjeżdza wiec nie podoba mi sie to bardzo, ale z drugiej strony to tescioea przyjezdza na badania bo w piersi wykryli jej guzka wiec tak bardzo sie nie złoszcze no ale w sobote mogliby jechac do domu :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-17, 17:19 ]
Acha a moje dziecko juz 20 min samo sie bawi, tfu, tfu... Czyzby troche zmadrzało
Czytałam nasze posty jak byłysmy w ciąży troszke sie uśmiałam, powspominałam, tak jakos mi sie zebrało

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

17 lis 2007, 18:52

delicja, fajna ta zabawka i chyba na dluzej starczy :ico_haha_01: justynat., ja tez wspominalam niedawno nasze ciazowe posty :-D :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

17 lis 2007, 19:23

Dziewczyny melduje się lekko wcięta, wypiłam trochę wódeczki :-D :-D :-D ,więc przepraszam za ewentualne chaotyczne pisanie :-D bo zapomniałam wam napisać, że mój ma dzis imieniny a ja jutro tez mam imieniny wiec sobie troche chlaplim, maly strasznie marudził, nie chciał spac wogóle w dzień musiałam go wcześniej wykapac i juz spi
chuorek mam lepszy bo troche w głowce zaszumiało :-D :-D , ale oczywiscie wkórwił mnie (nie teściowa) brat męża, on ma za to dzis urodziny :ico_olaboga: :ico_olaboga: , chciał zebysmy przyszli, mój oczywiscie znał moje zdanie na ten temat i sie nawet mnie nie pytał czy chce isć, a on z pretensjami zadzwoni przed chwila że ja mu życzeń nie złożyłam :ico_puknij: , debil jeden, takiego wała mu zadzwonie , po co ja wogóle miałabym tam iśc patrzeć na te mordy zakapiorskie, chybabym oszalała i jeszcze młodego wziąść ze sobą :ico_puknij:

Ale nie chce mi się o tym myśleć, mam super chumor i chciałabym żebyscie miały taki sam, zapraszam na :564: i życzę miłego wieczoru :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość