Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

05 maja 2013, 13:23

A mnie sutki bolą dziś!

Ssosna, Twój kawaler ma dwa tygodnie, super!

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

Re: wiosna-lato 2013

05 maja 2013, 13:29

Małgorzatko, gdyby te dni nie były takie cenne to bym nie pisała, ale ma dzidzia ma już 3 tyg :D (zdobyte w trudzie, nieprzespanych nocach etc.)

PS. przeraża mnie twój awatar, nie używasz kremów na noc??? :)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

05 maja 2013, 13:33

Nie oszukujmy się :-) robimy się coraz starsze haha, trzeba się przygotować na to wszystko wzrokowo!

Tak, 3 tygodnie :-) wybacz :ico_urodzinki: :ico_brawa: no to już niedlugo miesięcznica.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

05 maja 2013, 16:26

monikaA88 dziecko bardzo szybko przyzwyczaja się do dobrego, a karmienie butlą jest dla niego dużo łatwiejsze niż piersią. Nie musi się wysilać, praktycznie samo mu leci. Moja Martyna nie chciała cycka i nie było siły na nią. Nie chciała chwycić... nawet takie kapturki sylikonowe nakładałam na brodawki i przez nie jako tako ciągła. W efekcie odciągałam ale odciąganie to nie to samo co dziecko przy cycu, laktacja nie pracowała tak jak trzeba. Ja czułam się jak dojna krowa, siedziałam odciągałam dawałam małej, a ona i tak połowę z tego wypluwała. :ico_zly: Głodna była, więc dostawała również mleko modyfikowane. Wytrzymałam tak prawie 3 miesiące. Później całkowicie przeszłam na mm. Młoda najedzona, zadowolona :ico_oczko: nie chorowała nam i w sumie do tej pory rzadko choruje, nie ma alergii.
Z perspektywy czasu żałuję, że od razu nie przeszłam na mm. Trudno, to że nie mogłam karmić nie robiło ze mnie gorszej mamy. Nigdy tak się nie czułam. Grunt że dziecko było najedzone i szczęśliwe :-)

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

05 maja 2013, 18:33

Dzień dobry przyszłam podbic karte i postawic ogromnego za donoszoną ciąże i skończony 38tc :ico_tort: :ico_brawa_01:

To my z dzisiaj i juz chyba to będzie nasza ostatnia odsłona :ico_oczko:
Obrazek

Monika NIc ja bynajmniej nie pomogę bo sama w tych tem,atach jestem jeszcze nie obeznana :ico_noniewiem:
Tibby kochana jesteś :-) tyle tylko napisze :-)
Małgosia czyli o malutka się nie martwie,ze jest za malutka,zresztą ide do gina we wtorek postaram sie go poprosić aby raz jeszcze ją zwazył i zobaczymy :ico_sorki:
sosna za 3 tyg bobaska Twego :ico_brawa_01:
kaczorek wszystkiego co najlepsze dla syncia! i dzidzius w brzuszku duzyyyy :ico_haha_02:
donatka dobrze mam to fakt :-) ma 38 lat swoich dwoje dzieci w tym 3 letnią córcie,ale codziennie jest u mnie i mi w czymś zawsze pomoże czy podłogi pozmywa czy odkurzy,wczoraj te okna pomyła jak mój mąż malował powiesiła firanki,umyła podłogi mąż aby sie jakos odwdzieczyć zrobił dla niej w sumie dla nich bo jeszcze ona ma męża obiadek i zaniesie i sobie zjedzą,a wieczorkiem juz mnie zaprosili do Mc Donalda :-)
ziolo?,jenny? co u was?

A ja wlasnie zrobiłam zaczyn do ciasta drozdzowego i zaraz je zrobie z truskawkami :ico_haha_02:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

05 maja 2013, 19:01

Dzień dobry przyszłam podbic karte i postawic ogromnego za donoszoną ciąże i skończony 38tc :ico_tort: :ico_brawa_01:

To my z dzisiaj i juz chyba to będzie nasza ostatnia odsłona :ico_oczko:
Obrazek
:-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Super!

My weszliśmy do domu dopiero, u nas ciepło i słonecznie!

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

05 maja 2013, 19:48

Malgorzatka, sosna, moni26 dziekuje za obszerne informacje bardzo przydatne. bede sie starac z tym karmieniem jak tylko moge i wszystko co robie to robie z mysla o moim Patryczku. chyba tak zrobie odstawie butle i dam mu cyca jak tylko zagoja mi sie sutki a sa juz na dobrej drodze. strupki powoli odchodza.

misia super brzuszek. widac ze juz sie sporo obnizyl.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

05 maja 2013, 20:23

Misiu to za chwilę już Milenkę będziesz widzieć, ale super, że ciąża donoszona, a brzuszek faktyczne już obniżył się Tobie.
O Kaczorku Ty też możesz już rodzić.
Moniko niestety nie pomogę, czy tak jestem w szoku, że znajdujesz czas na forum.
Małgosiu ładnie to tak straszyć nowym awatarkiem.
A u mnie planuje, planuje nowe mieszkanko i czas jakoś mija. Chodź w nocy głupia przestraszyłam się nie na żarty, bo biorę co kilka dni globulki, ale pierwszy raz tak wystraszyłam się, bo bałam się, że w nocy wody zaczęły mi sączyć się, przeżycie straszne, a jak rano śladu po globulce już nie było, to wszystko zrozumiałam i uspokoiłam się, że to nie były wody tylko głupia globulka :ico_sorki:
A od wczoraj lubię swój brzuszek oglądać jak mała kopie poprawia mi zaraz tym humor.
Dziewczyny może któraś z Was ma spodnie z h&m, bo mój mąż kupił mi dziś moje pierwsze spodnie ciążowe i jest małe, ale bo przy rozporku odsuwają się i widać bieliznę. I zastanawiam się, czy one powinnybyć w tym miejscu zaszyte, czy jednak powinnam mieć rozmiar większe, gdzie indziej leżą super. W sumie dziwne, że tylko jest tam materiał podłożony przy rozporku, zamiast zaszycia. Zastanawiam się, jak zrobione są inne spodnie z h&m.
Ostatnio zmieniony 05 maja 2013, 20:59 przez jenny1983, łącznie zmieniany 5 razy.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

05 maja 2013, 20:52

Az taki straszny :-)

Kazda by się wystraszyła.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

05 maja 2013, 21:01

Witam się dziewczyny.
My dziś pół dnia spędziliśmy na dworze. Bobi zadowolony i jakies 20min temu poszedł ładnie spac.

monika, ja nic nowego, oprócz tego co pisały dziewczyny nie powiem. Powodzenia i wytrwałości. I cierpliwości. Niestety trzeba do tego wszystkiego czasu. Wierzę w ciebie. Dasz sobie z mlekiem radę. A jak nie poleci więcej z cycusiów, to spokojnie, nie ma co się załamywać - MM też jest ok. Sama Bobika na tym wychowałam i nie mam sobie za złe.
A co do figury, to tak, jak Gosia pisze - jesteś TYDZIEŃ po porodzie! Nie oczekuj, że to, co zmieniało się przez 9mcy teraz po kilku/kilkunastu dniach wróci do poprzedniego stanu!!! Na to też trzeba czasu.
Ale makijaż pomaga ;-) Zdecydowanie. Spacerowaliście już z Patrysiem? Tak ładnie jest na dworze, może pójdziecie sobie dla relaksu, co?

do jutra! idę na Przepis na Życie!

jenny, cieszą mnie twoje pozytywne posty o Niuni.

misia, kochana śliczny brzuszek i fakt, jakby ciut niżej. Walcz o skierowanie na CC!!!!!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość