Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

31 gru 2009, 14:00

ciebie tez dopadły wymioty :586:

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

31 gru 2009, 14:06

może jakaś jelitówka... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

31 gru 2009, 14:17

:ico_noniewiem: :ico_noniewiem: kto wie dzis jakiś taki dzien smetny do tego mnie tez od rana boli po prawej stronie jakby jajnik :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: a może sie ścięgno naciagło ech ledwo chodzę a tu Sylwester w gościach

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

31 gru 2009, 14:38

dziękujemy za pozytywne oceny brzusia :-)
współczuję naszym wymiotującym :ico_pocieszyciel:

u nas właśnie prańsko zrobione, powieszone :ico_pranko: i teraz relaks. goloneczka nam się gotuje na wieczorek. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

31 gru 2009, 14:40

goloneczka nam się gotuje na wieczorek.
oooo rajciu ale narobiłaś mi SMAKA .........................

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

31 gru 2009, 14:43

właśnie też czekam na wieści od mojej koleżanki, która dziś ma wizyte u ginka, bo tydzień już po terminie jest i nie chce jej dzidzia się pospieszyć na świat. w nocy miała 2 skurcze jakby, ale po tym koniec. może jakies przepowiadające? :ico_noniewiem: ale poza tym nic się nie dzieje. może w końcu jakieś pozytywniejsze wieści dziś przyniesie niż tylko to, że dzidzia zdrowa. może wyznaczą jej termin w razie co na wywołanie...? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-12-31, 13:44 ]
oooo rajciu ale narobiłaś mi SMAKA .........................
ja osobiście nie lubię, ale czego się dla swojego mężczyzny nie robi, prawda? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

31 gru 2009, 14:48

:-D a ja uwielbiam goloneczkę do teko musztard ka chrzanowa mniam............
w takim razie trzymam kciuki za kolerzanke oby co mądrego wymyślili :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

31 gru 2009, 14:59

Dziewczyny dzeki ze pytacie :ico_buziaczki_big: Igunia miewa sie tak sobie ale naszczescie tym razem obedzie sie bez tych sterydow na oddychanie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tylko ciagle katar i kaszel dokuczaja no ale to trzeba przezyc :ico_sorki:

Ja pierwsza przespana nocke zaliczylam jak Iga zaczela 9 miesiac -mino ze jest cycusiowym dzieckiem

ale teraz przez to chorowanie nic sie wyspac nie moge :ico_spanko: wczoraj cala noc na mnie kaszlala :ico_olaboga: bo z nia spalam budzila sie bo nosek zatkany :ico_olaboga: ale w razie choroby wole ja brac do lozka :ico_sorki: w razie ,,w,,
teraz spi juz 1,5h :ico_brawa_01: i pewnie jeszcze troche pospi bo odsypia nocke :ico_brawa_01:


co was tak te wymioty dopadly :ico_olaboga: jeju :ico_sorki:

no a jak tam dziewczyny zakupy juz jakies zrobione( dla bobo ???) ja nic :-D :-D :-D jak bedzie dziewczynka to prawie nic nie kupie bo ciuszkow mam multum ale musze pokupowac te mniej przyjemne rzeczy....wiecie poporodowe :ico_chory: :ico_chory: tylko z tym tez mi sie nie spieszy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

31 gru 2009, 15:13

ja póki co czekam jeszcze z zakupami, bo została nam do kupienia wanienka, materacyk do łóżeczka, pościel jakaś i kosmetyki dla dzidzi. no i wiadomo, że te wszystkie rzeczy dla mamuśki - laktator, wkładki i poporodowe pierdołki. :ico_olaboga: zupełnie nie wiem co się przyda.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

31 gru 2009, 15:27

tibby, jak chcesz karmic to wkladki sie przydadza :-D chociaz w poczatkowych tygodniach nie na wiele sie zdadza :ico_haha_01: bo duzo jest tego mleczka :ico_brawa_01:
ja chodzilam po domu z pielucha tetrowa powkladana :ico_haha_01: szczegolnie jak mala karmilam z jednego cycorka to z drugiego sie lalo :ico_olaboga:
ach co za czasy :-)
a potem juz spoko jaz nawet nie pamietam od kiedy bez wkladek chodzilam jakos od 6 miesiaca to juz wogole nie byly mi potrzebne bo sie wszystko uregolowalo :ico_sorki:
laktator chyba sobie kupie nowy...ale jeszce nie wiem...chcialam aki elektronicznya ale niy reczne lepsze :ico_noniewiem:
mam reczny aventu i w sumie byl ok :ico_sorki: ale ja duzo nie odciagalam bo mi Iga non stop na cycu wisiala :ico_olaboga: teraz nie bede sobie mogla na takie cos pozwolic :ico_nienie: wiec laktator sie przyda zeby zmocnic produkcje raz ciach i zrobione :-D
ja wiem ze kupilam za duzo majtek poporodowych-tych jednorazowych bo w sumie uzywalam je moze z 5 dni i najepsze ze je wywalima a z 2 paczki mi zostaly :ico_puknij: traz by sie przydaly.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość