Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 lut 2012, 11:04

hej

mój dzisiaj pojechał z bratem do Zielonej Góry i jak jego brat kupi koparkę to A będzie nią wracał i zawita do domu po pólnocy...a na 7 rano w czwartek do pracy...no ale ma mu zapłacić 20 zł za godzinę jazdy...

ja jakiegoś powerka dostałam bo już w pokoju sprzątnięte,2 pranie się kończy,w piecu napalone,zakupki zrobione,nawet spacerek mały był i dałam Milenie po podwórku podreptać troszkę a jaka zadowolona była :ico_brawa_01: ,potem tylko gary mam do umycia i obiad zrobić :-D no ale co się dziwić jak pobudka już o 6.25 była :-/ w nocy na szczęście tylko 2 pobudki były...

w ogóle to mnie mała wczoraj wieczorem zdziwiła bo nie chciała nic jeść aż A wpadł na pomysł,że może mleko chce bo widziała jak Hania pije i faktycznie,wypiła 180 :ico_szoking:

Mariola_Larose, współczuję ci tak absorbującego maluszka :ico_sorki: może z wiekiem mu to wszystko minie :ico_sorki:
Co na obiadek dziś szykujecie??
co robicie na obiad?
pulpeciki w sosie pomidorowym i ziemniaczki + buraczki

emilia7895, teraz już Marcel nie mdleje jak gorączkuje? musieliście się strachu nieraz najeść przy nim :ico_sorki: fajnie,że do Ikea pojedziecie,udanych zakupów :ico_oczko: a jaką Marcel chce tablicę?taką na kredę czy może na magnesy?


stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: na 10 miesięcy Milci :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

29 lut 2012, 11:14

ja jakiegoś powerka dostałam
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
emilia7895, teraz już Marcel nie mdleje jak gorączkuje?
wiesz co to tylko raz sie zdarzylo, jak bylam w ciazy z Tolka, jakos na poczatku, teraz jak ma goraczke szybko podaje syrop
fajnie,że do Ikea pojedziecie,udanych zakupów :ico_oczko: a jaką Marcel chce tablicę?taką na kredę czy może na magnesy?
:ico_sorki: on chce taka duza stojaca na magnesy i do pisania kreda jest

[ Dodano: 29-02-2012, 10:15 ]
tawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: na 10 miesięcy Milci :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:
ja tylko odrobinke :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 lut 2012, 11:26

:ico_sorki: on chce taka duza stojaca na magnesy i do pisania kreda jest
to taka dwustronna,na jednej stronie są magnesy na białej tablicy a na drugie do pisania kredą,fajna sprawa :ico_brawa_01: Hania ma tylko na kredę bo taką chciała to sobie kupiła :ico_oczko:
wiesz co to tylko raz sie zdarzylo, jak bylam w ciazy z Tolka, jakos na poczatku, teraz jak ma goraczke szybko podaje syrop
dobrze,że to tylko raz i oby więcej się nie powtórzyło :ico_sorki:

Hania ma teraz szał na Barbie :ico_olaboga: :ico_olaboga: dostała pod choinkę Barbie na wrotkach, teraz w reklamach są Barbie Fashionistas,kąpie pieski i studio projektowe,a ona stwierdziła,że zbiera sobie na barbie kąpie pieski a babcia jak z Holandii przyjedzie - Hania stwierdziła "ma jej kupić Fashionistas" o czym babcia jeszcze nic nie wie :ico_haha_01: a my mamy jej kupić barbie studio projektowe :ico_olaboga: no oszaleć z nią idzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

29 lut 2012, 11:47

Ania :ico_brawa_01: za 10 miesiąc ale ten czas leci...
Emilia dobrze że się już więcej nie zdarzyło z tym omdleniem, chyba bym umarła ze strachu...

Ja obiadu nie robię :-D więc nie odpowiem... jak K wyjechał to nie opłaca mi się gotować tylko dla mnie

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

29 lut 2012, 12:41

hej dziewczyny,

doczytac Was nie dam rady bo jestem jakies poltorej miesiaca do tylu, na strony wole nie przeliczac :ico_oczko:

:ico_brawa_01: dla wszystkich za postepy

aniawlkp86, sto lat dla Hani

a niektore dzieci z forum chyba nie beda obchodzic kolejnego miesiaca w lutym :ico_oczko:

my roczek mamy 15 kwietnia bo tak jest w kosciele u nas a nie bedziemy szukac innego zeby bylo po urodzinach. Myslelismy nawet o poniedzialku Wielkanocnym ale 2 tyg prawie to jednak troche za szybko, po poludniu jedziemy zaplacic zaliczke za sale bo na naszych salonach 10 osob to juz scisk niesamowity a my znow bedziemy miec kolo 30 osob wiec inaczej nie da rady

Filip nam non stop choruje, w nocy sie budzi od kilku dni chce jesc miedzy 2 - 4 godz. w nocy. Ja wstaje juz zmeczona a dzien mnie juz calkim wyczerpuje i jakas apatia mnie dopada, nic mi sie nie chce. A on niezmordowany - caly dzien biega, szaleje a ja za nim bo on tylko za rece i zwiedza wszystkie zakamarki. Wszystkim sie wydaje ze lada chwila pobiegnie sam, tylko wtedy chyba tez nie odsapne.
W polowie lutego skonczylam szkole a Filip tym samym weekendy u dziadkow wiec teraz juz non stop w domu bedzie spal, chociaz moze go wysle na wakacje albo na weekend majowy bo blizej
:ico_oczko:

Ide cos porobic, bo zasnal a u niego sen to na wage zlota. Postaram sie czesciej zagladac i byc na biezaco

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

29 lut 2012, 12:48

patrycja_g, witaj, zagladaj czesciej :ico_sorki: zdrowka!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 lut 2012, 15:23

jak K wyjechał to nie opłaca mi się gotować tylko dla mnie
też bym tak robiła,albo raczej gotowała tylko dla dzieciaków :-D
aniawlkp86, sto lat dla Hani
chyba dla Milenki ;-)
my roczek mamy 15 kwietnia bo tak jest w kosciele u nas a nie bedziemy szukac innego zeby bylo po urodzinach. Myslelismy nawet o poniedzialku Wielkanocnym ale 2 tyg prawie to jednak troche za szybko, po poludniu jedziemy zaplacic zaliczke za sale bo na naszych salonach 10 osob to juz scisk niesamowity a my znow bedziemy miec kolo 30 osob wiec inaczej nie da rady
to mszę też zamawiacie na roczek? bo ja nad tym myślę,Hania miała mszę zamówioną przez ciotkę którąś i teraz chyba Milenie też tak zamówimy :ico_noniewiem: a osób u was tak jak u nas się zapowiada :-D
Filip nam non stop choruje, w nocy sie budzi od kilku dni chce jesc miedzy 2 - 4 godz. w nocy. Ja wstaje juz zmeczona a dzien mnie juz calkim wyczerpuje i jakas apatia mnie dopada, nic mi sie nie chce. A on niezmordowany - caly dzien biega, szaleje a ja za nim bo on tylko za rece i zwiedza wszystkie zakamarki. Wszystkim sie wydaje ze lada chwila pobiegnie sam, tylko wtedy chyba tez nie odsapne.
zdrówka dla Filipka i koniecznie dużo siły dla ciebie :ico_sorki: :ico_sorki:


w domciu już czyściutko,dzieci i ja po obiadku więc zaraz śmigamy na spacerek a potem jeszcze na podwórku posiedzimy troszkę :-)
mój dzwonił,że brat nie bierze jednak koparki i do domu zawita 18-19,chociaż dzieci przed spaniem tatusia zobaczą ;-)

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

29 lut 2012, 15:36

patrycja_g napisał/a:
aniawlkp86, sto lat dla Hani

chyba dla Milenki ;-)
no tak, przepraszam :ico_wstydzioch:
to mszę też zamawiacie na roczek?
juz zamowilismy i sie zdziwilam bo co innego chrzciny ale ja 2 tyg temu dzwonie do kosciola przekonana ze to duzo za wczesnie a babka mowi ze juz maja zapisana 4 dzieci
zagladaj czesciej
obiecuje ze sie poprawie :ico_wstydzioch:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

29 lut 2012, 16:53

Hej,
u mnie piękne słońce więc praktycznie cały czas na dworze jesteśmy.
Wczoraj popakowałam ubrania małego i wyciągnęłam wszystko w 80. No i D zmierzył małego ma 78cm (urósł w m-c 5cm :ico_szoking: )

Aniu,ja chętnie coachem się poczęstuję tym bardziej że diet nie stosuję. Nigdy nie miałam problemu z wagą, a jak chcę zrzucić to wystarczy, że odstawię całkowicie słodycze.

Nowa, Mateusz nie miał temperatury ale powyżej 37.5 i jak miałby szkliste oczy to pediatra kazała nam podać całą dawkę ibuprofenu 100mg/5ml. Jako przeciwbólowy dostaje 0,5ml ibuprofen 100mg/5ml. Na odparzenie wietrzenie, sudocrem a jak mocniej odparzone to jeszcze clotrimazolum (bez recepty).

Emilia,udanych zakupów, ja jadę do ikeii w piątek razem z siostrą :ico_brawa_01: Mój siostrzeniec (moja siostra też tak miała jak była mała) kilkakrotnie tak mdlał przy temperaturze-nawet nie specjalnie wysokiej bo dochodziło maks.38. Im pediatra każe podawać przeciwgorączkowy już jak tylko temp. podskoczy szybko do 37.

Patrycja, u nas nie zamawia się mszy na roczek.

Markotka, zmieniłaś mleko na zwykłe czy nadal na pepti?
chociaż dzieci przed spaniem tatusia zobaczą ;-)
Na to u nas dzisiaj marne szanse-jak D dotrze na 20 to będzie super. Ma audyt bmw.

Miłego dnia.
Ostatnio zmieniony 29 lut 2012, 19:04 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

29 lut 2012, 18:41

cześć :-)

Ja po pracy, ciężko było po takiej przerwie, jeszcze od razu na salę mnie wysłali, no i "koleżanki" obrażone, że mnie nie było :ico_olaboga:
Krzysiu coś dzisiaj niezmordowany jest, spał tylko dwa razy po 50min, teraz od pół godziny szaleje w łóżeczku, myślałam, że zaśnie, bo tarł oczka, ale gdzie tam :ico_oczko: Noc kiepska, budził się kilka razy.

Murchinson nadal pepti, narazie daję mu kaszki mleczne i obiady z mlekiem, nic nie uczula, więc niedługo spróbuję ze zwykłym bebilonem.

Ania :ico_brawa_01: dla Milki :-D :ico_tort: pycha :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość