Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

18 mar 2012, 20:46

dotarłam :ico_sorki:

pobudka dziś o 5.50 :ico_szoking: :ico_olaboga: o 6.30 już piłam kawusię :ico_oczko: śniadano, obiadek i od 13 do 17 na dworze :ico_sorki: super pogoda tylko szkoda że od jutra znów zimno :ico_zly: od rana mnie nie będzie :ico_noniewiem: jestem ciekawa jak młoda będzie spała po tak długim pobycie na dworze :ico_noniewiem:

pokaże Wam jak Izunia się "buja" :ico_oczko:

https://picasaweb.google.com/1061091089 ... 6406883698
Jeśli tak to jakie ? Co jest ważne dla was by krzesełko miało.
my mamy takie zwykłe jeszcze po Julce i ja jestem z niego zadowolona

Obrazek

szkieletorek ale Ty chudzinka :ico_szoking: :ico_sorki:

inia1985, śliczne zdjecia i przykro mi że tak źle jest u Was :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 mar 2012, 21:06

Cześć!

kwiatunio, serio, od jutra zimno?? :ico_szoking:
A mnie wystarczyło dwa dni i już się przywyczaiłam do wiosny :-)

kwiatunio, hehe, wkleiłaś zdjęcie mojego fotelika do karmienia, nawet ceratka ma identyczny wzór :ico_haha_01:
Ale tak serio, to nie lubiłam tego fotelika, używałam go jak Zuzia już większa była i sama jadła i wtedy siadała na krzesełku przy stoliczku. Teraz stoi w kuchni przy blacie, bo blat wysoki, ale w sumie tylko stoi, bo jadamy w pokoju.
Mam drugie i to wolę, firma Arti. Dla mnie fajne, bo ma regulowane oparcie i wyciąganą tackę. W tym drewnianym tacka na stale jest zamontowana.

Drugi ząbek pojawił się wczoraj, więc mamy dwa.

kwiatunio, ale Izka się buja fajnie :ico_szoking: Maciek leniuszek :ico_wstydzioch:

inia jestem pewna,że wkrótce Was ten kryzys opuści.
Dwójka małych dzieci to juz zdecydowanie nie czasy narzeczeństwa.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

18 mar 2012, 21:12

kwiatunio, cudowna ta Twoja Izunia ! Jak fajnie sie dzwiga z pozycji lezacej no i buja do muzyczki hihi :-)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

18 mar 2012, 21:13

serio, od jutra zimno??
niby ma być stopni tylko :ico_olaboga:
Ale tak serio, to nie lubiłam tego fotelika,
dla mnie sie sprawdził :ico_oczko:

a u nas burza się zaczyna :ico_szoking:

[ Dodano: 18-03-2012, 20:14 ]
cudowna ta Twoja Izunia
dziękuję :ico_sorki:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

18 mar 2012, 21:30

kwiatunio super izunia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
to wychodzi że moja to też leń straszny :ico_wstydzioch:

Oliwka dzisiaj łącznie to z 4 godziny była na dworze, dwa spacerki aż zaliczyła :ico_oczko: No ale pogoda taka że tylko na dworze siedzieć :ico_brawa_01:
ale właśnie słyszałam że od jutra oziębienie, a już tak mi się spodobało :ico_placzek:

MAd MArtynka super jest;) Śliczne zdjęcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

18 mar 2012, 21:57

ale Izka się buja fajnie
do tyłu już daje radę i na podłodze samej nie mogę zostawić bo podchodzi i próbuje brać różne rzeczy :ico_olaboga:

uciekam do spanka bo padam na ryjek :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

18 mar 2012, 23:33

Kwiatunio Iza super się rusza :ico_brawa_01: . Już ładnie na kolankach się unosi.

Inia pięknie wyglądałaś na ślubie. Oby się ułożyło miedzy Wami.

U nas dziś już nie była taka piękna pogoda jak wczoraj.
Wczoraj jak byliśmy na spacerku to Eryk pierwszy raz był bez kombinezonu i mały skubaniec łapał sie przykrycia od gondoli i sie podnosił :ico_szoking: . Jeszcze chwila i spacerówkę będę musiała założyć na stelaż.

Ja też już powoli zastanawiam się nad kupnem krzesełka do karmienia i myślę o plastikowym. Polecacie jakie?

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

19 mar 2012, 08:26

witam
w weekend pogoda byla imponujaca :ico_sorki:
dzis z rana 7,5 wiec nie jest zle, mysle do 15 moze dobic :-)

szkieletorek ja mam bodajze firmy Mamalove (ale nie pamietam do konca)..ja zwracalam uwage zeby bylo plastykowe, rozkladane w pozniejszym czasie na stoliczek i krzeselko, z regulacja oparcia i pasami, zdejmowalnym poszyciem zeby mozna bylo wyprac..jestem mega zadowolona, bo teraz sadzam Kala nawet do zabawy i jest na naszym poziomie, do karmienia tez super..ja kupowalam na allegro ale prawie 5 lat temu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

19 mar 2012, 09:55

My mamy krzesełko baby mix. Antek je dostał na chrzest od ciotki:-) jest plastikowe,ma regulowane oparcie i stoliczek. Pasy bezpieczeństwa i zdejmowaną tapicerkę. Jedyny minus jest taki,że źle się rozkłada. Zajmuje trochę miejsca,ale jest stabilne :-)

U nas dziś słońce,oby tak zostało :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

19 mar 2012, 09:59

Mam drugie i to wolę, firma Arti. Dla mnie fajne, bo ma regulowane oparcie i wyciąganą tackę. W tym drewnianym tacka na stale jest zamontowana.
No właśnie , ja bym chciała z regulowanym oparciem i wyjmowana tacka to podstawa, aaa i pasy/szelki jak by były to tez fajnie.
A i kocura na allegro jak wpisuje Arti to jest dużo rożnych , jak byś mogła wklej zdjęcie jakie masz ty dokładnie.
Oliwka dzisiaj łącznie to z 4 godziny była na dworze
No moja wczoraj to od 11 do hmmm 18 prawie na polu była z prezerwa na obiad i karmienie .
No ale my mamy domek więc to inaczej.
Wczoraj jak byliśmy na spacerku to Eryk pierwszy raz był bez kombinezonu
Ja to moje już dawno nie zakładam kombinezonu. Odkąd słoneczko jest to nie ubieram jej bo ona nie może się wtedy ruszać , bawić zabawkami.
Zakładam jej kurteczkę i ona zadowolona bo daje jej zabawki i bawi się .

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości