Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

05 maja 2013, 21:02

jenny, ja mam dwie pary spodni z h&m i ja nie mam tam przy rozporku dziury. Jest miejsce na zamek, ale akurat jego tam nie ma tylko jest materiałowa wstawka.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

05 maja 2013, 21:07

My też dziś pół dnia spacerowaliśmy.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

05 maja 2013, 21:21

Tibby u mnie też jest ta materiałowa wstawka tylko jeden koniec jest luźny i przez to rozchodzi się, Nie jest zamocowany maszyną, mogłabym zaszyć, ale boje się, że będzie to widać i mam dylemat, czy mąż ma wymienić na większe, czy może powinnybyć fabrycznie w tym miejscu zaszyte.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: wiosna-lato 2013

05 maja 2013, 21:40

monika, dziwię się że w szpitalu CI tego nie doradzono... Ja też mam szerokie i płaskie sutki. Sprawę uratowały nam nakładki silikonowe na piersi. Mała miała możliwość ładnego ssania, a nawet pokiereszowane sutki miały odpoczynek i czas na zagojenie się. Może spróbuj ich używać ? Z czasem je odstawiłam, bo sutki się ładnie wyciągnęły od ssaka :-)

O takich mówię:
Obrazek

Spróbuj bo szkoda Waszego cycania.
A laktatorem nigdy nie wyciągniesz tyle ile Patryczek ma możliwość wyssać sam.
To już taki naturalny mechanizm :-)
Powodzenia !

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

06 maja 2013, 09:37

hej

wlasnie zamierzam taki nakladki kupic i sprobowac go przystawic do piersi. tylko czy bedzie chcial jak on juz nauczony na butelce bo mu leci bez problemu i ja tez wiem ile zjada ... hmmm a z piersi to nie bede wiedziec ile zjadl :ico_noniewiem:

jenny ja tez sie ciesze z kazdego pozytywnego posta u Ciebie ze malutka tak daje znac o sobie :-) super i tak do samego konca niech juz bedzie :-D

tibby ja wiem ze jak bym karmila MM to by nic zlego nie bylo bo z tego co wiem to co ktoras kobieta takim karmi ale ja jakos nie potrafie troche dawac takiego bo mi szkoda mojego Patryka skoro wiem ze mleko mam w piersiach tylko moze nie na tyle choc wczoraj byla juz poprawa i tego mleka sie zrobilo wiecej. chyba dlatego ze zaczelam pic kawe tez inke z mlekiem i w ogole duzo pije i produkcja mleka sie zwiekszyla. tez staram sie jesc wiecej choc przy diecie dla karmiacych matek to nie ma za wiele tych rzeczy do jedzenia w kolko i to samo az do znudzenia a ja mam ochote na te rzeczy ktorych mi nie wolno bo mogly by zaszkodzic malemu :ico_placzek:
A co do spacerowania to jeszcze nie bylismy na zewnatrz z nim. jutro ma polozna do mnie przyjsc wiec ona mi powie kiedy i czy juz moge wyjsc. ja na wlasna reke nie chce za bardzo go brac na pole bo sie poprostu boje jeszcze chyba jest za wczesnie. wole odczekac tyle ile trzeba bedzie i wtedy zaczniemy codziennie robic krotkie spacery a potem wydluzac :-)

Noc u na stez jakos zleciala spokojniej niz poprzednie. Patryk juz coraz mniej w nocy placze. A dzis rano mial obudzic sie na karmienie o 7 a obudzil sie o 8 :-) wydluzyl sobie sam pore godz. karmienia :-) szkoda ze w nocy tak nie robi tylko w dzien ale z czasem mysle ze i w nocy pozwoli sie wiecej wyspac nam :-P

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: wiosna-lato 2013

06 maja 2013, 09:58

Z piersi nie musisz wiedzieć ile zjadł. To karmienie na żądanie. Także będzie głodny da znać i go przystawisz.
Nam położna mówiła, że średnio od początku karmienia za 3h maluch upomni się o kolejne jedzonko i u nas się to sprawdzało doslownie co do minuty. No i to od Ciebie zależy czy chcesz karmić piersią, czy butlą... bo odciągając pokarm i podawając go w butelce szybko Ci się zatraci.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: wiosna-lato 2013

06 maja 2013, 09:58

Ogólnie jeszcze polecam skontaktować się z poradnią laktacyjną :-) Też służą pomocą.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

06 maja 2013, 10:02

Skoro jutro przychodzi położna, to pogadaj z nią szczerze i niech ci pomoże. Wg mnie Patryk jest na tyle duży, by spokojnie można z nim iśc na spacer nawet na 30min. Tobie to też dobrze zrobi takie przewietrzenie się. :ico_pocieszyciel:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

06 maja 2013, 10:34

witam :)

u nas słonko, wczoraj byliśmy pół dnia u mojej mamy na ogródku, maż jak wrócił z ryb rozłożył Szymkowi trampolinie, także mały się wyszalał, dziś już jest w przedszkolu, ja byłam na badaniach morfologia, mocz i cukier, trochę ogarnęłam mieszkanko, wstawiłam pranie i zmywarkę, mąż u babci robi, potem na 2 zmianę do pracy, a ja jak odbiorę Szymka to skoczymy do mojej mamy, bo tam ma gdzie się wyszaleć i już zapowiedział, że chce na trampolinę :),

misia za 38 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , super brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,

Monika co do karmienia to Twoja decyzja, pogadaj z położną, choć one są z reguły za karmieniem piersią, a ja widzę, że Twój Patryk już chyba się przyzwyczaił do butki , co do spacerów, to ja też uważam, ze już mogłabyś z synkiem wychodzić :-) ,

jenny super, że u Ciebie wszystko dobrze :ico_brawa_01: , oby tak dalej :ico_oczko:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

06 maja 2013, 11:23

31tc 3 d jeszcze 60dni :)

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość