Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

09 wrz 2008, 09:34

Justyna, wspolczuje straty kotka :ico_placzek: ja niedawno pozegnalam mojego pieska, staruszek byl juz i serce przestalo mu bic, dobrze ze nie cierpial :ico_placzek:

kaska28 pisze:Gosiu ja też oglądałam właśnie na allegro śliczne buciki ale boję się je zamówić, bo tak jak pisałam Nadia ma wysoką stópkę. Wczoraj jak przymierzałam jej buciki to jedna para z 6 jej weszłam na nóżkę. Wolę więc nie ryzykować choć mnie korci.

te sa zapinane na rzepy wiec mam nadzieje ze mu wejda, nawet jak bedzie mial wysoka noge na podbiciu, jak nie wejda to najwyzej sprzedam....

Dla Twojej wiadomosci Kasiu, Pinko zakupila wozeczek "Leo"....
http://www.allegro.pl/item427856176_woz ... zedaz.html

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

09 wrz 2008, 09:44

To jedna fotka ze chrztu

Obrazek

[ Dodano: 2008-09-09, 09:47 ]
Fajny wózeczek :ico_haha_02: Dziękuję Gosiu :-) Ciekawe czy sie sprawdził na trasie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

09 wrz 2008, 09:58

Czesc dziewczyny

Kasia ja Majce kupilam 18,19 rozmiar myslalam ze ma duza noge ale jednak nie to tez zalezy od buta jaki rozmiar musze jej kupic wczesniej jak jej mierzylam to musialam rozmiar 20 ogladac i tez ma wysokie podbicie wiec troche z przodu ma luzu ale mniejsze nie chcialy wchodzic

Justyna szkoda kotka :ico_placzek:

a ja ciezka nocka ale z mojego powodu glod mnie meczyl i na dodatek strasznie wialo jak zamykalam okno to duszno mi bylo i nie umialam spac a znowu jak otwieralam to nie umialam spac przez wiatr

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

09 wrz 2008, 10:14

Kasiu,

Piekna fotka!! Jaka Nadusia duza dziewczyna!! :ico_brawa_01:

iwona83 pisze:a ja ciezka nocka ale z mojego powodu glod mnie meczyl i na dodatek strasznie wialo jak zamykalam okno to duszno mi bylo i nie umialam spac a znowu jak otwieralam to nie umialam spac przez wiatr


..zebys tam nam nie padla z glodu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

09 wrz 2008, 10:24

mz74 pisze:Kasiu,

Piekna fotka!! Jaka Nadusia duza dziewczyna!! :ico_brawa_01:



dziękuję :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

09 wrz 2008, 13:46

Fintifluszka współczucia naprawde wiem co przechodzisz. Mój kot ma 19 lat i ledwo chodzi tak mi go szkoda tak na prawde już bym go pewnie dawno uśpiła bo już prawie nie widzi i jest głuchy ale mi go szkoda bo jednak chodzi.
Dziewczyny świetne foty. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Co do butków ja Kamilkowi kupiłam z bartaka takie na żepy zapinane te niby ortopedyczne do nauki chodzenia kupiłm rozmiar 18 i są dobre , ale nie powiemżeby był zadowolony gdy mu je zakładam choć gdy wezmę go za rączki to w butkach zrobi ze 2 kroczki. jednak woli na czworaka , a bo się nie chwaliłam Kamilek od 2 dni zasówa po mieszkaniu na czworaka i to mimo to że się strasznie ślizgał bo w cały mieszkaniu mam albo panele albo kafle, poradził sobie Dzielny chłopczyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Jednak wczoraj wieczrkiem wyciągnełam mężusia na zakupy i kupiliśmy mu taką małą wykładzine bo jednak ciągnie zimno od kafli i paneli, a nie chcemy już inwestować w to mieszkanie bo w styczniu się przeprowadzamy do nowego dużego mieszkanak tam Kamilek bedzie miał swój pokuj. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nareszcie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

09 wrz 2008, 14:02

Ja tylko daje znac ze zyje - wrzuciłam fotki na NK i juz nic wiecej nie zdąże bo tesciowa mnie juz woła! o matko....
poźniej zaglądne i poczytam

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

09 wrz 2008, 14:28

no marcia dobrze że chociaż zdążylaś sie zameldować :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-09, 14:29 ]
Asikk ale czy ortopedycznych bucikow nie zakłada sie tylko jak dziecko ma problem z nóżkami lub z chodzeniem ? Zawsze tak myslałam.

[ Dodano: 2008-09-09, 14:33 ]
U nas w domu tez sa głównie panele więc Niuśka tez się na początku ślizgała ale teraz zasuwa jak te nakręcane zabaweczki :-D .

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

09 wrz 2008, 15:02

Ja raczej nie kupuje jeszcze butow pod katem nauki chodzenia, a raczej zeby mu nie bylo zimno w stopki... wiec nie musza byc idealnie dopasowane.... a bede mu zakladac tylko jak bedziemy wychodzic, bo jednak dopoki mozna to dziecko powinno "chodzic" bez butow, bo znieksztalaca stopy..

Marcia, no milo ze chociaz meldunek, zaraz zajrze na NK, popatrze na te fotki!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

09 wrz 2008, 17:37

Czesc dziewczyny drugi dzien diety jestem w kiepskim stanie chce jesc :ico_olaboga: mam nadzieje ze jednak beda efekty tylko nie wiem czy wytrzymam tak dlugo

u Majki zauwazylam dzisiaj trzy biale plamy na dziaslach u gory wiec chyba juz zaniedlugo sie pojawia zeby

a co do butow to mojej kolezance mowili ze jak dziecko jeszcze nie chodzi tylko sobie tak troszeczke maszeruje to nie potrzeba jakis specjalnych butow a teraz zaluje ze nie dodala troszke kasy i nie kupowala porzadniejszych bo dzieciak ma jakies problemy

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość