Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

28 kwie 2012, 08:34

hejka :)
Aniaaa, zdjęcia mam tylko coś nie moge wstawić bo jakis bład mi wyskakuje i nie moge nawet innego zdjecia wstawic Mai... :ico_sorki:
A filmiki super :) mała spryciara z Twojej córeczki :-D :-D

aga216, czuje sie i tak juz lepiej ale duzo schudłam i taka chudzina jestem ale niedlugo mi przybedzie :-D :ico_sorki:
Moja to chodzi spac po 22 i spi do 9 :)
Matki w koszulkach na ramiączkach,a dzieciaki czapki, RATUZY !!, spodnie, bluzy, KURTKI!! i buty zimowe... w takim szoku byłam,że miałam ochotę coś powiedzieć do niejednej, tym bardziej,że dzieciaczki całe budzie bordowe od gorąca miały... przecież to jest męczarnia dla dziecka, które siedzi tak na ubierane w słońcu przez cały spacer...
No szok :ico_szoking: takie ciepło a te dzieci sie grzaly ale ja tez widzialam takie osoby i dzieci :ico_sorki:

Ja cos spac nie moge maż i Maja jeszcze spia ale ta pogoda taka super ze az sie na lozku nie chce lezec :-D ,kawy pic nie moge bo mnie az odrzuca ehhh .

Moja to tak waży chyba dobrze bo wszystko wcina z nami :) ostatnio żurku sie najadla z ziemniakami to jadła i jadła szok hehe :-) Dobrze ze wszystko lubi no i że nie ma zadnego uczulenia.
Dziś jade z D. na grilla do znajomych mam nadzieje ze nie bedzie tak ze mna zle bo juz sobie mysle o jedzonku haha :-D :-D

[ Dodano: 28-04-2012, 09:06 ]
troche mialam czasu teraz i Was poczytalam :) Ale super zdjęcia wstawiałyście :-D :ico_buziaczki_big: śliczne dzieciaczki i jak szybko rosną te nasze maluszki :-)

taboguckagratuluje pracy :-)

Widzę że Wasze maluchy juz wczesniej zaczely chodzic moja ta taki leniuch chyba zreszta dzieci roznie zaczynaja chodzic nie mam sie co przejmowac :-)

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

29 kwie 2012, 08:30

dzień dobry :ico_kawa:
u nas pogoda prześliczna, miki właśnie ma poranną drzemkę (wiecie, odpoczynek po nocy :ico_haha_01: ) a potem pójdziemy na rowerek i spacerek a potem na działkę do rodziców na grilla :)
Inuno, witaj dawno cie nie bylo
hej, no zgadza się, jakoś tak strasznie dużo na głowie ostatnio ;)
usmiejecie sie z tej fotki hehehe
ale fajne!!! :):)
paulinka chodzi spac tak ok 19 30 -20 i śpi do 7 rano...
zazdroszczę :ico_sorki: ja wyjeżdżam w poniedziałek popołudniu na jeden dzień, także będę miała pierwszą przespaną nockę od narodzin synka :ico_haha_01:
za wagę Mikiego
dziękuję :ico_brawa_01: w końcu nie usłyszałam że za chudy, chcociaż wysoki jest bo ma ok 80cm :)
Zaglądaj do nas częściej !!
postaram się :)
Kacperek jest identyczny jak Filipek
dokładnie :ico_szoking: :ico_brawa_01:
A jaką tą wodę dajecie ? Przegotowaną czy prosto z butelki ?
i taką i taką, ale najbardziej smakuje mu z kubka a cytryną :ico_haha_01:
A w jakim szoku byłam jak zobaczyłam dzieci w wózkach to MASAKRAAA
oj to jest masakra jakaś, ostatnio nawet jadę autobusem, duchota taka że w krótkich rękawkach z mikim siedzimy, a pani obok nas, jak się okazało z wiekowo identycznym dzieckiem, bo coś ok. roczku, ubrane w wełnianą grubą czapę, grubą kurtkę, szalik i... w owczym grubym śpiworku.. mi się aż słabo zrobiło :ico_szoking:
czuje sie i tak juz lepiej ale duzo schudłam i taka chudzina jestem ale niedlugo mi przybedzie
no to trzymaj się dzielnie, fajnie że będzie druga dzidzia :ico_brawa_01:

my chyba trochę poczekamy, aż się nam sytuacja finansowa ustabilizuje. no i muszę mi wyleczyć tego paznokcia wrastającego, będę mogła się nareszcie za siebie wziąć, bo lustro to omijam szerokim łukiem...

No nic, idę trochę poogarniać i lecę jak miki wstanie na spacerek, milego słonecznego dnia :)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

30 kwie 2012, 11:20

Czesc Mamuski
Udalo mi sie tu nja chwilke wlamac z pracy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
bo jkos dzis nudno...ale tak naprawde to nie wiem czy moge :ico_noniewiem: tak bezkarnie na necie zwisac...
niestety poczytalam tylko to co na tej ostatniej stronie bylo...
mialam doczytac was w weekend ale chlopaki chore i czasu nie bylo specjalnie...
Oba moje chlopy zaziebione dosc mocno...kichaja smarkaja ...Szymek mila chyba wieczorem goraczke...ale nic dziwnego bop u nas tak paskudna pogoda.... :ico_zly: ciagle leje i wieje :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
i tak juz od miesiaca ...
wczoraj zamaist letnich sandalkow kupilam, sobie dlugie skorzane kozaki (fakt ze na przecenei )bo taka mamy pogopde wlasnie ...2 parasolki juz mi polamalo!!!!

[ Dodano: 30-04-2012, 11:24 ]
Aneta11Szymcio tez nie chodzi dopiero od tygodnia ...moze dwoch staje przy meblach....a bylismy u pediatry w zeszly piatek i powiedzial ze do 18 miesiaca to wogole sie nie ma czym przejmowac!!!!
ale mam troche zmartwienei z tymi jego guzkami na glowce i na plecah...zwlaszcza ten na plecach ...ale to juz w am z domu napisze o co chodzi!!!1

trzymajcie sie
ja chyba lece na przerwe :-D :-D :-D

[ Dodano: 30-04-2012, 11:24 ]
Inunooj dzielna jestes z tym paznokciem

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

30 kwie 2012, 11:37

hej:)

tabogucka, no to dobrze,sama sie zastanawialam czy nie isc do pediatry z nią ale jesli dzieciaczki maja czas to sie ciesze;):)
Napisz pozniej o co chodzi z tymi guzkami.

Na dworze upal mala to na kocu w cieniu,patrze za basenikami zeby jej na podworko kupic fajne sa na allegro i nie takie drogie :-D

Inuno, ja z paznokciami tez mam lipe ,bo mam nie dokrwostosc,tez mi wrastaja i to nie jeden a juz 4 :( ale nie mam czasu teraz o tym myuslec chodz tez juz porzadek bym chciala z tym zrobic.... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

30 kwie 2012, 12:14

hej u nas mega upał,teraz w cieniu 27 stopni
byłam z małą na placu zabbaw ,ale już się za ciepło zrobiło
i wróciłyśmy a mała padła

kredyt ,notarusz już załatwione do końca maja ci poprzedni lokatorzy się wyprowadzają i zaczynamy remont :ico_sorki:

aneta11, ja też myślę o baseniku ,i jakiś mały wózeczek bym jej chciała kupic,bo jak zobaczy u kogoś na placu to bardzo się chce nim bawić :ico_sorki:
tabogucka, ciesz się że mały nie chodzi,ja teraz na placu nie usiedze tylko wiecznie pogoń za małą bo wszedzie chce iść :ico_sorki:
a co do guzków......mam nadzieje że to nic poważnego,dajcie znać....

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

30 kwie 2012, 15:17

hej pozniej was doczytam u nas tez pogoda piekna jak tylko moge to cały czas z małą na dworze jestesmy wiadomo uwazam na słonce ale Blanka w siódmym niebie kupilismy jej rowerek i uwielbia w nim na spacerkach siedziec ;)) pozniej wkleje pare fotek
no i zaczeła chodzic juz coraz śmielej sama wstaje na nózki i chodzi sobie za nami ;p słodycz moja tesknie za nią jak ją tak co drugi dzien widze ale cos za cos z jeden jstrony ciesze sie ze poszłam do pracy bo w domu to rzeczywiscie sie troszke zdzidziałam ;p teraz Blanka śpi a ja farbowałam włosy i robie małej pulpeciki rybne ;) buziaki mamuski wybacczie ze nie przeczytałam was moze wieczorkiem ale mój komp popsuty nadal a ten często zajęty jest ;/

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

30 kwie 2012, 22:43

witam
U nas dzis chłodniej
Filip pi szczepieniu niby ok ale mial 3 dniówke i dzis na głowce widzialam czerwone kropki
Ogólnie mi dzis ulał :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ale nie wiem od czego
jutro Kacpi jedzie na 3 dni na biwak ufffff odpocznę sobie od niego troche :-) :-) :-) czasami trzeba jak sie jest ciagle sama z nimi i juz mi cierpliwosci brakuje do nich :ico_placzek:

Ankara25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 23 kwie 2012, 11:24

01 maja 2012, 09:58

czesc dziewczyny pomoze mi ktoras wbic sie na to forum??? zalozyc suwaczek wstawic zdj maluszka bo nie potrafie jestem noworodkiem forumowym tak mnie nazwali bynajmiej czekam na info czy jest ktos chetny na pomoc

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

01 maja 2012, 11:19

hej
a ja znow z pracy sie tu na chwilke zaposcilam... :ico_haha_01:

fajno macie z ta pogoda u nas deszcz znow leje i ledwo co 10 stopni

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

01 maja 2012, 14:08

Ankara25, moge ci pomoc ale wieczorem dzis bede to ci to wstawię wszystko co chcesz :-)

:-) :-) :-)

[ Dodano: 01-05-2012, 19:15 ]
fajno macie z ta pogoda u nas deszcz znow leje i ledwo co 10 stopni
no u nas upał dziś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 01-05-2012, 21:18 ]
Ankara25, widze ze cie nie ma to juz nie czekam tylko uciekam na film

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości