Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

09 wrz 2008, 19:31

My już po kąpieli, Ula wciąga kaszkę i powoli zasypia.
Justyna, współczuję straty kota, ja mam dwa i nie wyobrażam sobie, jakby ich nagle miało zabraknąć.
Pinko, a jak sie wózek sprawdza? dostałaś ten ochraniacz zimowy na nóżki?
Fajny wózeczek :ico_haha_02: Dziękuję Gosiu :-) Ciekawe czy sie sprawdził na trasie :ico_haha_02:
Ochraniacz zimowy dostałam, z czego jestem zadowolona, nie ma w zestawie folii przeciwdeszczowej, ale tym się nie martwię, bo można ją za grosze dokupić. Co do praktyczności... prowadzi się go jak spacerówkę... trochę trzęsie na dziurach, ma mały kosz na zakupy, łatwo się rozkłada i składa, jest lekki, więc bez problemu go wnoszę i znoszę z III piętra, dużym plusem jest duże siedzisko, martwią mnie jedynie koła, są piankowe, ale hamulce i reszta przy kołach jest plastikowa, więc nie wiem jak długo wytrzymają, poza tym nie mam zastrzeżeń, jest ładny i Uli się w nim podoba :-)

Kasia, ładne zdjęcie, Nadia wyglądała przepięknie.
Kamilek od 2 dni zasówa po mieszkaniu na czworaka
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Marcia super, że zajrzałaś, zdjęcia na NK na pewno pooglądam :-)
Witam Dziewczyny, przepraszam za bardzo długą nieobecność. Miałam dużo zajęć_ uczyłam się do egzaminu na magisterkę, neistety nie powiodło mi się :/ ale to już za mną...
Witaj, a będziesz mogła przystąpić jeszcze raz? To dziwne, u nas na magisterce nie oblewali, egzamin był tylko formalnością, ale to też od uczelni zależy, co studiujesz?
Śliczne fotki Ani :-)
Czesc dziewczyny drugi dzien diety jestem w kiepskim stanie chce jesc :ico_olaboga: mam nadzieje ze jednak beda efekty tylko nie wiem czy wytrzymam tak dlugo
Trzymaj się dzielnie, trzymam kciuki :-)

Idę położyć Ulę do łóżeczka i może zamieszczę Wam kilka fotek na rowerku z Poznania.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

09 wrz 2008, 20:50

hej
Moj syncio tez juz chrapie :-D
Mary, no myslalam ze juz o nas calkiem zapomnialas! :ico_nienie: Slicznie Ania wyglada! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: szkoda ze egzamin Ci nie poszedl :ico_zly:
Mary nie przejmuj sie moj Pawelek nawet nie mysli o raczkowaniu, dopiero co zaczal sam siadac.... Zagladaj do nas czesciej!! :ico_sorki:

....Ciekawe co tam u Moni, brdzo dawno sie nie odzywala, pewnie juz zapomniala o nas..... :ico_noniewiem:

Pinko, najwazniejsze ze Uli sie wozek podoba :ico_oczko:
my dopiero zakupimy po wyplacie.... :-D
Iwona, to chyba jakas drastyczna ta dieta, na glodowaniu polega??

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

09 wrz 2008, 21:31

Iwona, to chyba jakas drastyczna ta dieta, na glodowaniu polega??
nie no nie ma tak zle tylko jak czlowiek stosuje jakas diete to wtedy jakos tak bardziej glodny jest i wszystko jedzenie wkolo pachnie ze sie oprzec nie idzie

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

09 wrz 2008, 22:47

mary, no zdolną masz córę, Ula tylko papa czasem zrobi :-) A włoskami się nie przejmuj wyrosną jeszcze i egzaminem się nie przejmuj, zdasz w przyszłym roku :-)
nie no nie ma tak zle tylko jak czlowiek stosuje jakas diete to wtedy jakos tak bardziej glodny jest i wszystko jedzenie wkolo pachnie ze sie oprzec nie idzie
święta prawda....

A moja Ula ostatnio chce z tatą więcej czasu przebywać, jak Jarek jest w domu, to Ula woli u niego na rękach niż u mnie :-) Teraz też się przebudziła i jak go zobaczyła, to do niego na ręce chciała. Trochę to dziwne i na początku czułam się lekko zazdrosna, ale teraz już jest OK, w końcu tak rzadko Go widzi, że chce wykorzystać czas z tatą :-)

Uciekam spać... papapa dobrej nocki :)

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

10 wrz 2008, 07:57

Witam.
I znów kawką z rana :ico_kawa: częstuję.

Mary witaj ponownie. Szkoda tego egzaminu ale w przyszłym roku na pewno Ci sie uda. A fotki Anusi śliczne :ico_brawa_01:

No właśnie, ciekawe co u Moni. Pewnie tez juz pracuje i dlatego nie zagląda :ico_noniewiem:

Iwona podziwiam Cię. Ja nie mam silnej woli żeby trzymać jakąkolwiek dietę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 wrz 2008, 08:18

Też się witamy :-)
Kasia, dzięki za kawkę, nie śpimy od 7, Ula od rana do Jarka na ręce chciała i nic więcej :-) Jarek szczęśliwy, że córa tak za nim :-) Poszedł dzisiaj na 8, bo Jego przełożony sobie zebranie wymyślił, a Jarek ma drugą zmianę, więc pracuje od 13 do 21 i nie wiem jak to dzisiaj będzie, czy wróci po zebraniu, czy będzie musiał już zostać...

Ja już zdążyłam :ico_odkurzanie: i pozmywać, zaraz wezmę się za :ico_prasowanko: pościeli dla Uli :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

10 wrz 2008, 09:05

cześć dziewczyny.

Mary witaj, nie martw sie egzaminem-to nie zając :ico_oczko: Ania jest śliczna, widzę, że lubi wodę jak nasz Gabcioch...

Z tą spacerówką to właśnie tak jest z tymi kołami-ja potrzebuję spacerówki na wertepy :ico_noniewiem: przemaglowałam allegro i wychodzi na to, że jeśli nie chcę dać za spacerówkę 700zł wzwyż to muszę kupić trójkołowca, ale z nimi jest kłopot, bo zwykle nie mają folii przeciwdeszczowej, nie wspominając juz o okryciu na nóżki-a do trzykołowego wózka to nie tak hop kupić osobno :ico_olaboga: nie wiem już co mam zrobić :ico_zly:

juz z gabim na rekach, wlasnie wstal...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 wrz 2008, 09:12

i ja sie witam o kilogram chudsza :ico_brawa_01:

pinko moja majka tez woli z tata to jest chyba spowodowane tym ze z nami sa wiecej czasu i dlatego chca wykorzystac kazda chwile kiedy widza tate

jade za chwilke na zakupy bo musze kupic pampersy ja chyba zbankrutuje na nie kupuje w paczce 150 sztuk i moja mama jej zmienia prawie co godzine (troche przesadzilam) i taka paczka mi starcza teraz gora na 2,5tygodnia

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 wrz 2008, 09:25

muszę kupić trójkołowca, ale z nimi jest kłopot, bo zwykle nie mają folii przeciwdeszczowej, nie wspominając juz o okryciu na nóżki-
No dla mnie właśnie to okrycie na nóżki było ważne. Musisz poszukać, tyle, że przez allegro to trudno, bo widzisz tylko zdjęcie, nie masz możliwości wypróbowania.
pinko moja majka tez woli z tata to jest chyba spowodowane tym ze z nami sa wiecej czasu i dlatego chca wykorzystac kazda chwile kiedy widza tate
Też mi się tak wydaje :-)
ja chyba zbankrutuje na nie kupuje w paczce 150 sztuk i moja mama jej zmienia prawie co godzine (troche przesadzilam) i taka paczka mi starcza teraz gora na 2,5tygodnia
Ja zużywam około 4 do 5 pieluch w ciągu dnia, to zależy, a kupuję paczkę huggiesów, w której jest 78 szt i też mi to starcza na około 2 tygodnie... masz duże zużycie, może pogadaj z mamą, teraz już te nasze bąble nie wymagają tak częstego zmieniania jak kiedyś.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

10 wrz 2008, 11:30

zapytam jej dziś jaki to był link, to ci podam.
bardzo chętnie obejrzę.
moja majka tez woli z tata to jest chyba spowodowane tym ze z nami sa wiecej czasu i dlatego chca wykorzystac kazda chwile kiedy widza tate
mi się też tak zdaje, bo Gabriel ma tak samo...
nasze bąble nie wymagają tak częstego zmieniania jak kiedyś.
mi też paka starcza na około 2 tygodnie, bo faktycznie 4-5 pieluszek na dzień tylko idzie...
No dla mnie właśnie to okrycie na nóżki było ważne.
właśnie dla mnie też jest :ico_sorki:

Kuba robi w sobotę koncert Feela na dachu arkad wrocławskich :ico_noniewiem: poszłabym, ale sama? do kitu, Kuba nie będzie miał czasu, żeby tam ze mną siedzieć...

A od wczoraj można oficjalnie stwierdzić, że Gabriel raczkuje-zasuwa jak perszing, jak się rączki męczą to się kładzie i odpoczywa chwilę, po czym pędzi dalej... po drewnianych deskach i parkiecie też już umie chodzić-ma spaecjalną technikę, mięśniami brzuszka podciąga dwie nóżki na raz-wtedy się nie rozjeżdżają :ico_haha_01:

wczoraj poszłam z nim do klubu do chłopaków-a to kawałek drogi... Kuba tam był, bo awans dostał klubowy, więc poslziśmy z Gabciochem na długi spacer... oglądał motocykle i słuchał jak warczą-myślałam, że się będzie bał, ale nic z tych rzeczy :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość