Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

21 gru 2010, 21:35

dlatego dla Marcela drobiazgi sama kupilam :ico_oczko:
ja tak samo, dla Wiki sama kupiłam, w końcu to my najlepiej wiemy z czego dziecko się ucieszy i czego potrzebuje :ico_oczko:
tak wiec kolejne podejscie 12 stycznia :ico_oczko:
no to będziemy trzymać kciuki 12 stycznia :-D
ja bym ich chyba zawstydzila przy innych gosciach
niestety tam będą tylko teściowie, brat R. z dziewczyną i właśnie ich niegrzeczny syn, siostra Ola i my... tak więc nic z tego :ico_noniewiem:

Mąż w końcu zrozumiał, że wieczorem, gdy Wiki idzie spać na kompie siedzę ja :-D hehe :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

21 gru 2010, 22:40

no to będziemy trzymać kciuki 12 stycznia
:ico_sorki:
Mąż w końcu zrozumiał, że wieczorem, gdy Wiki idzie spać na kompie siedzę ja hehe
:-D no i prawidlowo :-D :ico_sorki:

u nas spokojnie, Marcel spi od 20tej

my pewnie tez bedziemy zaraz szli do lozka
jutro trzeba jeszcze popakowac co nieco i w czwartek wyjazd :ico_sorki:
zapowiadaja znowu opady sniegu, ale mam nadzieje ze jakos dojedziemy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

21 gru 2010, 22:43

doczytalam, ale zapomnialam, co komu odpisac :ico_wstydzioch:
Ja w koncu mam kozaki - prezent urodzinowy od meza :-D urodziny mam, co prawda, dopiero za tydzien (razem z Zuzia), ale zimowe buty juz teraz sie przydadza :-)
w końcu to my najlepiej wiemy z czego dziecko się ucieszy i czego potrzebuje
dokladnie, ja wybralam zarowno prezent dla Kiary, jak i dla reszty dzieciakow z rodziny meza
Mąż w końcu zrozumiał, że wieczorem, gdy Wiki idzie spać na kompie siedzę ja
rozumny mezczyzna, hehe. A jak tam Wasze relacje po powrocie meza z Niemiec?

[ Dodano: 2010-12-21, 21:56 ]
zapowiadaja znowu opady sniegu, ale mam nadzieje ze jakos dojedziemy
trzymam kciuki za bezpieczna podroz :ico_sorki: a 12 stycznia za ostatni juz, bo owocny egzamin :ico_oczko:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

21 gru 2010, 23:14

urodziny mam, co prawda, dopiero za tydzien (razem z Zuzia)
wlasnie zapomnialam wam napisac ze jakis czas temu pisalam do rybki,Zuzia nie miala jednak operacji bo raczka sie poprawia,przelozone na wiosne :ico_sorki:
a moj Mati ma niestety ospe :ico_chory:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

22 gru 2010, 11:49

dorotaczekolada, nie wiem czy to chodzi o rozwój umysłowy ale moja nie umie siedzieć na tyłku i cos co sie nie rusza to nie dla niej :-D albo coz z czym nie można pobiegac

u mnie mąż sie nie wtrąca do prezentów, ja kupuje i mu pokazuje a jego to obchodzi jaik wczorajsza kolacja :ico_olaboga: on nigdy nie dostawał prezentów od rodziców ani na urodziny ani na święta i teraz też sie tym nie interesuje
wlasnie zapomnialam wam napisac ze jakis czas temu pisalam do rybki,Zuzia nie miala jednak operacji bo raczka sie poprawia,przelozone na wiosne :ico_sorki:
super
a moj Mati ma niestety ospe :ico_chory:
współczuje ciekawe czy siostrę zarazi

my jesteśmy nienormalni, znaczy mój mąż, mieliśmy ubrana choinke sztuczna a on przyniósł wczoraj żywa i tamta rozbieralismy i ubieralismy nowa bo ładnie pachnie :ico_olaboga:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

22 gru 2010, 11:58

hejka


Anetka niezle z ta choinka :ico_haha_01: :ico_oczko:
nie wiem czy to chodzi o rozwój umysłowy ale moja nie umie siedzieć na tyłku i cos co sie nie rusza to nie dla niej albo coz z czym nie można pobiegac
:ico_haha_01: :ico_haha_01: no wlasnie u nas podobnie :ico_haha_01:
Marcel jedynie chwile posiedzi przy ksiazeczkach, ale to jak jest w lozeczku bo tak ksiazka w reke i raczkuje z nia :ico_haha_01:
a jak mu czytam to chwile slucha a pozniej zaczyna mnie przekrzykiwac :ico_noniewiem: :ico_oczko:
Ja w koncu mam kozaki - prezent urodzinowy od meza
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a moj Mati ma niestety ospe
:ico_olaboga: pewnie i Lenka tez zalapie :ico_olaboga:


Marcel spi, mezu pojechal na miasto

ja juz obiad mam gotowy i prawie spakowana jestem a wyjazd dopiero jutro :ico_wstydzioch: :ico_haha_01: :ico_oczko:

piekne slonko swieci ale i -15st :ico_chory:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

22 gru 2010, 13:50

prawie spakowana jestem a wyjazd dopiero jutro :ico_wstydzioch: :ico_haha_01: :ico_oczko:
spokojnej podróży

my po szczepieniu, mała waży 8700 i 74 długa, bardzo wymiarowa kruszynka :-D nawet nie zauważyła kiedy ją kuli tak jej się podobał gabinet i pielęgniarka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

22 gru 2010, 13:51

Stawiam :ico_tort: na roczek Asi

Dziewczyny, aby nie zapeszyć, Asia od 3 dni po kolacji o 19.00 budzi się o 7.00 :-D :ico_brawa_01: :ico_sorki:

ale ja i tak się budzę :ico_haha_01: muszę teraz ja się przyzwyczaić że mogę spać

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

22 gru 2010, 14:15

Stawiam :ico_tort: na roczek Asi
wszystkiego najlepszego dla malutkiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Asia od 3 dni po kolacji o 19.00 budzi się o 7.00 :-D :ico_brawa_01: :ico_sorki:
super też bym tak chciała
ale ja i tak się budzę :ico_haha_01: muszę teraz ja się przyzwyczaić że mogę spać
ja też tak mam jak mała wyjątkowo pośpi :-D

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

22 gru 2010, 14:20

on nigdy nie dostawał prezentów od rodziców ani na urodziny ani na święta i teraz też sie tym nie interesuje
to tak jak moj.i ma drazniacy zwyczaj psucia niespodzianek.ja juz wiem co dostane :ico_noniewiem:
dorotaczekolada napisał/a:
a moj Mati ma niestety ospe
:ico_olaboga: pewnie i Lenka tez zalapie :ico_olaboga:
pewnie tak,ale ponoc lepiej jak wczesniej dziecko przechoruje :ico_noniewiem: gorzej z moim mezem bo jeszcze nie chorowala a w tym wieku to juz moga byc ostre powiklania :ico_chory: :ico_olaboga:
tamta rozbieralismy i ubieralismy nowa bo ładnie pachnie
to wesolo bylo :ico_oczko:
mała waży 8700 i 74 długa, bardzo wymiarowa kruszynka
jak fajnie,moja pewnie krotka i gruba,w styczniu zobaczymy :ico_noniewiem:
Stawiam :ico_tort: na roczek Asi
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Asienki na roczek i :ico_brawa_01: za piekne nocki :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość