emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

02 mar 2012, 09:51

czesc
Koroneczka, ja taki kisiel uwielbiam-mój tato robi go najlepiej, ja uwielbiam jego wiśniowy. Mateusz nie lubi malin ale chyba mam jogody i też spróbuję mu zrobić
ja zrobilam wczoraj z mrozonych malin, oczywiscie za malo maki dalam, ale zjedlismy, dzieciaki sie zajadaly :ico_brawa_01:
mam jagodki w sloiku, juz wiem jaki bedzie nastepny kisiel :ico_oczko:
U niej znaleźli przyczynę ale dopiero po 12 latach przez przypadek.
a mozesz mi napisac dlaczego tak sie dzialo?
do teraz było ze 4 razy
mlody narazie raz od goraczki omdlal, a raz (mam nadzieje ze wiecej sie nie powtorzy) a z odwodnienia kolo 2 lat :ico_noniewiem:
neurolog powiedziala ze jak jeszcze raz sie powtorzy to zrobimy eeg
ale Stefek Burczymucha jest fajny
fajny fajnt tylko chyba za dlugi :ico_oczko:
bo ja nie wiem ile mierzy
ja tez nie wiem ile cm ma Tola
A bratowa w szpitalu
trzymam kciuki
Postanowiłam ( K jeszcze nic o tym nie wie :ico_oczko: ), że jak dostane okres to dobrze, ale:
wariant I: szukam pracy i koło września zachodzę w ciążę :-)
wariant II: przyznają mi dotacje z pup, otwieram firmę, rozkręcam przez rok, po roku zachodzę w ciążę :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za plany
a kiedy dowiesz sie czy przyznali dotacje?
no to może się zgrajmy i zajdziemy w ciążę wszystkie jeszcze raz
ja podziekuje narazie :ico_sorki:

milego dnia

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 mar 2012, 10:12

Cześć,
:ico_tort: za 10 miesięcy mojego śmieszka.

Emilia, moja siostra urodziła się z wadą serca (niedomknięta zastawka z przedsionkiem-dziurka zarasta z wiekiem i teraz jest wszystko dobrze). Lekarze cały czas myśleli, że to przez te wadę ona ma drgawki. Wszystko przeszło jak miała ok.5-6lat. Jak miała ok.12 lat dostała nagle wysokiej temperatury i drgawek. W karetce to było już prawie 30 min po ataku jak je zmierzyli to okazało się, że ma 40st. i lekarz stwierdził że cud iż przeżyła bo przy drgawkach była na 100% wyższa. W szpitalu zaczęli robić badania, we wszystko włączyła się ciotka i zrobili A tomograf wtedy wyszło, że ma poporodowe niedotlenienie mózgu (szrama wielkości kciuka). No i jak wyciągnęli papiery z archiwum to okazało się, że A nie oddychała w drugiej dobie o czym moich rodziców nie poinformowano i wypisie też nic nie napisali. Moja mama od zawsze powtarzała, że po porodzie wszystkim przenieśli dzieci do karmienia a jej nie i dostała A dopiero jak narobiła rabanu na pół szpitala.
Młody zemdlał im jeszcze raz jak miał coś ok.2 lat, wstał usiadł i czekał aż zrobią mu śniadanie i bach dziecko leży. Wtedy nie miał temperatury podejrzewali też cukrzycę ale badali mu cukier kilka razy dziennie przez prawie 2 lata i nie potwierdziło się. Jak robili to eeg to lekarz powiedział, że to związane jest ze wzrostem organizmu i przechodzi.
O wierszyki podpytam młodego co się tam uczył w przedszkolu (jak powie to napiszę).

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

02 mar 2012, 10:13

a kiedy dowiesz sie czy przyznali dotacje?
No właśnie już powinnam wiedzieć :ico_olaboga: ale jeszcze nic nie przyszło, chyba dziś zadzwonię do Urzędu..
Fajnie, że kisielek smakował, ja też bardzo lubię :-)

Murchinson, ja mam nadzieję, że jednak ten II wariant wejdzie w życie :-)

W ogóle to cześć!

Znowu pochmurno, na zakupy niedługo pójdziemy. Młody ma na obiadek łososia, my zupkę z fasolki szparagowej i chyba makaron ze szpinakiem jeszcze zrobię.

Maksio śpiewa w łóżeczku, ziewał to go położyłam, ale chyba odechciało mu się spać :ico_sorki:
fajny fajnt tylko chyba za dlugi :ico_oczko:
Nie musi mówić całego :ico_oczko: Ale wierszyków jest mnóstwo, coś znajdziecie!

Miłego dnia

[ Dodano: 02-03-2012, 09:15 ]
:ico_tort: za 10 miesięcy mojego śmieszka.
Mmmm akurat nic do kawki nie mam :ico_oczko: Dla Matiego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

02 mar 2012, 11:56

hej

Murchinson, sto lat dla Matiego :-)

czyli w sumie je ok 6 posilkow ale ok 2 to cos innego niz mleko? dobrze zrozumialam

u Filipa to wczoraj wygladalo tak:

4.15 - 200 ml mleka
9.00 - danonek (kolejna proba po 2 tyg przerwy, lekko go jednak wysypalo wiec znow przerwa)
11.00 - banan
13.30 - sloiczek 220
17.00 - parówka i kromka chleba
20.30 - 200 ml mleka z 4 lyzeczkami kaszy

nie wiem czy nie za malo go pije ale w dzien nie chce ruszyc butli a jak juz to raczej tylko zeby sie napic bo konczy sie na 50 ml max

Koroneczka, :ico_brawa_01: za Twoje plany
ja również sie nie przylacze, dziekuje. Narazie jestem zdania ze jedno mi wystarczy a R jest tego samego zdania nie zmieni chyba przez cale zycie. Fajnie byloby gdyby Filip mial rodzenstwo ale u nas jest jednak ryzyko

Ja Filipa sama mierze bo ostatnio przy szczepieniu pielegniarka go mierzy i mowi - 68 cm, spoko tylko ze 2 m-ce wczesniej (co bylo w ksiazeczce wpisane) mial 70 cm :ico_haha_01: jak to zobaczyla stwierdzila ze musi zmierzyc jeszcze raz i wyszlo jej 71 cm :ico_olaboga:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

02 mar 2012, 12:27

Murchinson, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
yba dziś zadzwonię do Urzędu..
i co dzwonilas?
za 10 miesięcy mojego śmieszka.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

02 mar 2012, 15:41

o masakra witajcie kobietki... ja mam dziś dzień armagedon... mały jakiegoś kociokwiku dostał i ciągle płacze na szczęście zasną i mam chwilę spokoju a jestem wykończona już na cały dzień

Murchinson :ico_brawa_01: za 10 miesiąc :-)
Patrycja ja tak wymienić posiłków jak Ty nie mogę bo mój Igor je cały czas :-D co chwilę popija sobie mleczka, sok czy woda nie wchodzi w grę i tak popija po 100-120 ml koło 16 je obiadek i wieczorem kaszkę, obiadek lub coś innego w ciągu dnia je też suchą bułkę i to wszystko...
My z K planowaliśmy mieć troje dzieci ale chyba mu się odwidziało już :-D hahaha dwoje na pewno chcemy mieć nad 3 jeszcze się zastanowimy ale drugie planowaliśmy tak żeby było ok. 3 lata różnicy między maluchami

A wy jak myślicie ile różnicy jest najlepsze???

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 mar 2012, 18:13

hejka

u nas dzisiaj ładna pogoda to troszkę na dworku byłyśmy sobie :-)
ogólnie nawet nocka lepsza bo tylko 1 pobudka,ale nie przyzwyczajam się :ico_oczko:

Murchinson, ja podziekuję za :ico_tort: ale :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 10 miesięcy

Koroneczka, plan niezły nie ma co,ale beze mnie bo mi 3 dziecka nie brakuje :ico_oczko:
A wy jak myślicie ile różnicy jest najlepsze???
minimum 2 lata,tak stwierdzam po znajomych :ico_oczko:
najpierw upierałam się,że najlepiej rok po roku...potem jednak zmieniłam zdanie i jak u mnie jest 3,5 roku to stwierdzam,że jest super,bo Hania jest na tyle samodzielna,że zrobi sobie kanapki czy w ogóle się sobą zajmie albo zacznie zabawiać Milenkę,ale wiadomo u każdego sprawdzi się inna różnica :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

02 mar 2012, 21:51

Hej!

Przyszedł dziś polecony z Urzędu!
Nie przyznali mi dotacji, bo według nich brak mi kwalifikacji ( mgr z fizjoterapii + 3 kursy), ale nie pracowałąm w zawodzie. Troszkę się zawiodłam, ale potwierdziło się co mówił mój znajomy...bez znajomości...i takie tam...no trudno! Najbardziej zabolało mnie nie to, że nie dostałam, ale to...że nie mam kwalifikacji??? WTF???
Pracy na rynku nie ma, chcąc pracować w zawodzie chce założyć firmę, a oni nie chcą mi kasy dać, bo musiałabym mieć przynajmniej pół roczne doświadczenie w pracy...i kółko się zamyka.

No nic szukam pracy, bo na 1 wypłacie ciężko, a ja nie mogę przecież tyle masować na czarno, Maksio już jest większy, ja już nie karmię piersią więc chyba już czas...

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

02 mar 2012, 22:22

Koroneczka ale kuźwa dzidy :/

[ Dodano: 02-03-2012, 21:46 ]
jedno co zostaje to powodzenia w szukaniu pracy :/ echhh

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

03 mar 2012, 09:25

Koroneczka, przykro mi z powodu dotacji, to jest naprawde chory kraj :ico_puknij:

Mariola_Larose, ja o przekaskach miedzy tymi posilkami albo o tym ze godz po swoim obiedzie je nasz obiad (wczoraj leczo) wcale nie pisalam. Chodzi mi o jego stale posilki bo w buzi tez non stop cos zuje.
Ja nie wiem jaka roznica wieku. Miedzy mna i siostra jest troche ponad 3 lata i nigdy nie bylysmy ze soba zbyt zzyte a miedzy R i jego bratem 5 lat i tez dopiero teraz nawiazuja jakis kontakt.
Ja zawsze chcialam dzieci z duza roznica wieku a R mowil ze jesli wogole juz to jedno po drugim ale teraz nie ma opcji drugiego dziecka wiec juz sie nie wymadrza :ico_oczko:

Koroneczka, a jak bratowa wogole?

U nas slonko super swieci o 9 mlody wcisnie drugie sniadanie to pojdzimy na jakies zakupy i maly spacer. Ostatnio kazdy konczy sie zapaleniem gardla albo conajmniej kaszlem ale nie moze sie ciagle w domu kisic

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość