Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

12 sie 2007, 22:31

Witam kochane :ico_haha_01:
Ja wypoczywam w PL na maxa :ico_haha_02: Natus zdrow jak ryba, bylismy u lekarza z nim i pani pediatra stwierdzila ze " okaz zdrowia" z tym ze kazala nam zrobic USG stawow biodrowych stwierdzila ze "nie zaszkodzi" i wizyte mamy umowiona na czwartek , co do witaminek iformowalam ja ze nie podawalam zadnych a ona troszke zdziwiona ale mowi ze dzieciatko zdrowiutkie i zeby nie podawac, jak nie bral :ico_haha_02: niestety z Alusia nie jest juz tak rozowo jak z Natim :ico_olaboga: poniewaz twierdzili przewlekle zapalenie oskrzeli i inhaluje ja dwa razy na dzien i doraznie podczas kaszlu :ico_olaboga: i jeszcze mam isc na kolejne sprawdzenie z nia w piatek zeby zobaczyla czy jest jakas poprawa i ewentualnie przepisala leki dorazne zebym zabrala.Jutro wybieram sie do fryzjera jak tylko tesciowa wroci z pracy i zostanie z Natim bo z bratowa niedoswiadczona boje sie go zostawic :ico_oczko:

Pozdrawiam was wszystkie kochane mamuski i dzieciaczki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
nie popadajcie mamuski w zadne stany depresyjne :ico_nienie: tak wiec gowa do gory a piers do przodu :ico_haha_01: Jeszcze raz buziaki dla wszystkich :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 sie 2007, 22:43

kaasiaa79 pisze:ale wczoraj gwoździa prazybiłam

kaasiaa79 pisze:a Jasnie Pani chyba nieźle zabalowała

babo, ja takiego gwozdzia przybilam przedwczoraj, ze jeszcze dzisiaj zle klawiature widze, wiec odezwe sie wiecej jutro :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 sie 2007, 23:33

fela nie southampton tylko southbourne... to jest za southampton...ale przed bournouth.. wkleje ci fotki plazy..
w watford mamy dwa koscioly rzy-kat ale angielskie. w jednym z nich jest jedna polska msza w niedziele... takze spoko..
odkad urodzil sie leos nie opuscilismy ani jednej mszy,.. w ogole to regularniej do koscila zacelismy jezdzic jak zaciazylismy.. bo wczesniej roznie bywalo. imprezki .. niedzielny bol glowy itd..a teraz nie mamy takiego problemu hihi
i ciesze sie ze tak sie dzieje.. choc za imprezkami do rana troszke tesknie :ico_wstydzioch:

sandrusia nie smutaj sie.. wiem jak pogoda dziala na psychike.. u nas teraz slonce wiec zyc sie chce... i nie narzekam.. ale gdyby przyszlo mi siedziec w domu i liczyc krople deszczu ze oknem to tez mialabym doly..
az sie boje jesieni.. bleeee :ico_olaboga:

jasnie panie gratuluje udanej gwozdziowej imprezki hihi :ico_brawa_01:

kasia tobie rowniez.. hihi :ico_brawa_01:

emilka ciesze sie ze natus zdrowy. :ico_brawa_01: . i zycze duuzo zdrowka dla alusi.. oby szybko jej przeszlo !!!!

a u nas ok.. byli znajomi hihi pobawili leosia bo sami sie szykuje wkrotce na maluszka hihi
leos jak na razie spi choc marudzil i mial problemy z zasnieciem hih
dzis po kosciele zagadalam z mloda mamuska.. urodzila coreczke 2 tyg przede mna i w kosciele obserwowalysmy nawzajem swoje brzuszki hihi nie znajac sie jeszzce hihi
ona ma tez 3 letniego synka hihi
wymienilysmy doswiadczenia.. ona troszke zeschizowana przyznam hihi dziwila mi sie ze nad morze jezdzimy z zmalym.. choc naprawde nie jest upalnie.. 21 st i ochrona sloneczna wiec mysle ze dla niego ok
poza tym ona karmila synka cycem 3 lata ... :ico_szoking: :ico_szoking: bo zal jej dziecka bylo.. a smoczka nie dawala dla zasady.. wiec maly domagal sie cycka co 30min masakra :ico_olaboga: :ico_olaboga:
no i lula dzieci do snu bo tak jej zal jak zasypiaja same.. i teraz juz nie potrafia :ico_szoking:
kurcze ja to mloda niedoswiadczona ale jakos podchodze inaczej do sprawy.. staram sie myslec o sobie i malym.. co by jemu krzywdy nadmierna troska nie wyrzadzic a i siebie na maxa nie zaniedbac..
mzoe ja jakas dziwna i nieczula jestem? :ico_puknij:
ale dziewczyna sympatyczna.. wymienilysmy sie nr tel i spotkamy sie hihi fajnie
coraz wiecej znajomosci zawieramy. a wiele za sprawa naszego maluszka... hihi

zaraz beda fotki

[ Dodano: 2007-08-12, 23:48 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 sie 2007, 23:48

madziorka hihi pisze:kurcze ja to mloda niedoswiadczona ale jakos podchodze inaczej do sprawy.. staram sie myslec o sobie i malym.. co by jemu krzywdy nadmierna troska nie wyrzadzic a i siebie na maxa nie zaniedbac..

mysle ze to zdrowe podejscie do sprawy, bo mam to samo :-D :-D :-D

i jeszcze jedno wam napisze :-D bylismy na dzialce na grillu z moja mamą i moja tesciowa. zaczelo troche padac, wiec sie do samochodu pozbieralismy i do domu. ale jak do domu mojego dojezdzalismy to sie oberwanie chmuty zaczelo i poszlismy wszyscy do nas. ja zdrowa, bo kierowaca bylam, ale moj maż z matkami juz po 0.7 z dzialki. moj maz jeszcze zapasy swoja procentowe w domu wywlekl i jak Luska zasnela to po drinku nam zrobil (mi i mamom) i nawial, bo sie z kims umowil. i teraz mam w lozeczku spiaca Luske, a na naszym malzenskim spiaca tesciowa :-D :-D okazalo sie o jednego drina za duzo i zasnela. moja mama sie posmiala i do nonono, a ja nie wiem co z nia zrobic :ico_olaboga: :ico_szoking: :-D :-D
czekam na meza :-D :-D niech se radzi, albo nie bedzie mial gdzie spac :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-08-12, 23:50 ]
madziorka fotki zarąbiste, fajne macie na nie pomysly, ale musze ostrzec, ze z Leonsjem nie mozecie tak na sloneczko :ico_nienie: :ico_nienie: , bo naiemowlaczki musza sloneczka unikac

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 sie 2007, 23:59

jasnie pani no to niezle zalatwilas tesciowa hihi

ja uwazam na slonce i jak pisalam maly lezal poza jego zasiegiem .. tylko do fotek na chwilke go stamtad zabralam. takze spoko.. a poza tym dotarlismy na plaza ok 14.30 i juz nie bylo zbyt goraco..

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 sie 2007, 00:04

madziorka hihi, to nie ja :ico_olaboga: :ico_olaboga: naprawde :-D :-D ja tlko jednego drineczka z piecdziesiatki wciagnelam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: to moja mama ja tak zalatwila, bo moja mama chuchero, ale glowe ma, ze uuuuuuuu :ico_olaboga: :ico_olaboga: . ale maz juz przyszedl i zabral ja do domu hihihi, dobrze, ze niedaleko mieszka :-D :-D teraz na meza poczekam i moze na jakis figielek sie zalapie :-D :-D , bo ja nie z tych co kaska :-D :-D

a dla Leonsja to sama wiesz co najlepsze, bo kazda mama to wie, jak jestem przekonana, ze normalna matka krzywdy dziecku nie zrobi. nawet ja nie zapnie go w foteliku samochodowym to i tak bedzie ostrozniej jechac po prostu :-D :-D , pisze tak, bo sama sobie dzis zapomnialam Luske dopiac, ale po 10 metrach sie zorietowalam i zatrzymalam sie zeby zapiac :-D :-D , ale juz tak strasznie padalo - tyle na usprawiedliwienie :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-08-13, 00:06 ]
a wogole to chcialabym byc taka fotogeniczna jak ty. i miec taki brzuch ja ty, bo ja z moim to bym siena pewni nie odwazyla na bikini :ico_olaboga: :ico_olaboga: , bo ja dalej slon jestem :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 sie 2007, 00:12

jasnie pani ty mi nic nie mow o brzuchu.. :ico_olaboga: nie chcialam sie zalic.. :ico_nienie: ale mialam okropne kompleksy.. :ico_olaboga: przez brzuch i uda... bleee :ico_olaboga:
zawsze bylam taka chuda.. :ico_olaboga: najchudsza. :ico_szoking: . a teraz ??? :ico_placzek: :ico_placzek:

adam mowi, ze przesadzam.. ale wiesz ja sie strasznie takimi glupotami przejmuje..
chce zaczac cwiczyc ale czekam na wizyte kontrolna.. bo polog u mnie za 1,5 tyg sie konczy ...

ale za to cycki pierwszy raz w zyciu mam :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 sie 2007, 00:14

madziorka hihi, z cyckow to ja ci ze dwa albo nawet trzy rozmiary odstapie i nie strace, ale bierzesz pol brzucha, oki? :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 sie 2007, 00:19

jasnie pani ale cyckow wiekszych nie chce... ja nie taka zachlanna hihi

ale brzuch oddalabym z radoscia

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

13 sie 2007, 00:35

madziorka hihi, foteczki super synus miodzio :-D musze chyba sie szybko o corke starac :ico_brawa_01: fajnie ze zawierasz nowe znajomosci ja tez mam nadzieje na takie narazie to kolo mnie sa tylko ludzie raczej nie w moim typie :ico_placzek: musze chyba sie ruszyc i czesciej wychodzic z domu bo raczej nik nie zapuka sam od siebie hi hi hi
Jasnie Pani :), do figurki napweno wrocisz i bedziesz robila furore na plazy w bikini :-D chyba ze obok bedzie twoja mala ksiezniczka mozesz miec wtedy konkurentke :ico_haha_01:
a moj ksiaze nakarmiony i ja tez zmykam spac mialam isc jutro z jedna dziewczyna do lekarza bo chyba jest w ciazy ale nie chce mi sie bo to o 8 rano chyba nie pujde bo nic sie nie odzywa a ja sie prosic nie bede zeby rano wstawac :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość