Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

29 maja 2007, 14:35

Bardzo ciekawe jest to co napisałaś avisek

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

29 maja 2007, 14:46

ten fragment wiele tlumaczy, ja rodzilam w nocy... choc mnie mama urodzila o 17 :-)

[ Dodano: 2007-05-29, 14:46 ]
dobra ide sie szykowac i zrobic liste pytan do gina

[ Dodano: 2007-05-29, 14:48 ]
dam znac wieczorkiem co i jak

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

29 maja 2007, 14:48

a ja urodziłam się w nocy o 1.35 więc chyba coś w tym jest, zobaczymy o której ja urodze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 maja 2007, 14:50

lucy co do sasiadki to.... :ico_nerwusek: :ico_zly:
haniu co do kilogramow... to wlasnie ja tez mam 9 na plusie i wydaje mi sie, ze to nieduzo, a terminy mamy podobne.. wiec nie swiruj mala hihi :ico_puknij:
dziewczyny gratuluje ukonczenia 36 tygodnia... jeszcze jeden i ciaza donoszona... !!!!! :ico_brawa_01:
avisek - magdaleno-swietujemy dzis razem.... ja tez dzis obchodze imieninki... :ico_brawa_01:

dziekuje za zyczonka :ico_buziaczki_big:

alinko mam nadzieje, ze znajdziesz tego tygryska...!!!! moja szwagierka mieszka w okolicach gorczewskiej... i wiem, ze tam wlasnie jest ten sklep.. ale nie pamietam jakie ceny itd, bo wtedy jeszzce nie interesowalam sie tym tematem hihi
a tutaj mothercare to niemalze jedyny sklep z wylacznym wyposazeniem dla mam i dzieci..!!!! :ico_szoking:
wydaje mi sie, ze ceny powinny byc te same tylko w zlotowkach... czyli jesli tutaj kosztuje tygrysek 10f to w polsce niecale 60zl..no zobaczymy....
tak jest w h&m itd.. swoja droga to trudno sie dziwic, ze w polsce drogo.. skoro my na tez ciuszki zarobimy szybciej... a w zlotowkach to wszystko takie drogie :ico_olaboga:



a ja wstalam niedawno.. co prawda obudzialm sie kolo poludnia, ale za oknem szaro buro, grad na maxa i lezalam i czytalam... a teraz o dziwo sloneczko wyszlo :ico_szoking: :ico_szoking: jak milo...!!!!
wiec ide zaraz pod prysznic i przejde sie do centrum... do polskiego sklepu.. mam nadzieje, ze maja jeszcze czerwcowe wydanie "twoje dziecko", bo to jedyne tego typu czasopismo, ktore u nas sie pojawia... :ico_placzek:

siostry maja mi wyslac z polski "m jak mama" hihi

aha dziewczyny moze jestem jakas dziwna, ale nie rozumiem jak mozna uzywac tantum rosa w szpitalu? przeciez to trzeba rozpuscic.. w jakiejs misce czy cos??? wiec jak to pod prysznicem zastosowac??? :ico_noniewiem: bo w domu to rozumiem... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

29 maja 2007, 15:04

Dziewczyny, w poniedziałek idę do szpitala :ico_szoking: Lekarz mnie zbadał, stwierdzil że dzidzius wysoko, szyjka zamknięta i żadnych widoków na poród a Franek stale rośnie. Wysłał mnie do szpitala w poniedziałek na badania, ale powiedział że jeśli lekarze w szpitalu podzielają jego opinię to zrobia mi od razu cesarkę. Mam nadzieję, bo boję się że mogłoby się coś stać franusiowi podczas porodu. to tyle z nowinek

A to moje ostatnie zdjęcie
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 maja 2007, 15:09

avisek, fajny ten wywaiad z polozna, podoba mi sie. ja mam wlasnie zamiar dzis w nocy urodzic :ico_brawa_01: (tyle, ze taki sam zamiar mam kazdego dnia od 2 tygodni :-D )

[ Dodano: 2007-05-29, 15:11 ]
Leatka, :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: , a mi nawet o cc nie wspominali chociaz dzidzia tez wysoko :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 maja 2007, 15:13

kamilko moj biust tez nie rosnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
choc mam maly to sie ciesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u mnie podobnie... tylko miseczka A i tez sie bardziej wypelnila... i wkladki powyciagalm i jest ok... i nie mysle kupowac tego do karmienia...
ale slyszalam, ze po porodzie jak mleko sie pojawi to moze byc roznie.... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-05-29, 15:15 ]
no to sie zaczelo.............. czerwcowki sie rozdwajaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_szoking: :ico_szoking:
frydza, madzia acia czy jasnie panie????????????????????????//ktora z wam bedzie pierwsza!!!!!!!!!!!! :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_brawa_01:
za wszystkie trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-29, 15:18 ]
a dzis 29 wiec oprocz imieninek swietuje rowniez rozpoczenie 9 miesiaca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31 dni do.............................. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 maja 2007, 15:39

madziorka gratulacje :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: leatko jak ladnie wyszlas,szczesliwa mamusia :-D juz moze w poniedzialek poznamy Franusia :ico_brawa_01: super :ico_brawa_01: chyba,ze ktoras z dziewczyn bedzie pierwsza :-D acia powinna dzis wrocic ,mam nadzieje,ze zajrzy dzis na TT :-D chyba ,ze juz w szpitalu hi hi :-D u nas slonko swieci ,ale nie jest goraco...dla mnie idealnie :-D bylismy na miescie,kupilam klapki do szpitala,tym razem numer wieksze hihi od razu mi lepiej,jak sobie pochodze :-D tomcio obiad gotuje,wiec moge sobie na TT posiedziec,a potem bedziemy ogladac film :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

29 maja 2007, 15:48

Madziorka, życzenia imieninowe już składałam, ale co tam - jeszcze raz wszystkiego naj... naj.... naj.... :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: No i gratuluję rozpoczęcia 9 miesiąca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Leatka, to już faktycznie niedługo :ico_szoking: :ico_szoking:
Ostatnio zmieniony 29 maja 2007, 15:51 przez ania1980, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

29 maja 2007, 15:49

ja zmykam dziewczynki na ćwiczenia, do pogadania wieczorkiem papa :ico_papa: :ico_papa: :ico_papa:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość