leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

22 gru 2010, 22:44

ze to tak dlugo to trwa
no niestety, na tamtej trasie Karlskrona-Gdynia prom srednio plynie 11godzin :ico_olaboga:
to juz na gotowa wigilie zajedziecie
:ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-12-22, 21:50 ]
no i wlasnie zaczal sypac snieg :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

22 gru 2010, 23:47

na tamtej trasie Karlskrona-Gdynia prom srednio plynie 11godzin
to bardzo dlugo... a pozniej jeszcze jazda samochodem...
no i wlasnie zaczal sypac snieg
trzymam kciuki, zeby pogoda jednak dopisala :ico_sorki:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

23 gru 2010, 10:51

Witam serdecznie
Przepraszam ze tak rzadko do Was ostatnio zaglądam ale przez ząbkowanie małej mam w domu istny horror.Nigdy wcześniej taka marudna nie była.Czasem wpada w takie histerie że kończy się wymiotami u niej :ico_placzek:
Dziś jeszcze do tego wszystkiego mam wizytę u lekarza bo mi się jakieś zapalenie przyplątało,jutro rano jedziemy do teściowej na wieś.

[center]ObrazekObrazek[/center]
Życzę Wam wszystkich zdrowych,pogodnych Świąt Bożego Narodzenia w gronie rodzinny.Pachnącej choinki i smacznego karpika :D
[center]Obrazek[/center]

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

23 gru 2010, 10:59

Witajcie

Ja niestety ostatnio czasu na forum nie mam, wczoraj wieczorem tylko trochę poczytałam i to wszystko. Te ciągłe zamieszanie mnie trochę już męczy, ale co tam ;-)
Wczoraj rano mąż miał stłuczkę, na szczęście nic się nie stało, poza rozbitym lusterkiem, ehh zarzuciło go na zakręcie, dobrze że wolno jechał :ico_sorki: Ale facet się uparł i zamiast sie dogadać wzywali policję. No i 220 zł poszło na mandat :ico_zly: Sami policjanci pukali się w głowę, po co ich wezwał, ale skoro maja zgłoszenie nie mogą mandatu nie dać :ico_puknij:
W międzyczasie dowiedziałam sie że od 1 stycznia zaczynam pracę (niestety tylko na zastępstwo na 6-mcy ale zawsze to coś, bo mi powoli w domu szajba odbija :ico_wstydzioch: ) Teraz mam mnóstwo biegania, załatwianie badań, lekarza, szkoleń, a tak mało czasu :ico_olaboga:
Po południu byliśmy na Wigilii u męża w pracy. Justysia cudowna, wcale się nie bała, gdy się trochę oswoiła - wszystkich zaczepiała :ico_brawa_01:

leona, rzeczywiście długa podróż przed Wami. Obyście bezpiecznie dotarli na miejsce :ico_sorki:

Nie wiem czy później znajdę czas, więc już teraz życzę Wam i Waszym rodzinom zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. A dla dzieci wiele radości z prezentów :ico_brawa_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

23 gru 2010, 11:08

Hej laski

ja tez Wam zycze wesolych i radosnych Swiat oraz szczesliwego Nowego Roku!!!!!!!!!!!!!!!

a dla Piotrusia, Zuzi, Kacperka, Lenki i Kiary wszystkiego najlepszego na zblizajacy sie roczek, udanej imprezki urodzinowej i duzooo preezentow :-D :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:



my juz spakowani, pogoda masakryczna, caly czas sypie snieg :ico_olaboga: obysmy tylko szczesliwe dojechali na prom :ico_sorki:


trzymajcie sie, zajrze pewnie po powrocie czyli ok 10stycznia :ico_oczko:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

23 gru 2010, 11:21

trzymajcie sie, zajrze pewnie po powrocie czyli ok 10stycznia :ico_oczko:
ale na długo nas zostawiasz :ico_olaboga: spokojnej podróży
Teraz mam mnóstwo biegania, załatwianie badań, lekarza, szkoleń, a tak mało czasu :ico_olaboga:
zawsze to coś, a kto z Justynką będzie siedział??

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

23 gru 2010, 12:46

Hej Dziewczyny,

Dziękujemy za życzenia :-)

Jednak znalazłam jeszcze chwilę na forum, Wiki śpi, ja już mam wszystko spakowane, jak wstanie zjemy obiad i jedziemy. Tusia była bardzo grzeczna na szczepieniu, ale wydaje mi się, że to zasługa pielęgniarki, ma świetne podejście do takich maluszków, Wiki nawet jak dostała szpilę to uśmiechała się do niej :-D

Mąż zarzeka się, że nie przyjedzie na święta do mojej mamy... Dała wczoraj ostro do pieca, ale ja ją znam i jakoś po mnie to spłynęło, ale nie po nim... ehhh... zawsze jakiś problem :ico_noniewiem:

leona, oby ten śnieg nie był zbyt uciążliwy dla Was :ico_sorki:
wpada w takie histerie że kończy się wymiotami u niej :ico_placzek:
:ico_szoking: współczuję
od 1 stycznia zaczynam pracę
super :ico_brawa_01:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

23 gru 2010, 13:19

.. Dała wczoraj ostro do pieca, ale ja ją znam i jakoś po mnie to spłynęło, ale nie po nim... ehhh... zawsze jakiś problem :ico_noniewiem:
co jak co ale przed świętami mogła by odpuścić :ico_noniewiem:
Wiki nawet jak dostała szpilę to uśmiechała się do niej :-D
my teraz mamy na kwiecien nastepne, w planach są 3 kłucia ale kupimy jej aby miała tylko jedno bo nie wyobrażam sobie kuć ją tyle, bedzie przeżywać później przez tydzień :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

23 gru 2010, 13:31

Justynka usnęła, a ja zupę robię. Miałam zacząć robić sernik, ale teraz miksera nie włączę, bo mi sie mała zbudzi :ico_noniewiem:
trzymajcie sie, zajrze pewnie po powrocie czyli ok 10stycznia :ico_oczko:
ojej ale długo... Miłego pobytu w domu :-)
zawsze to coś, a kto z Justynką będzie siedział??
te parę razy w tygodniu teściowa, no i mąż, bo ma taką prace że może zostać w domu
Tusia była bardzo grzeczna na szczepieniu, ale wydaje mi się, że to zasługa pielęgniarki, ma świetne podejście do takich maluszków, Wiki nawet jak dostała szpilę to uśmiechała się do niej :-D
ale fajnie, my nadal nie byliśmy, bo katar wciąż się utrzymuje :ico_noniewiem: może po świętach się uda....
Mąż zarzeka się, że nie przyjedzie na święta do mojej mamy... Dała wczoraj ostro do pieca, ale ja ją znam i jakoś po mnie to spłynęło, ale nie po nim... ehhh... zawsze jakiś problem :ico_noniewiem:
współczuję, oby wszystko sie ułożyło i święta minęły w dobrej atmosferze

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

23 gru 2010, 13:45

Nigdy wcześniej taka marudna nie była
wspolczuje i trzymam kciuki zeby szybko przeszlo :ico_sorki:
od 1 stycznia zaczynam pracę
powodzenia w pracy,wlasnie kto z Justynka zsotanie?
obysmy tylko szczesliwe dojechali na prom :ico_sorki:


trzymajcie sie, zajrze pewnie po powrocie czyli ok 10stycznia :ico_oczko:
milej podrozy i czekamy na powrot :ico_sorki:
Dała wczoraj ostro do pieca, ale ja ją znam i jakoś po mnie to spłynęło, ale nie po nim... ehhh... zawsze jakiś problem
moja tez milusia nie jest :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość