Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

26 lis 2011, 17:52

KIaro zreaktywowałam się ;) no niestety ale stęskniłam się za Wami ot to

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

26 lis 2011, 17:58

Samanta, hmm no szkoda, że przez tyle miesięcy nie znalazłaś dla nas nawet chwili. No ale lepiej późno niż później :ico_oczko:

Pisz co u Ciebie, u Was! Powklejaj fotki Laurki, pewnie strasznie się zmieniła! :-) Karmisz jeszcze? No i w ogóle...

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

26 lis 2011, 19:59

Samanta, witaj :-D :-D :-D :-D
opowidaj....................... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
bo pewnie macie co :ico_haha_02:

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

26 lis 2011, 22:29

Hej
Co do karmienia to ja alkoholu sobie nie odmawiam oczywiście pije w małych ilościach raczej piwko albo winko noi w tedy nie karmie więc najcześciej pije jak mały pójdzie spać albo na imprezach jak mały nocuje u dziadków bo tak sie zdarzało tak do roczku Jasia wogóle nie piłam alkoholu.

Samanta, witamy

co o prezentu to my nic nie kupujemy Jasiowi ponieważ u nas w rodzinie jest losowanie i dostanie porządny prezent od kogoś z rodziny

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

26 lis 2011, 23:41

Samanta, widzę, że Cię ściągnęłam myślami :ico_haha_01: Bo kilka dni temu zastanawiałam się intensywnie co u Was? Brakowało Was, wiesz?!
Pisz co przez ten czas porabiałyście :)



No mi brakuje karmienia obecnie. Ale ważne, że Milenci nie :) Kocha swoje obecne "mlemle" czyli bebilon w wersji Aptamil (tutaj tak się nazywa :ico_haha_01: ).
Dla mnie to tez żaden problem nie pić %, odmówić sobie fast fooda itp.
Przed obecną ciążą bywało, że jeszcze karmiąc Mili, jak wiedziałam, że już prześpi noc, mogłam sobie pozwolić na winko w weekend- max lampkę. Albo piwko :)
Ale zaraz zaszłam w ciąże, więc nie poszalałam sobie :ico_haha_01:
I tak od.......................................... grudnia 2007 :ico_oczko:


Kaczorek, mnie kiedyś koleżanka moja własna spytała, czy nie mam oporów przed podaniem piersi dziecku, przecież to taka część ciała dla męża :ico_haha_01:
Niezłe nie?
Powiedziałam jej po prostu, że życie weryfikuje poglądy, i czasami to co niemożliwe, nagle staje się zupełnie normalne i naturalne :)
Acz nie zawsze. Znam kobitki, które powiedzialy sobie, że karmić nie będą i już w szpitalu nie karmiły. Bo nie. W sumie ich wybór, prawda? Byleby mnie w dekolt nie zaglądały :D

A te dyskusje na forach o karmieniu w miejscach publicznych??
Toż to nie wypada, bo obrzydliwe, bo jak to cycka wyjmować??? :ico_puknij: (tak jakby każda karmiąca cycem gołym świeciła!! :ico_zly: )
A gołe babska na billboardach już nikogo nie wzruszają?? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 26-11-2011, 22:45 ]
aaa. prezenty... nie wiem...
ma być w lidlu tutaj kuchnia ... za 24Ł... nieźle nawet.... ale my ostatnio bezkasowi.
Mam już zamówione polskie książki o rodzieństwie :ico_brawa_01: ale w PL :ico_noniewiem:
Bart dostanie też od babci
LEGO PROM KOSMICZNY

Damian od babci ELMO

Milka- Gadającą i płaczącą lalkę :ico_oczko:
Ostatnio szał na lale i wózki więc OK.

ja bym chciała im kupić warzywa i owoce do "sklepiku" czy zabaw w gotowanie.
Albo te zestawy z Ikei -jedzonko materiałowe.
Ale własnie kasa.
Bartkowi lampkę na biurko...
Chciałam też coś do konstruowania dla Damiana (takie klocki z kołami zębatymi). Widziałam na allegro.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

27 lis 2011, 11:04

Mnie tez do alkoholu nie ciągnęło :-) tak wiec do tej pory nic nie piłam no chyba ze kilka łyków piwka czy likierek w kieliszku :ico_haha_02:
Co do zabawek to tak czasem sie nie pomyśli dziecko chwile sie pobawi i leży .............
zagraca pokój ja lubię zabawki twórcze ale strasznie mało tego na rynku :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
do tego ubolewam bo dzieci maja teraz tyle tego wszystkiego :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
wręcz za duzo
ja sobie zrobiłam z mama laleczkę szmacianke i bawiłam sie nia i bawiłam
do tego miałam jedna lale z długimi włosami co to wtedy dla mnie było ze mogłam ja czesać
a moje dzieci ................. co chwile inne marzenie
wszystko na chwile :ico_noniewiem:
teraz leca reklamy z zabawkami Jula co chwile mamo bo ja chce to mamo zobacz zobacz ............................ a mam taka zabawkę - nie to czemu
masakra
wiec ja chyba odpuszczę zabawki bo głębszym zastanowieniu bo i tak od dziadków dostaną
na rzecz czegoś manualnego tylko jeszcze muszę wyszukać

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

27 lis 2011, 13:06

Samanta, super ze do nas wrocilas

co do prezentow to zgadzam sie z gozdzik chwile sie pobawia i rzuca. moja mama kupila takie lozeczko zuzi
Obrazek

i taka komode do pokoju
Obrazek

wczoraj bylam w szkole a dzis wolne wiec na jakies zakupki skocze musze sobie cos kupic bo dzinsy robia sie juz przymale

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

27 lis 2011, 16:40

Fajna ta komoda :ico_haha_02:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

27 lis 2011, 19:00

gozdzik, dzieki do kompletu bo zuzia ma z tej serii lozeczko i komode a nie dlugo dzidzia bedzie miala a ten regal bedzie na zabaki.
a ja kupilam sobie dzis czapke i rajstopy a zuzi bluzke na swieta w H&M

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

28 lis 2011, 15:14

Cześć Kochane, troche mnie nie było :ico_wstydzioch: Na usprawiedliwienie nie mam nic przekonującego - po prostu młynek... :ico_noniewiem:

Samanta!!! No chyab śnie :ico_szoking: :-D Witaj spowrotem, opowiadaj co u Was, pokaż Laurkę i już nie znikaj!!! :ico_nienie:

wiśnia, no śliczniusia jest ta komoda :) widziałem meble z tej serii w sklepie - też mi się bardzo podobały i gdybym urządzałam pokoik dla Dawisia to też chyba bym je wybrała, ale my mamy malusie mieszkanko i narazie takiego pokoiku nie ma. Może w przyszłości coś poprzemieniamy, a może mieszkanko zmienimy :ico_oczko:

Póki co wiem z doświadczenia swojego i znajomych że dzieciaki i tam przebywają tam, gdzie rodzice, a nie w swoich pokojach - chociażby nie wiem jakie zbawki tam mieli. A poza tym jestem zwolenniczką wspólnego spędzania nocy :ico_haha_01: - czyli Słoneczko w naszym łóżku albo w łóżeczku obok naszego łóżka z dostępem do nas. W wielu źródłach czytałam że to daje dziecku niesamowite poczucie bezpieczeństwa, które jest potrzebą podstawową, a zaspokojona we wczesnym dzieciństwie owocuje w przyszłości - takie dziecko jest bardziej pewne siebie, niezależne i nie boi się wyzwań :-) Zresztą... mogę tam sobie gadać, ale za bardzo bym też tęskniła gdbyby moje Szczęście przez całą noc spało w innym pokoju. Nie mniej jednak znam rodziny, w których dzieci od urodzenia śpią w swoich łóżeczkach w innych pokojach, a rodzice do nich w nocy chodzą. Każdy widać ma swoje poglądy na ten temat.

Odnośnie zabawek - u nas żadne zabawki nie interesują Dawisia dłużej niż 2 min. No chyba że klocki - to tak - układa, rozwala i złości się jak cos nie wychodzi :ico_haha_01: Najlepiej jednak w roli zabawek sprawdzają się akcesoria kuchenne - czajnik to prawdziwe cudo techniki - łatwo się go niesie, zdejmuje się gwizdek i pokrywka, w środku mieszczą się rozmaite skraby...same zalety :ico_haha_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość