Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

31 lip 2012, 09:30

Agnieszka, tak, tak, zwolnij kochana, bo nie chcemy żeby chłopcy tak wcześnie się pojawili na świecie. przetrzymaj ich przez ten sierpień w środku koniecznie. :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

31 lip 2012, 13:56

Agnieszka, bo miałam problem w pierwszej ciąży z porodem ,nie mogłam urodzić a potem juz opadałam z sil i jak dziecku tętno spadało to zrobili CC. no i ja teraz chce CC juz zeby bylo bez komplikacji,boje sie znowu probowac rodzic naturalnie a jak sie nie uda to znów będę w stresie i CC bedzie na szybkiego nie chce juz tak :ico_sorki: :ico_sorki:
I CC na pewno będę miała,chodz lekarz moj by chcial zebym naturalnie probowala.

[ Dodano: 31-07-2012, 13:57 ]
Agnieszka, fakt przystopuj,odpoczywaj duzo :ico_sorki:

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

31 lip 2012, 19:38

my właśnie po lekarzu.Mała waży 1300 normalnie kolos.chciał lekarz zrobić zdjęcie 3d to mała się ręką zasłąniałą ale mamy zdjęcie 3d płci bo chętnie nóżki rozkładała.A córa ciągle pyta kiedy mała się urodzi bo chce juz siostrzyczkę.

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

01 sie 2012, 08:59

tak, tak, zwolnij kochana, bo nie chcemy żeby chłopcy tak wcześnie się pojawili na świecie. przetrzymaj ich przez ten sierpień w środku koniecznie.
tylko jak to zrobić mając dziecko wymagające wiecznej uwagi :ico_noniewiem: aneta11, wiesz każdy poród jest inny może tym razem byłoby inaczej,no ale jak nie czujesz się na siłach to ok.Ja bardzo boję się CC i modle się żeby udało mi się urodzić SN
fortunata_fofa, no to już ładnie waży.Ja jestem ciekawa ile moje chłopaki teraz mają bo ostatnio to malutko wg lekarza bo niecałe 750gram :ico_noniewiem:

Wizytę mam we wtorek i musze zrobić mocz jeszcze.A w sobotę idziemy na wesele ale tak mi się nie chce :ico_noniewiem:

[ Dodano: 01-08-2012, 09:02 ]
a to mój brzuszek tydzień temu
Obrazek

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

01 sie 2012, 09:26

Agnieszka zgrabniutki brzusio, nie powiedziałabym że to podwójny apartament :ico_oczko:
Nie dziwię się że nie masz ochoty iść na wesele, ale przynajmniej będziesz mogła popróbować różnych smakołyków :-D tylko degustacja a nie obżarstwo :-D :ico_nienie:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

01 sie 2012, 09:48

śliczny domek :ico_brawa_01: żadnych rosztępów - śliczny! :ico_brawa_01: rośniecie ślicznie.

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

01 sie 2012, 13:11

Agnieszka zgrabniutki brzusio, nie powiedziałabym że to podwójny apartament
no brzuszek zdecydowanie większy niż miałam z synkiem ale wszyscy mówią że jak na bliźniaki to mały :ico_noniewiem:
degustacja a nie obżarstwo
a tam ja chuda jak patyk jestem więc przydałoby się troszkę przytyć :ico_oczko:
śliczny domek :ico_brawa_01: żadnych rosztępów - śliczny! :ico_brawa_01: rośniecie ślicznie.
dzięki,no na razie rozstępów brak ale boję się że jeszcze pod koniec mogą się pojawić

Ja dzisiaj źle się czuję.Chyba ciśnienie jest niskie bo słabo mi strasznie.Jak byłam na spacerze to w pewnym momencie zrobiło mi się ciemno przed oczami,musiałam usiąść. :ico_olaboga:
Teraz leżę i odpoczywam.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

01 sie 2012, 13:12

odpoczywaj kochana, odpoczywaj. :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

01 sie 2012, 13:58

Agnieszka, jaki śliczny brzunio :-D zgrabniutki :ico_brawa_01:
Co do CC to sama operacja to jest nic bo i tak nic nie czujesz ale pózniej z łóżka sama wstac nie moglam przez ok dwa tygodnie :ico_sorki:
teraz wiem co mnie czeka i już aż tak bardzo mnie to nie przeraza ale sie i tak boje :ico_sorki:

Ja dzis tez cos slabo sie czuje.dzis badania robilam morfologia i mocz i w poniedzialek wizyta :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

01 sie 2012, 22:09

degustacja a nie obżarstwo
a tam ja chuda jak patyk jestem więc przydałoby się troszkę przytyć :ico_oczko: .
:) ale wiesz nie wszystko może przypodobać się maluchom :ico_oczko:
Ja pamiętam jak zjadałam a raczej spróbowałam kebaba będąc w ciąży :ico_noniewiem: W efekcie mąż zjadł swojego i jeszcze mojego skończył. A ja miałam takie bombardowanie w brzuchu. Później przez jakieś dwa lata na samom myśl o kebabie mnie :587:
Co do CC to sama operacja to jest nic bo i tak nic nie czujesz ale pózniej z łóżka sama wstac nie moglam przez ok dwa tygodnie :ico_sorki:
teraz wiem co mnie czeka i już aż tak bardzo mnie to nie przeraza ale sie i tak boje :ico_sorki:
Ale może teraz być zupełnie inaczej. Ja np po 3 dniach śmigałam, wiadomo bolało ale dało się wytrzymać, a z łóżka to bokiem się schodziło :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość