ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 cze 2007, 17:35

Witajcie!

Widze, ze nie tylko ja już powoli myśle o powrocie do seksiku! Ja byłam u lekarza i zapisał mi tabletki - Jasmin - ponoć lepsze niz Harmonety, które brałam przed ciażą, wiec zobaczymy, ale chlerstwo kosztuje 39 zł za jedno opakowanie - nieźle nas wykosztują te zabezpieczenia, ale ja innej opcji nie rozważałam.
Pokarmu już nie mam za dużo, wiec sie nie stresuje, jak przyjdzie okres to niestety, moja niunia pożegna sie z cycuchem na dobre!:(
A ochotke to ja już mam, A. tez na okrągło o jednym :ico_noniewiem: fajnie, ze jest taki napalony, mam nadzieje ze jak juz do czegoś dojdzie, to bedzie tylko lepiej, innej opcji nie zakładam, po ciaży kobiety ponoc przeżywaja dużo lepsze orgazmy :ico_noniewiem:

Teraz troche o kruszynce. Moja Milusia ma problem z zasypianiem nad ranem. Choćbym nie wiem jak próbowała ją uspać to sie nie udaje. Obudzi sie ok 5-6 zje i marudzi, albo płacze. Biore ja do łózka to czasem zaśnie jeszcze na godz a potem na nowo - koncert, a ja w szoku :ico_szoking: bo wtedy najlepiej mi sie spi. Nie wiem juz co mam zrobić, przyzwyczaić sie chyba mi pozostanie :ico_noniewiem: chyba ze jest na to jakas rada??

Jutro idziemy na kontrole do okulisty, ciekawe co powie, na to, ze to co zaleciła ani troche nie pomogło. Oczko nadal ropieje, nie wiem czy nawet nie gorzej niz przedtem. Szkoda mi tego mojego dziecka, bo juz antybiotyk, niby do oczka dostaje a tu... nonono...zero efektu, zero poprawy :ico_noniewiem:
Na szczescie krople dzielnie znosi i nie placze :-)

No i chwile spokoju mineły, dziecko wzywa...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 cze 2007, 21:10

HEJKA...
Ewcik-super atykul,mi juz lekarz zapisal te mini tabletki POP i odebralam i czekam -nie wiem na co,boje sie tego pierwszego razu jak diabli a nie rodzilam normalnie...i "tam"nic mi sie nie goi...
Wyczytalam na angielskiej stronie ze mozna je brac kiedy sie chce tzn nie trzeba czekac na okres-tylko trzeba miec pewnosc ze nie jest sie aktualnie w ciazy-no i lekarz to potwierdzil...
GosiaA...swietna koszulka!!!
Zborra-wspolczuje..moja zazygala dzis rano siebie i mnie-3 razy!!!ju nie wiedzialam w jakiej pozycji ja trzymac...
Zmykam pranie wstawic-kolejn :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

29 cze 2007, 09:33

no witam Panie :-D dziś szybko :-D
massumi - wkładka baaardzo wygodna - zakładanie nie boli - wyjmowanie też ( mnie bolało - bo miłam taką dla nieródek - ona jest mniejsza i "wąsy" się nie zginają - więć wprowadzanie - było.. hmm dość bolesne )- ale te normalne - to super - ja nie mogę - bo mam nawracające zapalenia grzybiczne i wkładka mi w tym nie pomogała - ja dużo nurkuje - normalnie :-D i te baseny i wody różne tez mnie załatwiały - więć u mnie to odpada - ale polecam - wygoda!!! :-D co do ewentualnego zajścia w ciąże - na początku chodzi sie co m-c i gin powienien sprawdzić - czy spiralka dobrze leży - potem kontrola co pół roku i nie zajdziesz w ciąże ..co do tamponów - bo czytałam tam - jak dla mnie bzdura! - ja uzywałam - ten sznureczek/żyłka - która kończy spiralkę - powinnien być dobrze przycięty i spoko - jak masz dobrego ginekologa to powinnin o tym wiedzieć i nie ma przeciwskazań do tamponów .. jakoś mi się wierzyć nie chce - dopytaj lekarza - ja aż dzwoniłam do moich koleżanek czy stosują i tak!!
Kurde - nie mogę chłopa przekonać jak karmię do tabletek :ico_szoking: ja bym wolała - bo wygoda .... bierzesz i masz z głowy .... co mu się ubzdurało :ico_szoking: ???? i co zostaję ??? gumki .... ku.... wiem jak to jest... i co??? w ciązy będę chodzić niedługo??? O NIE!!!! :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

29 cze 2007, 09:48

witajcie!
u nas w koncu przestało wiać i teoretycznie powinnam wyjść na spacer, ale nawalił mi kręgosłup i nie zniosę sama Ali z 4piętra :ico_placzek: muszę czekać na 16 jak Mariusz wróci z pracy. Póki co zabieram się za jakieś małe sprzątanie, może nawet pranie włączę.
Z nowości u mnie to tylko to że wczoraj odcieli nam telefon stacjonarny bo szwagierka zapomniała zapłacić rachunku, od kwietnia zapomniała. :ico_zly:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

30 cze 2007, 20:27

Jupi! wreszcie można pisać, pisać....

Glizdunia a może Maya ma zapalenie ucha?podobno wtedy są takie wymioty...

Ewcik :ico_brawa_01: dla szwagierki!!! a jak mózgi rozdawali, to w jakiej kolejce ona stała???

Nam wczorajszy dzień jakoś minął, Hania nawet była znośna! wieczorem superaśnie! Hania ok.20 brała kąpiel,hehehe, potem kolacyjka...oczywiście ma dietkę mleczną w całości, więc musiałam zadbać o swieżą dostawę :-D I tak ją podkarmiłam, że młoda spała do 2.30!!! potem jedzonko i tym razem nie spała ponad godzinę, a to noszenie, a to nie mogłą usnąć i wypluwała smoczek...ale wreszcie klapnęła i obudziła się ok.7.30...A potem po jedzeniu jeszcze przykimaliśmy wszyscy i wstaliśmy ok.10...jaki miły poranek prawda???
Ale w dzień... :ico_olaboga: Głodzilla je co 2godziny!!! chyba się zaczęło u niej większe zapotrzebowanie...A jak ona mnie tak memla często to nie nadążam z produkcją jeszcze...no i błędne koło...Ale za to w nocy przy takich przerwach to moje mleczarnie...nie wyrabiam...No ale można wytrzymać, a dzięki temu mam spokojne noce...
No i wreszcie się wzięłam w garść i zapisałam Hani pamiętnik! wszytskie ważne wydarzenia...I mam zamiar pisać nadal...Może będzie z łezką w oku czytać? ja to maniaczka jestem pamiętnikowa...Piiszę swój już kilka lat, choć ostatnio brak mi na to czasu...ale zawsze coś tam jest...

A dziś mam nerwa na J!!! głupek...Znowu z tą swoją matką knuje...Mnie tak wkurzyli teście znowu,że szok! no bo nawet do J nie przyjechali po tej obronie!!! :ico_zly: A u nas w rodzinie to tak miło, że rodzice do każdego w tajemnicy na uczelnię jechali z kwiatami...Do J nie dali rady, bo moja mama do lekarza...Niestey...Ale za to jutro zabieramy głąba w tajemnicy na obiad do super góralskiej knajpy! No oczywiście to spisek, bo inaczej mieliśmy jechać do jego rodziców! :ico_puknij: Na pewno!!! jego mama sobie to wymyśliła, żeby nas zwabić żeby J siostra mogła Hanię zobaczyć! a nonono! :ico_nienie: Ja się nie dam!!! powiedziałam J że nie pojadę i tyle! ale moja mama cwana wymyśliła ten obiad w knajpce i mam ich z głowy...No to J zły i ubzdurał sobie, że może teście moi do nas przyjadą....Ja pierdzielę, jak nie urok to sraczka! :ico_zly: A po co mi oni tu??? znowu od chrzcin nie byli...A ja mam jechać i udawać kochającą rodzinę?no bez jaj...
Ok, Głodzilla wstrętna znowu ryczy...A niech się J z męczy...Ja idę na kolację...A potem kąpiel i żarcie i może uśnie????

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

30 cze 2007, 21:10

Hejka!

Nie wiem co było, czy jakis bład na stronie, czy tylko u nie coś szwankowało, bo wczoraj nijak nie dało sie wejsć na TT :ico_noniewiem: na szczeście dziś juz idzie... :ico_brawa_01:

Byłam wczoraj na kontroli bioderek mojej kruszynki i niestety lekarz stwiedził ze sie jeszcze nie rozwinęły, cokolwiek to znaczy...mam sie ni eprzejmowac niby tylko zakładać małej dodatkowo 2 pieluchy zeby miała bardziej rozkroczone nóżki, taka żabcia :ico_haha_01: Do kontroli za nastepne 6 tyg
Ja oczywiście sie rozkleiłam, jak to u mnie bywa...nie wiem cokolwiek nie tak z małą ja rycze i rycze :ico_placzek: ale wszyscy mnie podtrzymują na duchu ze to nic takiego i bedzie ok. Zobaczymy.
Radzę wam dziewczyny jak najszybciej z dzieciaczkami na kontrole, bo niby po kolejnych 6 tyg jak sie nic nie poprawi to jakiś rozwiernik czy coś beda musieli założyć :ico_olaboga: a to bedzie przykre jeszcze bardziej :ico_placzek: :ico_noniewiem:

Mała po przepłakanym popołudniu spi jak długa, a ja sączę sobie pierwsze od poczatku prawie 11 miesiecy piwko- zazyczyłam sobie freek'a na poczatek, tak zebym mogła wstac do mojej kruszyny w nocy, bo meżus w pracy na nocke :-)

Zborra co ty masz z tymi teściami? Twojemu meżowi nie przeszkadza twój stosunek do nich?
Ja czasem narzekam na moich i wtedy A. mówi ze jak cos od nich potrzebujemy to dobrze ze sa, ze nas odwiedzą, a jak nic nie chcemy, nie mamy zadnego interesu to najlepiej zeby sie nie pokazywali, ale mnie to wkurza :ico_puknij: Fakt faktem czasem nie mam ochoty ich widziec, ale taka jędzą nie jestem zeby ich specjalnie unikać :ico_nienie:

:ico_papa:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

30 cze 2007, 22:43

To błąd jakiś na stronie, bo niestety nikt nie mógł wejść...dlatego tu takie pustki...

Nie przejmuj się bioderkami...dużo maluszków tak ma. Pieluszkowanie powinno pomóc, a jak nie to też nie tragedia...Wiem, że łatwo mówić komuś...My jeszce nie kontrolowaliśmy, ale w poniedziałek będę u lekarza, to obejrzy...
A piwka zazdroszczę...mniam...

A teście...nie pytaj nawet...Kiedyś ich lubiłam...ale teraz przegrali na całej linii...Ja nic nigdy nie chciałam od nich, a oni zawsze pomagali. I ok...Do czasu jak nie wypomnieli wszystkiego mojemu mężowi...Dosłownie wszystko, nawet sprzed 10-15lat rzeczy, na co wydał kasę itp...Więc jakbyś się czuła?jaki mogę mieć stoosunek...?Unikam ich teraz i unikać będę, bo oni jakoś nas też olewają. Wyobraź sobie, że wnuczkę widzieli 2razy!!! w tym raz na chrzcinach...reszta bez komentarza. Nie lubię ich i tyle. I zdania nie zmienię...
Miłej nocy!

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

01 lip 2007, 07:59

witajcie

TT działa i mam chwiule czasu zeby napisac co mnie...

jestem dumna z mojej Kingi :) w piątek jakimś cudem jak lezala na brzuszku przewrocila sie sama na plecki!!! :ico_szoking: udsalo się jej to tylko raz, wiec pewnie przez przypadek, ale warto zapamietac ten dzien :)

bylam u gina i co sie okazlo, ze chyba jednak mialam okres w zeszlym tyogniu (maialm 3 dni silniejszego krwawienia), zapisala mi tabletki antykoncepcyjne - fajnie :)

jestem cholernie zmeczona... moja Kinga ma dziwny rytm dnia... budzi sie okolo 5 i nie spi do okolo 9. w ciagu dnia jak zasypia to na 10-15 minut, od czasu do czasu zdarza sie jej pospac 2h... wieczorem po kąpieli o 20 cyrk - atak kolki... :( uspokaja sie okolo 23... :( no i do 5 spi - w tym dwie przerwy na karmienie... ale ja juz nie moge... :( jestem tak zmeczona ze wszystko mnie juz boli z niewyspania... mysle ze moze przesune jej kapiel o 2h to moze bedzie spala do 7?? co o tym myslicie?? bo ja od tygodnia spie jakies 5h na dobe z przerwami, no bo jak kinga spi w dzien to ja wtedy robie co innego w domu...

mam takie zalegloci na TT zw nawet nie wiem co u Was... ale brak czasu mi sie cholernie udziela... jak wczoraj mialam czas to TT nie dzialal

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

01 lip 2007, 10:02

a moja mala dzisiaj je z dwoch cycków nie wiem czy mam malo pokarmu czy co?
w nocy musiała dojesc z drugiego a rano to juz 2 razy dojadała
teraz wyjechała z babcia na spacer a ja sie zaraz kłąde

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

01 lip 2007, 12:32

Doris wiem jak to jest niestety, mój Karol też ma takie dni. Co prawda ma też dni spokojniejsze kiedy ładnie przesypia noc i do południa też śpi, najgorsze są popołudnia. Usypiam półgodziny, godzinę idę do łazienki wracam a Karol już ma oczy szeroko otwarte. Czytam na internecie różne artykuły o kolce i tylko mam nadzieję, że to jeszcze miesiąc, no może półtora i się skończy. Ostatnio dał nam bardzo popalić, szczepionka i kolka to było już za dużo na malucha.

Wczoraj zabrałam go na działkę do siostry popołudniu, mógł tam ryczeć , a ja łaziłam i nosiłam, przynajmniej na powietrzu.

jagodka24 Karol też czasami ma takie dni, że zjada z dwóch cycków, widać tyle akurat potrzebują, jak tak to i pokarmu więcej będzie, a nie mniej więc się nie martw.

Zmykam, bo Karol zaraz na karmienie się obudzi, dziś narazie ładnie śpi. Ale popołudniu napewno będzie cyrk.....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości