Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

25 paź 2007, 10:00

kaska28, No tak to już czas i tak ciesz się ze dopiero teraz zaczeło cie boleć ja to już jak codzień jak wstaje to jak babcia tak mnie boli krocze od już jakiś 5 tyg. straszne, oststni raz mnie tak bolałao po upojnej nocy z mężem i wtedy to chociaż wiedziałam poczym :ico_wstydzioch: :-D

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

25 paź 2007, 10:02

WITAJCIE LASECZKI
:-D Asikk znam takie damulki oj znam :ico_puknij: :ico_haha_01: ,trzeba by było ją do pracy wysłać zeby poznała co to jest ciezko zarabiac na coś swojego...Dobrze,że Ci przechodzi :ico_brawa_01: jesli chodzi o czosnek to wiem co to za urok smrodziku no ale co zrobic :ico_haha_01: .....Też musze zainwestować w jakas lampeczke dla maluszka :-) .A z tym wyjazdem to niezle,oby tylko maluszek sie nie pospieszył :ico_nienie: ....
kaska28 super urządzonko i napewno Ci sie przyda ja przy Julci takiej nie kupowałam,a pozniej to załowałam bo np jak robilismy grilla a mala spala w łóżeczku to co chwile latałam i sprawdzałam czy wszystko gra a tak mozesz miec malenstwo cały czas pod czujnym słuchem :-) .Teraz takze nie kupilam takiej super niani no ale teraz to mały bedzie juz cały czas z nami wiec to tez inna sprawa,a mamy bardzo małe mieszkanko wiec nie potrzebuje takiego urządzonka....
Ja dzis wstałam wyjątkowo o 8:20 :ico_szoking: az szok ze moja Julcia tak długo spała,no ale ciesze sie bo wkoncu sie wyspałam :ico_brawa_01: ,pogoda jest taka,ze az plakac mi sie chce :ico_olaboga: ehhh....Mam nadzieje,ze chociaz w dzien Wszystkich Świętych padać nie bedzie,bo nie usmiecha mi sie odwiedzanie grobów w deszcz.Dobra Kochane uciekam do córci.Buziaki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

25 paź 2007, 11:26

Jola_85, ja też nie kupowałam takiej elektronicznej niani bo też mamy malutkie mieszkanko więc poco mi to, maluszka bede miała pod czujnym oczkiem tak bardzo na nie czekałam a na grila i tak nie chodzimy , bo niby w bloku to jak pod kaltką , a jak pujdziemy na działke do mojej mamusi czy do znajomych to juz z maluszkiem bo przeciesz bedzie miał już jakieś 6 miesięcy. pochwalilam się brzuszkiem na forum trzeci trymestr zapraszam do podziwiania hi ih ih ih :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

25 paź 2007, 12:40

Asikk no ja juz skomentowałam brzucholka :-D :ico_brawa_01: ....My mieszkamy w domku tak wiec grille mamy co najmniej 3-4 razy w miesiacu na placu :ico_haha_01:.Buzka

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 paź 2007, 13:18

Czesc ja dzisiaj troszke pozniej wlasnie wrocilismy z zakupow i musze obiadek gotowac chcielismy jednak z mezem zaryzykowac i pojechac do polski ale po przemysleniu nie jedziemy po pierwsze szkoda kasy a po drugie jednak za bardzo bym ryzykowala no ja w polsce tez mieszkam w domku i praktycznie codziennie w wakacje grilla robilismy a teraz mieszkam w bloku na dodatek 13 pietro no i nie ma gdzie, dzidziusia bede miala caly czas przy sobie bo mieszkamy w tak zwanej po polsku kawalerce wiec taka elektroniczna niania mi sie tez nie przyda
dobra uciekam gotowac dzisiaj serwuje chinszczyzne

[ Dodano: 2007-10-25, 13:20 ]
jeszcze dodam ze od dwoch dni pada deszcz i jest smutno :ico_noniewiem: ale jutro i w sobote mam gosci wiec troche sie rozerwie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

25 paź 2007, 16:42

No pogoda nie sprzyja miłym nastrojom zimno , szaro i ponuro, ale my mamy się z czego cieszyć dziewczyny czekamy na nasze upragnione maleństwa więc gdzieś mam tą pogodę. :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 paź 2007, 21:25

Dziewczyny a ja nie moge sie chyba chwalic ze sie dobrze czuje bo dzisiaj jest fatalnie boli mnie doslownie wszystko plecy brzuch majusia sie strasznie rozpycha kopie mnie po zebrach najchetniej bym przespala caly dzien

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

25 paź 2007, 21:34

iwona83, no żeby tylko ona nie pchała się za szybko na świat, mi pomaga głaskanie po brzuchu jak maluszek sie wierci lub gdzieś się mocno wyonie ze aż boli wtedy masuje to miejsce i maluszek się chowa i uspakaja, spróbuj może pomoże!!! Mnie teraz na wieczur zaczoł coś brzuszek na dole boleć .Więc zaraz się kłade!! :ico_spanko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 paź 2007, 22:32

No miejmy nadzieje ze jeszcze troche tam posiedzi za rowny miesiac przyjezdza babcia i ma mi troche rzeczy przywiez co bede potrzebowala od pierwszych dni chyba sie tez zaraz poloze i moze przejdzie jedyna dobra rzecza to to ze tata jest w domu wiec bedzie caly czas z nami

dobra uciekam spac

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

26 paź 2007, 08:24

Póki co z moim samopoczuciem dziś jest nienajgorzej. Nadia od jakiejś pół godziny ostro sie przeciąga i testuje rozciągliwość skóry na moim brzuchu :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-26, 08:29 ]
Asikk ale masz fajny brzucholek, taki kształtny jak piłeczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość