Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

24 kwie 2007, 21:48

A my jutro idziemy na EKG... lekarka usłyszała u Ani jakieś szmery w serduszku...twierdzi że tak ma95% dzieci w jej wieku i żebym się tym tak nie martwiła. Ja się jednak bardzo martwię :ico_placzek: trzymajcie kciuki aby wszystko wyszło dobrze.

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

25 kwie 2007, 07:50

trzymamy kciuki za Anię, ja również u córci miałam wykryte szmery jak była malutka ale EKG nie wykryło żadnej wady więc myślę że u was będzie podobnie. Powodzenia.

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

25 kwie 2007, 08:36

Margot ja tez trzymam kciuki. Napewno wszystko bedzie dobrze.

A u nas juz biegunka przeszla :ico_brawa_01: wiec znowu zaczelam podawac malej smakolyki zobaczymy jak bedzie z kupka :-)

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

25 kwie 2007, 09:04

no to super :ico_brawa_01:

to zdjęcie Wikuni jest świetne, ja juz nie moge się doczekac kiedy mój mały będzie robił takie akrobacje, ale on jest grubiutki wiec nie wiem czy wogóle bedzie miał ochote posmakowac swojej nóżki bo brzuszek mu przeszkadza :-D

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

25 kwie 2007, 13:41

My jesteśmy po EKG ale z lekarzem o tym zapisie będziemy rozmawiać dopiero 30 kwietnia bo wtedy mamy wizytę.Na razie nic nie wiem.
Cieszę się że biegunka się skończyła :-)

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

26 kwie 2007, 00:34

WITAJCIE :ico_haha_02:
Mrgot trzymam kciuki za Anie napewno bedzie dobrze .

A my jutro jedziemy na badania do Matki Polki na usg bioderek i do poradni patologi noworodka Kuba dostał skierwanie jak wyszliśmy ze szpitala po porodzie z tego powodu że jest wczesniakiem .
A dzisiaj dwoniłam do pediatry bo Kuba znów zaczolmi koło połunia odstawiać awanture ilekarka powiedziała mi ze może on jest przejedzony i nie chce jeś i żebym go troche przetrzymałam i tak zrobiłam i po 3,5 godzint dałam mu jesc i bez zadnych problemów zjadł z piersi a co do zebow to może tez cos się zaczyna bo jak mu daje picie z butelki to jeździ dziąsełkami po smoczku jak by go swedziały. Koncze bo jestem padnieta :ico_spanko: caly dzien byłam z Kuba na dworzu .

Obrazek

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

26 kwie 2007, 08:52

Witam dziewczynki! A ja zaczynam pakowanie bo jedziemy na 2 tygodnie do Polski :064: I jak zwykle trzeba zabrac mnosteo rzeczy dla malej.Mam nadzeje ze pogoda bedzie piekna. Jesli nie iuda mi sie zalatwic internetu to bede za wami tesknic :ico_placzek: Lece bo mala teraz drzemie pa

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

26 kwie 2007, 20:39

Szkrab pogoda jest piękna i jest bardzo gorąco udanego pobytu w Polsce :ico_haha_02:
A my byliśmy dziś na badaniach wszystko jest w porządku Kuba jest zdrowymy i dobrze rozwijającym sie chłopczykiem :ico_brawa_01: waży 6,300g. ma 62 cm. w ciagu 2 tyg przybył 300g. i urusł 2 cm. ale nie wim czy przedtem go żle nie zmieżya bo 2 cm przez 2 tyg to chyba nie możliwe , narazie nie kazała mu dawać zupek tylko kaszki ryżowe a za jakiś 2-3 tyg. dać mu zupke . No i coś się dzieje z dziąsełkami więc chba bedą szły zęby już mu kupiłam żel do dziąsełek .
Mamy gdzie się podziewacie??
Piękna pogoda to chyba dlatego takie pustki tutaj.

Obrazek

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

27 kwie 2007, 07:38

mi mały daje strasznie w kość ostatnio, śpi tylko 2-3 razy po pół godziny a potem domaga się rączek i strasznie płacze, no i robi pobudki od 5 rano. Od tygodnia jest przeziębiony i ma straszny katar. Ide go dzisiaj skontrolować do lekarza czy czasami nic się nie dzieje na oskrzelach. OPj uciekam bo strasznie płacze :ico_olaboga:

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

27 kwie 2007, 07:51

Witajcie! u nas pogoda przepiekna wiec korzystamy ile sie da zwłaszcza ze juz niedługo ide do pracy :(:: Filipek nadal sie budzi w nocy chociaz juz kombinuje na wszystkie sposoby aby spał do rana ale nie da sie i juz, musi zjesc swoja nocna porcje :-D Monisiu to Twój Kubuś super sie rozwija. Czy podnosi sie sie juz na dłoniech lezac na brzuszku? Wiecie co rechabilitantka mi nagadała ze Filip tak nie robi i ze zabawek jeszcze swobodnie nie chwyta lezac na brzuszku a niby powinien. Wiecie ja juz nie chodze na rechabilitacje ze wzg na pracea ona mi gadała ze musze wrócic. Aha no jeszcze wcale sie nie obraca z plecków na brzuszek. Fika jak opetany i wiem ze sile na to ma ale jeszcze na to nie wpadł :-) Troche sie martwie teraz przez ta rechabilitantke :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość